999 rezultate për

shihet

Punonjësit ende brenda, përfshihet nga flakët fasoneria Një fabrikë fasonerie është përfshirë nga flakët në Skrapar. Godina u përfshi në flakë, në momentin që aty ende puno
Përfshihet nga flakët autobusi në Tiranë Një autobuz është përfshirë pak më parë nga flakët teksa ishte duke ecur në zonën e Paskuqanit. Sipas policisë, kjo k
Komedia që fshihet pas botës së egër në vetëm disa shkrepje (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
Bora rozë në Alpe, e vërteta e errët që fshihet pas saj Shkencëtarët në Itali po hetojnë shfaqjen misterioze të një pigmenti ngjyrë rozë në Alpe, të shkaktuara nga algat që për
Propozohet ndërtimi i trenit të shpejtë, përfshihet edhe Shqipëria Europa duhet të përmirësojë më tej logjistikën, sidomos nëpërmjet ndërtimit të rrjeteve moderne hekurudhore me shpejtësi
Ish-deputeti akuza Ramës: Pse fshihet numri real i tamponëve? Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia në një shkrim në mediat sociale ka akuzuar qeverinë se po fsheh numrin r
Përfshihet nga flakët autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës, teksa ishte i parku
Vjen reagimi i Kryemadhit për listat e hapura: Askush të mos i fshihet popullit Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intergim Monika Kryemadhi ka reaguar pas propozimit të opozitës së bashkuar për hapj
Dasma mbretërore, historia që fshihet pas fustanit të Princeshës (FOTO LAJM) Princesha Beatrice, vajza e princit Endreë, dukës së York-ut dhe Sarah-s, dukeshës së York-ut, nuk pati një ceremoni das
U vra babai i 4 vajzave, Artan Hoxha tregon çfarë fshihet pas atentatit të Elbasanit Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka reaguar lidhur me atentatin në Elbasan ku u ekzekutua Emiljano Ramazani.
Përfshihet nga flakët Kurora e Gjelbër në Milot, në rrezik jetët e banorëve Mesditën e kësaj të diele është përfshirë nga flakët Kurora e gjelbër në Milot. Flakët janë përhapur me shpejtësi duk
Po Elvana nga ka humbur?! Zbulohet se çfarë fshihet pas zhdukjes së këngëtares Elvana Gjata është “zhdukur” sërish nga rrjetet sociale, teksa vihet re edhe mungesa e saj në tregun muzikor këtë verë,
Lazio afër Kumbullës, në marrëveshje përfshihet edhe Valon Berisha Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, po kërkohet me ngulm nga disa prej klubeve më të mëdha italiane si La
PAMJET/ Makina luksoze përfshihet nga flakët e tymi mes Tiranës (VIDEO) Një makinë është përfshirë nga flakët pasditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në zonën e Brrylit. Sic m
Ermal Mamaqi tregon "sekretin" e suksesit, kush është guruja që fshihet pas tij Moderatori dhe aktori i humori Ermal Mamaqi kohët e fundit, ka vendosur të ndajë me të gjithë një seminar ku flet se si
Përfshihet në flakë makina në Tiranë, dyshimet e para Një makinë është përfshirë nga flakët në rrugën “Peti”, pranë kopshtit Zoologjik si pasojë e një defekti teknik në pjesë
Shpëton mrekullisht kryefamiljari, banesa në Kavajë përfshihet nga flakët Një banesë në Kavajë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Mësohet se bëhet fjalë për një apartament në katin
Shihni veten shtatzënë në ëndërr? Kuptimi që fshihet pas saj Të zgjoheni pas një ëndrre në të cilën shfaqeni shtatzënë është pak frikësuese. Mbase edhe shumë frikësuese. Sidoqoftë k
Shkrumbohet plotësisht, përfshihet nga flakët në Rrugën e Dajtit Përfshihet nga flakët një automjet në levizje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:25, në rru
Dalin pamjet e grabitjes së postës tek ish-sheshi "Shqiponja" (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga grabitja e një poste pranë ish-sheshit "Shqiponja". Në postë u grabitën rreth 5 milionë