999 rezultate për

shfrytezonte

Shfrytëzonte për pr*stitucion bashkëjetuesen dhe një 18 vjeçare, kapet i riu Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit dhe të
Tentoi të shfrytëzonte si pr*stitutë bashkëjetuesen dhe vajzën e saj të mitur, kapet 37 vjeçari Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga Policia. Mësohet se një 37 vjeçar është arrestuar ndërsa bashkëpunëtori i tij
Arrestohet 39 vjeçari në Tiranë, shfrytëzonte për p*ostitucion një 22 vjeçare (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacionin policor i koduar "Waiting", pas një hetimi disamujor. Operacion
Shfrytëzonte vajzat në Itali, kapet fieraku i dënuar me 15 vite burg Policia ka arrestuar një shtetas shqiptar i dënuar nga Gjykata e Xhenovas/Itali, me 15 vite burgim npër prostitucion.
Shfrytëzonte mikeshat e tij, kërkohet burg për "Zogun e Tiranës" "Zogu i Tiranës" Hermes Nikaj duket se nuk i ka punët aspak mirë.
Shfrytëzonte punëtorët si skllevër, Liverpool refuzon hotelin luksoz Liverpooli ka refuzuar akomodimin në një hotel luksoz në Doha, Katar, pasi zbuloi një seri çështjesh të të drejtave të n
I shantazhonte me një shqiptar, karabinieri shfrytëzonte të miturat Mediat italiane kanë bërë publike një histori tronditëse që ka të bëjë me një karabiniar i cili bënte edhe punën e fotog
Shfrytëzonte fuqinë puntore të shtetasve shqiptar të parregullt, arrestohet 61-vjeçari italian Një banor 61-vjeçar i zonës së Matera u raportua për shfrytëzimin e fuqisë punëtore të shtetasve të huaj të parregullt,
Zbulohet rrjeti në Gjermani që shfrytëzonte shqiptarët për punë Tre të dyshuarit kryesorë, shtetas të Maqedonisë dhe të Gjermanisë akuzohen se, përveç që i kanë kontrabanduar shqiptarë
Shfrytëzonte bashkëatdhetarët, bie në pranga shqiptari në Itali Agjentët e Skuadrës së Raguzës dhe të stacionit të policisë arrestuan shqiptarin me emrin Auglent Lalollarit, 33 vjeç, i
Shfrytëzonte femra për prostitucion në Itali, kapet Maska me 6 vite burg Policia ka vënë në pranga një shtetas në Elbasan të akuzuar me 6 vite burg për shfrytëzim prostitucioni. Burime zyrta
''Më gjuante, më shfrytëzonte kur isha shtatzënë'', Eneda Tarifa i përlot të gjithë (FOTO LAJM) Kohët e fundit këngëtarja Eneda Tarifa ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike si për jetën e saj personale ashtu edhe
150 euro nata, si i shfrytëzonte prostitutat tutorja nga Elbasani (VIDEO) Policia ka arritur të shkatërrojë një grup prostitucioni në Tiranë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga 10 persona
Shfrytëzonte prostituta dhe shiste kokainë,kapet ish-lojtari i Kombëtares Shfrytëzonte femra për prostitucion dhe shpërndante lëndë narkotike në lokalet e natës në qytetin bregdetar, arrestohet
Shfrytëzonte fëmijët e mitur për të lypur, kapet “monstra” e Tiranës Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 49-vjeçar pasi akuzohet se shfrytëzon fëmijët e mitur për të lypur. Njoft
Arrestohet shqiptari në Itali, shfrytëzonte prostitutat moldave Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar pasi akuzohet se është pjesë e një bande prostitucioni. Gjatë operac
Drejtonte nga burgu rrjetin e prostitucionit, shqiptari shfrytëzonte motrën dhe të dashurën e tij Gojart Leba është shqiptari i cili i burgosur në një burg në Itali arrinte të drejtonte rrjetin e prostitucionin ndërmje
Arrestohet gjyshja në Elbasan, prej 10 vitesh shfrytëzonte fëmijën për të lypur Një gjyshe në Elbasan është vënë në praga nga policia për shkak se për 10 vite pa dëshirën e fëmijës e ka nxjerrë fëmijë
EMRI/ Shfrytëzonte tre të mitura për prostitucion, policia e Durrësit arreston 37 vjeçarin Një person është vënë në pranga nga blutë e Durrësit, pasi ai shfrytëzonte të miturat për prostitucion. Në pranga ka
40-vjeçari shfrytëzonte një vajzë për prostitucion, ekstradohet i dënuari Interpol Tirana ka ekstraduar ditën e sotme nga Roma një 40-vjeçar, i cili është dënuar për shfrytëzim prostitucioni.