999 rezultate për

shihej

I akuzuar për një vrasje në Kombinat, kapet i shumërkërkuari që fshihej në Greqi Një bashkëpunim mes Interpol Tiranës dhe Interpol Athinës ka vënë në pranga në Lamia, Greqi, një të kërkuar për vrasje n
2 Ton lanson këngën "Veç me ty", me vajzën që i shprehi dashurinë publikisht (VIDEO) Gjatë ditës së premte në rrjet kanë qarkulluar lajme të shumta për repetin 2 Ton. Kjo ka ndodhur për shkak të një im
E tha qartë, mesazhi që ''fshihej'' në çantën e ambasadores gjatë takimit me Ramën (FOTO LAJM) Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e djeshme u takua me kryeministrin Edi Rama për të diskutuar mbi ngjarjet e fundit.
Fshihej në një banesë me qira, si u kap në flagrancë krimineli në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një person i dënuar për disa vepra penale, i shpallur në kërkim kombëtar. Bazuar në in
Apartamenti ku fshihej nuk ishte në emrin e tij, kush është vajza që dyshohet se ndihmoi Orges Bilbilin Gjykata la në burg Orges Bilbilin teksa u kap disa ditë më parë në kryeqytet. Ndërkohë, policia dhe Prokuroria janë duke
Nuk ndodh shpesh, Reali heq dorë nga Harry Kane Sulmuesi kryesor i Tottenhamit dhe kapiteni i skuadrës duket se nuk do të ndryshojë kampionat por do të mbetet në Premie
Ish-ministri tregon ku do fshihej Rama nëse do ishim në gjendje lufte Një nga njerëzit që dje në mbrëmje ka shkaktuar më tepër polemika është një personalitet i politikës dhe shëndetësisë në
A e dinte policia ku fshihej Orgest Bilbili? Përgjigjet kreu i Policisë së Shtetit Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu tha se për arrestimin e Orgest Bilbilit, i cili u kap një ditë më parë pas për
Me makinë 265 mijë paund, rojet nuk e njohin lojtarin e City, tërbohen shokët e skuadrës Xhon Stons i ka blerë vetes një makinë “Rolls Royce” me vlerë 265 mijë paund. Por dhurata e fundit i ka hapur probleme m
Burri fshihej në tualet, nuk donte të merrej me fëmijët Një nënë e rraskapitur ka thënë që burri i saj fshihet në banjë deri në 25 minuta në çdo moment kur është radha e tij që
Dyshimet se Kajmaku fshihej tek të afërmit, kërkesa që bëri nga arratia Agim Kajmaku, ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vijon t’i sfidojë forcat e rendit, duke qëndruar në arrati. Nga data 1
17 vite në arrati, trafikanti gjendet në një shpellë mes pyjeve (FOTO LAJM) Historitë e arratisë tashmë prej kohësh kanë ngacmuar imagjinatën njerëzore pasi kriminelët të gjendur në presion, shpi
Djali fshihej në varreza nga frika e të atit: Historia e pabesueshme nga Kukësi Një 47 vjeçar nga Kukësi ka rrezik të dënohet të paktën dy vjet burgim, pasi akuzohet për keqtrajtim të të dy djemve të
Abuzoi me të miturin, flet i moshuari: I kam dhënë para 11-vjeçarit (VIDEO) Zbardhet dëshmia e 71-vjeçarit i cili u arrestua nga policia e Tiranës pasi u publikuan pamjet ku, ai shihej teksa abuz
Vëllai rrëfen të pathënat e Murataj, ja si i fshihej publikut (FOTO LAJM) Murataj filloi të marrë masat e tij sapo mbërriti në atdhe. Fillimisht nisi të rregullonte imazhin e tij duke bërë disa
A është kjo arsyeja përse Hashimi fshihej pas derës në Berlin? (VIDEO) Fshehja e presidentit Thaçi pas derës në Konsullatën e Kosovën në Berlin, ka ngjallë interesim të madh. Por, një arsye p
Nuk e kishte kuptuar, pas kësaj fotoje fshihej tmerri më i madh i jetës së saj Një nënë e dy fëmijëve që po lufton me kancerin, ka shpërndarë në internet një fotografi në të cilën shfaqet një ‘gropëz
Bastiset shtëpia e shqiptarit në Itali, si fshihej droga? Tre të rinj, mes të cilëve një 24-vjeçar shqiptar, janë arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi dyshohen si shpërndarës d
Mediat greke nxjerrin 13 emrat e Murataj, ja shteti ku fshihej Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati.
Hoxha zbardh raportin e SHISH: Ja si fshihej Murataj dhe ku u plagos personi tjetër U zbardhën detaje interesante nga gazetarët për grupin kriminal që grabiti miliona euro. Ndërsa sipas burimeve një polic