999 rezultate për

shifra

Shifrat e dhimbshme, të rinjtë shqiptarë të parët në Evropë për të ikur Vit pas viti, fenomeni i emigracionit po merr përmasa alarmante dhe po përfshin segmente të shoqërisë me aftësi. Një ank
Europa nën ethet e variantit anglez të Covid, "gropë e zezë" në Ballkan, shifra tragjike në SHBA Bota është duke kaluar një periudhë mjaft të vështirë me koronavirusin, ndërsa ai rishfaqet edhe në vende ku mendohet se
Trump mban fjalimin e fundit dhe paralajmëron: Do rikthehem sërish! "Ishin 4 vite të mrekullueshme, kemi bërë aq shumë gjëra bashkë..." Kështu është shprehur Donald Trump në fjalimin e
Aubameyang spektakolar, Arsenal zhbllokon shifrat (VIDEO) Arsenali ka gjetur golin e parë në ndeshjen kundër Newcastle për 1-0. Ekipi vendas i është falur golit të Aubameyang
Super Ibra, Milani dyfishon shifrat (VIDEO) Milani ka shënuar golin e dytë në ndeshjen kundër Cagliarit. Ekipi kuqezi gjeti golin me të zakonshmin Zlatan Ibrahim
Tomini komenton shifrat e COVID-19 në vend dhe zbulon çfarë do të ndodhë këtë javë Shifrat e larta të rasteve të reja raportohen çdo ditë në vendin tonë, por mbetet i ulët numri i të shtruarve në spitale
Dalin shifrat, kaq viktima e kaq raste të reja u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3029 testime, 465 të shëruar, 581 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
Zbardhen shifrat: Kaq viktima e kaq të infektuar u shënuan sot në Shqipëri Janë zbardhur të dhënat e fundit zyrtare nga Ministria e Shëndetësisë për COVID-19 në Shqipëri. Mësohet se koronaviru
Dalin shifrat, kaq viktima e raste të reja me COVID-19 u shënuan sot COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3695 testime, 386 të shëruar, 660 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
Sa dollarë kushtojnë veshjet e Kate Middleton? Mediat britanike zbulojnë shifrat (FOTO LAJM) Kate Middleton është padyshim një nga personazhet më të dashur dhe më të pëlqyer për publikun në mbarë botën. Dukesha
Barcelona rrezikon falimentimin, zbulohet shifra e "çmendur" e borxhit Barcelona rrezikon falimentimin total për shkak të pandemisë globale COVID-19. Ky lajm lançohet nga “La Vanguardia”,
Zbardhen shifrat, kaq viktima dhe raste të reja u shënuan sot Pesë persona kanë humbur jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Nga 3727 testime u rregjistruan 656 raste të reja.
Manastirliu gënjeu për shifrat? Shefja e Programit të Vaksinimit e nxjerr bllof Në Shqipëri nisi ditën e djeshme procesi i vaksinimit me vaksinën anticovid Pfizer, ku 975 doza u siguruan nga një shtet
Sa persona do ta marrin vaksinën anti-Covid në Shqipëri? Manastirliu nxjerr shifrat Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu deklaroi se fillimisht do të nisë vaksinimi për 20% të
Covid-19 në Maqedoni, shifrat e 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut publikoi raportin lidhur me rastet e reja dhe gjendjen me koronavirusin
Flet me shifra, Armina Mevlani tregon sa para fiton nga Instagrami (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka folur si rrallëherë për punën e saj si blogere. Gjatë një interviste radiofonike të dhënë së fundmi
Ronaldooooooo! Çfarë goli, Juve zhbllokon shifrat ndaj Udineses (VIDEO) Cristiano Ronaldo fenomenal. Portugezi e nis Vitine e Ri aty ku e la, teksa sapo ka realizuar një supergol ndaj Udin
Me të kuq por Milani nuk ndalet, kuqezinjtë dyfishojnë shifrat (VIDEO) Milani ka dyfishuar shifrat ndaj Benenevntos. Është Leao ai që ka shënuar në gol mjaf të bukur në minutën e 49'.
Bien ndjeshëm shifrat! Kaq viktima dhe të infektuar rezultuan për festa Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend si dhe të dhënat për ra
Bien ndjeshëm shifrat, 1 i vdekur dhe 174 raste të reja me Covid-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 174 raste të reja me COVID-19.Si pasojë e infektimit me këtë virus ka hum