999 rezultate për

shihja

Plagosi dy të rinj, zbulohet kërkesa qesharake e 71-vjeçarit: Pse i fikët dritat, po shihja lajmet! Vazhdojnë negociatat mes RENEA dhe të moshuarit Lefter Zhidru në Elbasan, pas sulmit të tij ndaj patrullës së policisë k
Flasin të mbijetuarit shqiptarë të COVID-19: Shihja me zemër të ngrirë nivelin e oksigjenit Koronavirusi vdekjeprurës SARS-CoV-2 është i paparashikueshëm; ai i sprovon të sëmurët dhe përjetimet e tyre në mënyra t
3 të vdekur për 1 gardh, motra tregon skemën e ngjarjes: Shkova të shihja babain e sëmurë Motra e dy vellezerve qe mbeten te pajete nje dite me pare ne Klos, ka pare gjithcka nga dritarja e baneses se babait te
De Jong "i zhgënjyer" me De Ligt: E doja te Barcelona Mesfushori i ri i Barcelonës, Frenkie de Jong ka komentuar lëvizjen e mikut të tij Matthijs de Ligt te skuadra e Juventu
U dëmtua me Suedinë, rrëfehet Ekdal: Mund të shihja mishin dhe gjakun Albin Ekdal u dëmtua dje me Kombëtaren e tij ku ekipi i Suedisë barazoi 3-3 në transfertë ndaj Norvegjisë. Suedezi i
Letër nga një psikovampire e shekullit të 21 Oliverda Allmuça E ngrirë akull. Kisha dëgjuar dicka të tillë më parë. Me duk krejt ashtu papritur si nj
Befason tenistja ruse: Kurrë nuk kam patur idhuj Shumë legjenda të tenisit janë shprehur se kanë patur idhuj kur kanë qenë të vegjël apo edhe tani që janë ende aktivë në
“Do të doja të shihja detin për herë të fundit”. Ambulanca ndalon në plazh Ambulanca ndalon në plazh për të përmbushur dëshirën e fundit të një të moshuari. “Do të doja të shihja detin për her
Neymar rrëfim emocionues: Nuk e shihja dot topin Ylli i Brazilit e ka pranuar se pas eliminimit nga Belgjika në çerekfinale nuk ka mundur ta shikojë me sy topin e as ndo
Roberti rrëfen historinë: I thura këngë vajzës që shihja nga tualeti Pak e dinë, ose pak duan ta besojnë por Roberti vecse një njeri kontravers, është në radhë të parë një artist. Përpar
Goditja e fundit për Tahirin, ekspertët e FBI kanë informacione tronditëse Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi ka bërë një deklaratë të fuqishme në News 24 kur tha se ekspertët e FBI
Zhani Ciko për humbjen e Françesk Radit: Nuk guxova ta shihja... Një nga emrat më të njohur të artit dhe muzikës në Shqipëri, maestro Zhani Ciko ka reaguar pas humbjes në moshën 67­vjeç
Foto "bekon" djalin: Në moshën e tij as në ëndërr nuk i shihja këto gjëra Foto Strakosha nuk është një person që emocionohet shumë lehtë, por sigurisht debutimi i djalit të tij sonte në mbrëmje
Madonna birësoi dy binjakë nga Afrika, babai i tyre: Më gënjyen, se dija që s’do i shihja më (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që këngëtarët dhe njerëzit e famshëm akuzohet për sa i përket birësimeve që janë bërë. Kësaj rradh
Balaj: Spanja e meritoi fitoren, shihja mesfushorët duke vallëzuar me topin Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Bekim Balaj, deklaroi se Spanja e meritoi fitoren dhe se ekipi shqiptar nuk kishte asnj
Shokuese/Babai i Jonidës: S’më lanë ta shihja e s’di kë varrosa Pasi u përcoll për në banesën e fundit, edhe i ati i së ndjerës që u vra nga i dashuri 65 vjeçar ka pranuar se ka qënë n
Merimanga më e madhe në botë (FOTO LAJM) Theraphosa Blondi ose siç njihet ndryshe Tarantula Goliath , është merimanga më e madhe në botë, sipas librit Guinnes. N
Kim Mehmeti: Do të doja ta shihja Albin Kurtin kryeministër të Kosovës Publicisti Kim Mehmeti ka dhënë një intervistë për të përditshmen "Dita" të Tiranës. Në këtë gazetë, ai ka folur për zhv
Shaqiri: Do doja t'a shihja Shqipërinë në Botëror Pas përfundimit të takimit Shqipëri-Zvicër, anësori shqiptar, Xherdan Shaqiri, ka deklaruar se ndjehet i lumtur për kual
Presidenti i Borussias: 20 minutat e fundit i kalova në tualet Presidenti i Borusias së Dortmundit, Hans Joachim Watzke, ka shpjeguar se nuk i ka parë 20 minutat e fundit të ndeshjes