999 rezultate për

shfrytezuar

Gjimshiti magjik, i shënon supergol Strakoshës (VIDEO) Berat Gjimshiti sapo ka shënuar golin e 3 për Atalantës. Shqiptari mposhti me kokë Strakoshën duke shfrytëzuar mjaf m
Thomas Muller përshëndet rrjetën (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh në minutën e 15 në transfertën ndaj Dusseldorf. Ishte Thomas Muller ai që përshë
Arrestohet një ish-punonjës i UNHCR për mashtrim Prokuroria Themelore në Gjilan, sot ka ndaluar të dyshuarin A.RR., në kohëzgjatje prej 48 orësh, për shkak të dyshimit s
Situata e sikletshme në studio, Ermali gjen justifikimin tipik Nuk ka mbaruar me aq situata në studion e Ermalit. Pas reagimit të indinjuar të Alyne gjatë pyetjes së Kejvinës, blog
Arrestimet e marokenëve, shfrytëzuan Botërorin për të emigruar Maroku ka qënë pjesë e Botërorit "Rusia 2018" por nuk arriti të kaloj as fazën e grupeve pasi u eleminuan me vetëm 1 pik
Kaq shumë është rritur vajza e Albanit dhe Miriamit! (FOTO LAJM) Këngëtarja Miriam Cani ndihet vërtetë me fat, me familje të kompletuar dhe me një karrierë të suksesshme. Ditën e so
Milan gjen golin e avantazhit kundër Bolognas (VIDEO) Milani ka gjetur golin e epërsisë kundër Bognas. Ka qenë turku Calhanoglu, që ka shfrytëzuar pasën e bukur të Coutron
Skandal: Kontabilistja vodhi 75 mijë euro nga klientët Një kontabiliste dyshohet nga policia maqedonase për vjedhje të rreth 75 mijë eurove nga nga klientët e saj, njofton MPB
Prindërit e vajzës së shfrytëzuar seksualisht, ngrenë akuza mbi shtëpinë e kujdesit për fëmijë Prindërit e vajzës së mitur, R.I, e strehuar në shtëpinë e kujdesit për fëmijë me probleme eduaktive-shoqërore “25 maji”
Votimet në Maqedoni, vetëm 423 të burgosur kanë shfrytëzuar të drejtën e votës Duket se votimet nga të burgosurit sot nuk kanë shkuar sic pritej. Nga 1.810 të burgosur në Idrizovë në listën zgjed
Mbyllen tre vendvotime në Kërçovë Kutitë e votimit u hapën në orën 07:00 të mëngjesit. Por në orën 13:00, në komunën e Kërçovës janë mbyllë vetvotimet
Të gjitha rastet e shfrytëzuara gabimisht nga një Benzema "katastrofë" (VIDEO) Benzema mbrëmë nuk ishte aspak vetvetja. Francezi dështoi për të çuar topin në rrjetë në disa raste. Ishin pasat e A
Instagrami, platforma më e shfrytëzuar për ngacmime Mediat sociale po rrisin ankthin te të rinjtë. Sipas hulumtimeve të bëra nga “Ditch the Label”, organizatë që lufton nga
2 vite burg për lezhjanin, shfrytëzoi si prostitutë vajzën që njohu në Facebook “Toni Montana” i Lezhës do të vuajë dy vite burg për shfrytëzimin prostitucioni të një 25-vjeçareje, të cilën e kishte n
Mashtronte një femër për prostitucion, kapet nga policia Policia ka arrestuar një person në Lipjan si i dyshuar se e kishte mashtruar një femër duke e detyruar të kryejë marrëdh
Trafikonte qënie njerëzore, pranga të dyshuarit nga Lipjani Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person si të dyshuar se i njëjti ka kryer veprën penale trafikim të qëniev
Fierakja rrëfen makthin: Më kërkoi dorën te prindërit, por më bëri prostitutë Njohja në rrjetin social “Facebook” i ka kushtuar shtrenjtë një 21-vjeçareje në Fier. Partneri i saj 35-vjeçar elbasanas
19 vjeçarja nga Vlora e pëson keq, trafikohet nga djali që njohu në FB Një vajzë e re nga Vlora e gjendur nën presioni e personit të cili e kishte njohur në rrjetin social “Facebook”, e ka de
Hysaj dhe në ditë pushimi praktikon krosime (VIDEO) Elseid Hysaj është përmirësuar shumë gjatë këtij sezoni sa i përket krosimeve në zonë, një rastet kur del për të ndihmua
Meta, sërish akuza mbi qeverisjen Rama: Turizmi i keqshfrytëzuar Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta, mori pjesë në takimin e organizuar në Parkun Arkeologjik të A