999 rezultate për

shfrytezojne

Plas skandali, qendrat e masazhit po shfrytëzojnë të miturat në Kosovë 22 lokale të masazhit janë mbyllur nga Policia e Kosovës, në operacionin e organizuar në bashkëpunim me Komunën e Prisht
Ish-gruaja e Bobo Vierit mbron Ronaldon Ish-velina e “Striscia la Notizia” Elisabetta Canalis mendon se Cristiano Ronaldo është i pafajshëm në akuzat që i janë
Hahn kundër Ivanovit: Mos bojkotoni të ardhmen qytetarë Komisionari për zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn, kërkoi nga qytetarët e Maqedonisë që të mos e bojkotojnë re
Serbët e Kosovës shfrytëzojnë katër lloje të pasaportave Serbët e Kosovës i kanë në shfrytëzim katër lloje të pasaportave. Ato janë: pasaportat që janë lëshuar nga drejtoritë po
Ivanov: Dështimin e BE-së në Ballkan, po e shfrytëzojnë Kina dhe Rusia "Mossuksesin e Bashkimit Evropian në Ballkan e shfrytëzojnë Kina dhe Rusia", u shpreh presidenti i Maqedonisë, Gjorge Iv
IP tregon sa gjoba ka vënë ndaj pronarëve që shfrytëzojnë punëtorët Gjatë periudhës janar-shtator 2017, Inspektorati i Punës ka kryer mijëra inspektime në vende të punës ku ka gjetur disa
Malisheva pa ujë në mbi 40 gradë Celsius (VIDEO) Drenoci i Malishevës me muaj pa ujë. Banorët e komunës së Malishevës po përballën me mungesë të ujit të pijshëm, shk
”Qytetarët të shfrytëzojnë pikat alternative të hyrjes në Kosovë” Policia e Kosovës përmes një njoftimi për median u ka bërë thirrje qytetarëve që tu shmangen pritjeve dhe rradhëve të g
Trudeau: Kanadaja dhe Irlanda duhet të shfrytëzojnë efektin Trump dhe “Brexit” Kryeministri kanadez, Justin Traudeau, ka thënë se vendi i tij dhe Irlanda duhet të shfrytëzojnë mundësinë dhe të jenë t
Shpërthen Ademi: Nuk mi duron më lukthi politikanët si Bujar Osmani "shoh/ndegjoj Bujar Osmani te Nazimidhe nuk me besohet ate qe e ndegjoj. Si duket Bujari si dhe partija e tij akoma nuk
Nëna, apel në TV: Më ktheni vajzën! E përdhunuan dhe e shfrytëzojnë si prostitutë (FOTO & VIDEO) Historia e Ermirës 20-vjeçare, e larguar drejt Italisë pa lënë gjurmë, pasi braktisi bashkëshortin dhe djalin 16-muajsh
Gruevski-qytetarëve: Largohuni nga qyteti dhe kthehuni në fshat Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, ka bërë një deklaratë shokuese duke ju bërë thirrje të gjithë qytetarëv
Një plazh i vogël në qytetin e Tetovës (FOTO) Vërshimet që ndodhën në gushtin e kaluar në Tetovë kanë krijuar kushte që në lumin e këtij qyteti të krijohen kushtet e
Ja se ç'rrugë ndjekin migrantët për të ikur në Perëndim Policia e Kosovës ka kthyer pas gjithsej 800 qytetarë nga të gjitha komunat e vendit, pasi ata kanë tentuar të emigrojnë
Ja gafa e fundit e Ivanov në OKB Tjetër gafë e presidentit të Maqedonisë Gjorge Ivanov gjatë seancës së rradhës në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Kr
Deputetët e PDK-së shfrytëzojnë postet politike për bizneset individuale Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës Ramiz Kelmendi dhe Margarita Kadriu, kanë filluar t’i shfrytëzojnë postet pol
Mark Krasniqi: Mos ma prekni Skëndërbeun Akademiku Mark Krasniqi tha se duhen dënuar si ekstremistët fetarë ismalë, si ata katolikë për veprat që kryejnë kundër
Luftëtarët e huaj në Siri shfrytëzojnë mediat sociale Qendra Ndërkombëtare e Studimeve mbi Radikalizmin [ICSR] ka publikuar një raport në të cilin thuhet se luftëtarët e huaj
Zanetti kërkon Lavezzin te Interi Legjenda e Interit, Javier Zanetti, ka dëshirë të madhe që të luajë krahas Ezequiel Lavezzit në Giuseppe Meazza. “Nës
Voton Haradinaj, fton qytetarët të dalin në zgjedhje (VIDEO) Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka votuar në shkollën e mjekësisë në kryeqytet. Ai u k