999 rezultate për

shifren

Të grimosh nuse sheikësh, make-up artistja shqiptare zbulon shifrën e "çmendur" (FOTO LAJM) Merita Merja është një ndër make up artistet më të njohura në vend, fama e së cilës ka tejkaluar kufijtë shqiptarë. Meri
Juventus mban gjallë shpresat për titull, Ronaldo arrin shifrën e 20 golave (VIDEO) Juventus është rikthyer te fitorja në Serie A duke mposhtur 2-0 në shtëpi Spezian, shkruan Albeu.com. Pas një pjese t
Artan Hoxha zbulon shifrën që paguajnë të dënuarit për të dalë nga burgu Gazetari Artan Hoxha, duke folur për arrestimin e gjyqtares Enkelejda Hoxha, tha se shumat që të dënuarit me burgim të p
Presidenti i UFC-së zbulon shifrën marramendëse të shpenzuar për testet e Covid-19 Presidenti i UFC-së, Dana White ka zbuluar se këtë vit kanë humbur 17 milionë euro vetëm për t’i testuar të gjithë nëse
Film me skena të nxehta? Trejsi Sejdini zbulon shifrën për të cilën do pranonte Trejsi Sejdini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit, jo vetëm për fotot provokuese, por edhe dek
Arriti shifrën e 750 golave, CR7 nuk përmbahet: Falë familjes jam këtu, vazhdojmë për 800 CR7 është lojtari më në formë i momentit. Portugezi realizoi golin e 750 në karrierë për kombëtare dhe klube duke s
Leku letër, Agnesa Vuthajt i kushton 50 mijë euro veshja (FOTO LAJM) Bukuroshja Agnesa Vuthaj është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjete sociale dhe vjen herë pas here në qendër të vëme
Juventus ka gati goditjen e dyfishtë për shifrën qesharake Asnjë mëshirë në fushë dhe as në merkato. Juventus ka ndërmend të kthehet të fitojë në Europë përveçse të konfirmojë
Arrin në 40 milion numri i të infektuarve me Covid-19 në botë Me uljen e temperaturave numri i të infektuarve me koronavirusin e ri ka filluar të shënoj një rritje përsëri, tashmë nu
U shërua nga COVID-19, politikani shqiptar zbulon shifrën që i kushtoi virusi Politikani i njohur Neritan Caka, i cili fitoi betejën me COVID-19, ka rrëfyer edhe një anë të errët të kësaj sëmundjeje
Neritan Ceka mposht me sukses COVID-19 dhe trondit me shifrën e parave që i kushtoi trajtimi Në daljen e parë të tij mediatike, pasi fitoi betejën me COVID-19, ish-diplomati e arkeologu Neritan Cekatregon përvojën
Under larg Romës, pritet transferimi në Premier League Pasi morën mbrojtësin belg Timothy Castagne nga skuadra e Atalantës për shifrën e 22 milionë eurove, anglezët e Leiceste
Përtej të gjitha problemeve, Barcelona thyen rekord në Youtube Barcelona ka qenë një nga skuadrat më të popullarizuara në kohën e teknologjisë moderne dhe rrjeteve sociale. Suksese
Ronaldo fantastik, arrin shifrën e 100 golave (VIDEO) Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në formën e tij më të mirë edhe pse në moshën 35-vjeçare. Ylli i Juventusit ka real
COVID-19/ Sa kushton kurimi i një personi të infektuar në Shqipëri? Farmacistja jep shifrën Dyshimi i personave të cilët nuk besojnë se virusi covid-19 ekziston, bie poshtë kur shikon fluksin e pacientëve nëpër f
Rekord: OBSH njofton shifrën më të lartë të raportuar ndonjëherë të COVID-19 Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, sot është arritur një tjetër rekord të numrit të personave të infektuar me C
Rekord infektimesh! Në 24 orët e fundit Shqipëria shënon shifrën më të lartë të të prekurve Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit zyrtare në lidhje me COVID-19 në vend. Shqipëria ka regji
Douglas Costa kërkohet nga Man City, Juve kërkon shifrën e majme për ta lënë të lirë Douglas Costa do të shitet gjatë kësaj vere. Juventusit është në pritje të ofertave për sulmuesin brazilian. Costa
Arrihet ujdia historike, paketa arrin shifrën 1.8 bilionë euro për paketën e Coronës Shtetet e BE-së kanë rënë dakord për paketën më të madhe financiare në luftë kundër krizës ekonomike për shkak të pandem
Shpresë te Barcelona, gati të arrijë shifrën e kërkuar për shitjen e lojtarëve Te Barcelona ka optimizëm në ditët e fundit, ku është gati ti kryej dy marrëveshje përpara 30 qershorit. Klubi katala