999 rezultate për

shifrat

Shifrat në rritje me COVID-19 nxisin përplasjet për datën e zgjedhjeve Rritja e numrit të të infektuarve me koronavirus ka thelluar përplasjet mes partive për datën e zgjedhjeve në Maqedoninë
Qytetet me zemër të dobët, çfarë po i rrit shifrat e vdekjeve Jeta sedentare, dieta e pakontrolluar dhe ekspozimi i lartë ndaj alkoolit dhe ndaj duhanit po i vret shqiptarët dhe më s
Shifrat e fundit, a po e mposht Italia koronavirusin Në 24 orët e fundit, Italia ka regjistruar 70 viktima e 593 raste pozitive më shumë me Covid-19, një rënie e djeshme kra
Rriten shifrat, në 24 orët e fundit 26 shtetas të infektuar me COVID-19 në vend 26 pacientë të rinj me koronavirus janë zbuluar 24 orët e fundit, duke e çuar totalin e të prekurve në 1076. 76 përqi
Manastirliu tregon skenarin e "zi": Nëse rriten shifrat, do detyrohemi të bëjmë hapa pas Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar përsëri 18 raste të reja me koronavirus, çka ngre shqetësim se si do të veproh
Akuza "e fortë" e Kryemadhit: Kanë gënjyer me numrin e të vdekurve Kryetarja e Levizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka hedhur akuza "të forta" ndaj qeverisë dhe kryeminist
Kryemadhi flet për COVID-19: Më vdiq njeriu i afërt nga gripi Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi hodhi akuza të forta ndaj qeverisë dhe kryeministrit Rama
Shifrat e fundit nga Italia: 195 të vdekur nga koronavirusi në 24 orë Në 24 orët e fundit Italia shënoi një ulje të madhe në viktima nga COVID-19. Sot janë raportuar 195 viktima, shumë he
Shifrat e fundit nga Italia: Pësojnë rënie, sa viktima u shënuan në 24 orë? Janë zbardhur të dhënat e fundit nga COVID-19 në Itali. Gjatë 24 orëve të fundit, koronavirusi merr 323 jetë në Ital
A mund të manipulohen shifrat e vdekjeve nga Covid? Flet mjeku Tritan Kalo Mjeku Tritan Kalo ka shpjeguar tendencën e ecurisë së rasteve me koronavirus në vendin tonë, duke e quajtur kurbën në fo
Shifrat e fundit nga Italia: Bie viktimat, por rriten sërish infektimet nga COVID-19 Kanë dalë shifrat e fundit nga Italia si pasojë e koronavirusit të ri, COVID-19. Italia shënon 382 viktima si pasojë
Britania e Madhe drejt fundit të luftës me COVID-19: Kaq viktima u shënuar sot Ditën e sotme në Britaninë e Madhe janë regjistruar 350 jetë të humbura në 24 orët e fundit, duke e çuar në 21,106 numr
Bie numri i viktimave, këto janë shifrat e fundit nga Italia në 24 orët e fundit Kanë dalë shifrat e fundit nga Italia në lidhje me pandeminë e COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 4
Shifrat e fundit nga Italia: Sa shtetas ndërruan jetë sot nga COVOD-19 Përgjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 464 viktima nga koronavirusi, duke e çuar në 25.549 numrin e përgjithshëm të
Rama e talli për shifrat e varfërisë, Basha i përgjigjet: Nga Surreli nuk i sheh dot! "Nga Surreli e ke të vështirë të ndjesh dhimbjen e njerëzve..." Kreu i opozitës Lulzim Basha thotë se qeveria gënjeu
A po fsheh Kina numrin e të infektuarve, si po ndryshojnë shifrat Kina vazhdon të mbajë shifrat e njëjta të vdekjeve si pasojë e koronavirusit të ri për të gjashtën ditë me radhë, tregoj
Shifrat e fundit: Kaq viktima ka shkaktuar COVID-19 në të gjithë botën Të mërkurën numri i përgjithshëm i viktimave me Covid-19 në botë i kaloi 180 mijë vdekjet, ndërsa numri i të infektuarve
Si shkon situata në Britani, 873 të vdekur nga koronavirusi për 24 orë Numri ditor i viktimave të koronavirusit në Britaninë e Madhe ka shënuar rritje të konsiderueshme. Gjatë 24 orëve të kal
Prestigjozja britanike: United arrin marrëveshje me Sanchon, këto janë shifrat Britanikët e "The Sun" raportuan sot se Manchester United ia ka dalë të "djegë" konkurrencën për mesfushorin e talentu
Shifrat e fundit: 888 viktima 24 orët e fundit nga Covid-19 në Britani Në 24 orët e fundit në Britani janë regjistruar 888 viktima duke ulur kështu mundësinë e rënies së kurbës së epidemisë n