999 rezultate për

shfrytezon

Mësim online? Si ta shfrytëzoni sa më mirë 1. Trajtjen lëndën si një “kurs i vërtetë” I keni parasysh kurset private, ku zakonisht ju regjistronin prindërit? Me
Dy mënyra fantastike si të shfrytëzoni lëngun e portokallit kundër gripit Një ndër pijet më të dashura dhe të famshme të fillimit të mëngjeseve plot energji. Lëngu i portokallit përtej shije
Si të shfrytëzoni më së miri shegën për rrathët e syve Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikol
Zgjedhjet po afrojnë, por Basha e shfrytëzon motin e mirë për plazh: Kapet "mat" në Gjirin e Lalzit (VIDEO) 25 prilli është kërkuar si data e zgjedhjeve të ardhshme nga opozita, dhe kryedemokrati Lulzim Basha ishte i pari që u p
Kërcënonin me jetë 17 vjeçaren dhe e shfrytëzonin për p*ostitucion, kapet dyshja e rrezikshme në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
Tentuan të shfrytëzonin kaosin në Kakavijë për të kaluar drogë, dy në pranga një në kërkim Kanë rënë në prangat e policisë së Gjiorokastrës dy persona të cilëve u është sekuestruar një sasi prej 21 kg kanabis. N
Shfrytëzonte për pr*stitucion bashkëjetuesen dhe një 18 vjeçare, kapet i riu Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit dhe të
Tentoi të shfrytëzonte si pr*stitutë bashkëjetuesen dhe vajzën e saj të mitur, kapet 37 vjeçari Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga Policia. Mësohet se një 37 vjeçar është arrestuar ndërsa bashkëpunëtori i tij
Grenell tjetër thirrje për dialogun me Serbinë: Shfrytëzoni rastin në Shtëpinë e Bardhë Richard Grenell, i dërguar i posaçëm i presidentit amerikan Trump për bisedimet Kosovë-Serbi, ka reaguar edhe njëherë du
Arrestohet 39 vjeçari në Tiranë, shfrytëzonte për p*ostitucion një 22 vjeçare (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar me sukses operacionin policor i koduar "Waiting", pas një hetimi disamujor. Operacion
Milani shfrytëzon krizën, transferon me çmim të lirë yllin holandez Milani po tenton të sjellë në Milano yllin holandez duke përfituar nga kriza për shkak të pandemisë. Sipas medieve në
Shfrytëzoni kohëh, 4 maska fytyre që mund t'i bëni në kushte shtëpie Këto ditë po kaloni kohë në shtëpi më shumë se kurrë, prandaj pse mos ta shfrytëzoni këtë kohë për t’u kujdesur për vete
De Biasi shfrytëzon karantinën, do të shkruaj një libër mbi historinë e tij me Shqipërinë Ish-trajneri i Kombëtares, Giani De Biasi, është duke shfrytëzuar periudhën e izolimit për të shkruar libër me kujtimet
Shfrytëzoni kohëh, 4 maska fytyre që mund t'i bëni në kushte shtëpie Këto ditë po kaloni kohë në shtëpi më shumë se kurrë, prandaj pse mos ta shfrytëzoni këtë kohë për t’u kujdesur për vete
Diletta Leotta shfrytëzon ndalesën e Serisë A, arratiset në male (FOTO LAJM) Prezantuesja e "Dazn" po pushon në male, dhe si gjithmonë ajo ndau disa fotografi me ndjekësit e saj të shumtë në Instag
Shfrytëzonte vajzat në Itali, kapet fieraku i dënuar me 15 vite burg Policia ka arrestuar një shtetas shqiptar i dënuar nga Gjykata e Xhenovas/Itali, me 15 vite burgim npër prostitucion.
Shaw shfrytëzon rastin, tallet me Lukakun (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Luke Shaw, e mirëpriti Romelu Lukakun në Ligën e Evropës, pasi Interi s’arriti të kuali
Majko ia thotë në sy Ramës: Mos shfrytëzoni politikisht tërmetin Rindërtimi i vendit pas tërmetit të 26 nëntorit, ka sjellë solidarizim por dhe ragime të shumta politike. Ministri i
Rama shfrytëzon tërmetin për të larë hesapet me median: Kërcënon sërish për mbyllje Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar sërish mefiat, duke u bërë thirrje gazetarëve dhe moderatorëve pr të menaxhuar de
"Qeveria po shfrytëzon tërmetin për censurë ndaj medias" Këshilli Shqiptar i Medias njoftoi të shtunën nëpërmjet një deklarate për shtyp se po ndiqte me shqetësim veprimet e qev