999 rezultate për

shijak

DETAJET/ Zbulohet lidhja mes prokurorit Ndoj dhe "Rrumit" të Shijakut Hetimet për arsyen se përse disa dosje sensitive ndodheshin në bagazhin e makinës së prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj k
Basha denoncoi një vit më parë të “Fortin e Shijakut” që mbeti i plagosur gjatë atentatit Ditën e djeshme tek Ura e Shkozetit u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij.
Artan Hoxha zbulon bisedën para atentatit të prokurorit me të "fortin" e Shijakut Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas atentatit të ndodhur në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Në një reagim në Face
Me "të fortin e Shijakut" në makinë, në gjendje kritike shoferi i prokurorit Pasditen e sotme rreth orës 16:30 prokurorit Ndoja i është bërë një atentat me armë zjarri te mbikalimi i Shkozetit, ku
"I forti i Shijakut", kush është Landi Muharremi që ishte në makinë me prokurorin Ndoj Policia e Durrësit ka nisur hetimet në lidhje me atentatin e berë pak minuta më parë në Urën e Shkozetit, Durrës. Në
U tentua eliminimi i prokurorit Ndoj, gjendej në makinë me të "fortin e Shijakut" Qyteti bregdetar i Durrësit është tronditur nga ngjarja e rëndë ku janë lënduar 4 persona, pas një shkëmbimi me armë zja
E FUNDIT/ Rëndohet bilanci i aksidentit në Shijak, vdes dhe i plagosuri Rëndohet bilanci i aksidentit në Shijak. Burime pranë albeu.com bëjnë me dije se ka ndërruar jetë edhe i plagosuri d
Aksident i rëndë në Shijak, humb jetën drejtuesi i mjetit Aksident me një viktimë në fshatin Hardhishtë, në Shijak. Viktima rreth 40 vjeç. Dy mjete janë përplasur me njëri-tje
U lirua dhe pse ishte dënuar me 20 vite burg, kush është shijaksi që u prangos sot Në prangat e Policisë së Shijakut ka rënë 40-vjeçari Gentian Balla, i cili rezulton i dënuar me 15 vite burg për një vra
I dënuar me 15 vite burg, shijaksi kapet me armë në brez Policia ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një person të dënuar për vrasje në vitin 1997. Pavarësisht se ishte i dë
Në makinë ishte edhe një grua, plas me armë në Shijak Të shtëna me armë kanë ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në qytetin e Shijakut. Ngjarja e rëndë ka ndodhur p
Grushte e shkelma deri në nxerrjen e armëve, policia zbardh sherrin mes 6 djemve në Shijak Policia e Shijakut zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë duke shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm të
Shijak, zjarri përhapet me shpejtësi duke shkrumbuar makinën në rrugë Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në zonën e Shijakut, i cili është përhapur me shpejtësi duke shkaktuar dëme materiale
Gjykata e Durrësit dje nuk legjitimoi Sakon, sot i jep mandatin kandidatit të Shijakut Një ditë pasi, gjykata e Durrësit nuk certifikoi mandatin e kandidates socialiste pët Durrësin, Valbona Sakos, e kundërt
Ministrit të Ramës i kanë dalë Avdylajt me kallash në Shijak Një debat i ashpër u zhvillua mes ministrit Blendi Klosi dhe Edmond Spahos në studion e emisionit “Dritare me Rudinën” n
Komisionerët e PS në Shijak kapen duke mbushur kutitë (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha, përmes një videoje të postuar në profilin e tij në Facebook, tregon se si komisionarët e
U blenë votat: Prokuroria sekuestron materialet zgjedhore të Shijakut Dosja 339, Krimet e Rënda sekuestrojnë materialet zgjedhore 2017 të Shijakut. Prokurorët Mara e Prençi firmosën në d
Dako: Avdylajt nuk i njoh për grup kriminal Në vazhdën e mendimit të tij se opozita po baltos bandat kriminale se nuk i fiton dot zgjedhjet, Vangjush Dako ka mbrojt
Kush janë Abdylajt dhe si u kthyen në "menaxherë" të votave të Rilindjes Sot tabloidi gjerman Bild publikoi 6 audio-përgjime që implikojnë zyrtarë të lartë të PS, përfshi vetë Vangjush Dakon, n
Nga Dako tek kandidati për Shijakun: Të gjithë emrat e përmendur në përgjimet e "Bild" Përgjimet e sotme të publikuara nga "Bild" kanë tronditur skenën politike të vendit duke konfirmuar kështu kontrollin e