999 rezultate për

shijakut

SKANDAL/ 150 punëtorë turq të viktimizuar në Shijak Skandal shtetëror dhe skandal abuziv me rindërtimin. "150 punëtorë turq janë viktima në Shqipëri" raportojne mediat turk
Dosja 339, Prokuroria jep pretencën për bandën e Shijakut Jepet pretenca për laboratorin e drogës në Has, fraksioni i dosjes 339. Prokuroria kërkon për Gjevi Ndokën 8 vite bur
Krimet elektorale në 2017, Gjykáta e Durrësit jep vendimin për "komisionerët e Shijakut" Gjykáta e Durrësit ka vendosur të lërë në fuqi masat e GJKKO për 20 komisionerët e árrestuar për kríme elektorale përgja
OFL në aksion, kush janë "të fortit" e Shijakut që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar punën duke publikuar sot emrat e dy personave nga Shijaku të cilët duhet të deklaroj
Pas Shijakut e Durrësit, "Forca e Ligjit" zbarkon në Shkodër Duket se pas Shijakut, Durrësit dhe Elbasanit, Operacioni “Forca e Ligjit” ka zbarkuar sot edhe në Shkodër. Burime të
"E kam litarin në fyt", dalin përgjimet e Ronit të Shijakut për heroinën në Brenogë Operacioni "Volvo 4" i cili nxorri në dritë laboratorin e herorinës në Brenogë, Has. Në dosjen e Prokurorisë lidhur m
Anti-KÇK "përvesh mëngët", i pari në listë "i forti" i Shijakut Me miratimin e paketës anti-KCCK, policia ka nisur sot operacionin forca e ligjit. 12 drejtoritë vendore të policisë
Bllokojnë rrugën me kazana mbeturinash, banorët e Shijakut në protestë Ky mëngjes i ka gjetur banorët e Xhafzotaj në Shijak në protesta për shkak të mungesës së infrastrukturës. Informacio
Ditën e humbura pas tërmetit, ministria: Mësim edhe të shtunave! (FOTO LAJM) Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit, u mbyllën shkollat në disa zona të Shqipërisë për shkak të dëmeve në godina.
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e
DETAJET/ Zbulohet lidhja mes prokurorit Ndoj dhe "Rrumit" të Shijakut Hetimet për arsyen se përse disa dosje sensitive ndodheshin në bagazhin e makinës së prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj k
Basha denoncoi një vit më parë të “Fortin e Shijakut” që mbeti i plagosur gjatë atentatit Ditën e djeshme tek Ura e Shkozetit u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij.
Artan Hoxha zbulon bisedën para atentatit të prokurorit me të "fortin" e Shijakut Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas atentatit të ndodhur në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Në një reagim në Face
Me "të fortin e Shijakut" në makinë, në gjendje kritike shoferi i prokurorit Pasditen e sotme rreth orës 16:30 prokurorit Ndoja i është bërë një atentat me armë zjarri te mbikalimi i Shkozetit, ku
"I forti i Shijakut", kush është Landi Muharremi që ishte në makinë me prokurorin Ndoj Policia e Durrësit ka nisur hetimet në lidhje me atentatin e berë pak minuta më parë në Urën e Shkozetit, Durrës. Në
U tentua eliminimi i prokurorit Ndoj, gjendej në makinë me të "fortin e Shijakut" Qyteti bregdetar i Durrësit është tronditur nga ngjarja e rëndë ku janë lënduar 4 persona, pas një shkëmbimi me armë zja
Në makinë ishte edhe një grua, plas me armë në Shijak Të shtëna me armë kanë ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në qytetin e Shijakut. Ngjarja e rëndë ka ndodhur p
Gjykata e Durrësit dje nuk legjitimoi Sakon, sot i jep mandatin kandidatit të Shijakut Një ditë pasi, gjykata e Durrësit nuk certifikoi mandatin e kandidates socialiste pët Durrësin, Valbona Sakos, e kundërt
U blenë votat: Prokuroria sekuestron materialet zgjedhore të Shijakut Dosja 339, Krimet e Rënda sekuestrojnë materialet zgjedhore 2017 të Shijakut. Prokurorët Mara e Prençi firmosën në d
Kush janë Abdylajt dhe si u kthyen në "menaxherë" të votave të Rilindjes Sot tabloidi gjerman Bild publikoi 6 audio-përgjime që implikojnë zyrtarë të lartë të PS, përfshi vetë Vangjush Dakon, n