999 rezultate për

shfaqur

Priten shpresat për rikthim, pas Florit edhe Elvana në krahët e një mashkulli Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur k
Aktorja shqiptare shfaqet me të njëjtën veshje si të Luana Vjollcës (FOTO LAJM) Ajo është një ndër aktoret shqiptare më pa komplekse. Me vetëbesimin që e karakterizon ajo nuk e ka menduar dy herë dhe
Vajza e Koço Kokëdhimës shfaqet provokuese në Instagram Vajza e ish deputetit socialist Koço Kokëdhima është bërë këtë herë protagoniste e mediave rozë për shfaqjen e saj të fu
Kryebashkiaku i Fierit kopjon shëmtuar Veliajn (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj e ka merak shumë imazhin dhe kujdeset për veshjet dhe fotot e shumta që poston në
Iva Aliko vjen me poza topless për festa (FOTO LAJM) Ajo është bërë e njohur më së shumti falë deklaratave të saj publike për një lidhje dashurie me një deputet të Kosovës p
Agnesa Vuthaj mahnitëse në imazhet e fundit (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj po dëshmon se me kalimin e kohës po bëhet gjithnjë e më e mirë. Si sipërmarrëse ajo po kor suksese të
Një tjetër mashkull i rikthen buzëqeshjen Viola Spiros (FOTO LAJM) Viola Spiro ka qenë një nga personazhet më të përfolur të ditëve të fundit dhe kjo prej faktit se i dashuri i saj u arre
Viola shfaqet e buzëqeshur krah një mashkulli pas arrestimit të të dashurit Viola Spiro ka qenë në vëmendjen e medias këto kohë për shkak të arrestimit të të dashurit të saj nga autoritetet italia
Arrestimi i të dashurit të Violës si bos i kokainës, flet sërish mamaja e saj Një nga ngjarjet që ka tërhequr së fundmi vëmendjen e mediave dhe gjithë opinionit publik është arrestimi i të dashurit
(Zh)veshjet më të çmendura të Rita Orës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora sot ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të. Kjo ditëlindje këngëtaren
Në këto komuna është shfaqur më shumë kanceri Për nëntë muajt e parë të këtij viti 1 mijë e 1278 kosovarë janë diagnostikuar nga sëmundja e kancerit. Numër ky më i la
Elgiti tashmë nuk i ndahet Kleas as në punë (FOTO LAJM) Duket se që kur publikuan hapur dashurinë e tyre, Elgit Doda dhe Klea Huta nuk ndahen dot nga njëri tjetri. Ata janë
Tahiri gati duke qarë në emision (FOTO LAJM) Eshtë shfaqur i sigurt dhe i qeshur në të gjitha daljet e sotme publike, pavarësisht se ndaj tij Prokuroria nxori një ur
Shpërthimi në Londër, gazetari: Ka njerëz me fytyra të djegura (VIDEO) Një shpërthim në një tren në Parsons Green shkaktoi panik në Londër këtë mëngjes. Policia dhe zjarrfikësit janë shf
Familja Hoxha lë pas rivalitetet dhe shfaqet në festën e "Opinion" (FOTO LAJM) Padyshim që të gjithë e dinë se mes Top Channel dhe Klan Tv ka një rivalitet sepse janë dy televizionet më të ndjekura n
Te NISMA "diçka po zihet" “Diçka po zihet” është mbishkrimi i fotografisë së postuar nga deputeti i Nismës Zafir Berisha. Ai dhe disa bashkëpartia
Rozana Radit i vjedhin çantën?! (FOTO LAJM) Rozana Radi mesa duket ka vendosur ti bashkohet kolegeve të saj dhe të postojë fotografi nga pushimet por me rroba banje
Ndërroi jetë pasi lindi foshnjën, policia e Vlorës detaje për ngjarjen Një grua 35-vjeçare ka humbur jetën pas lindjes në maternitetin e Vlorës. Gruaja vdiq pasi kishte sjelle ne jete fosh
Shfaqet re shumëngjyrëshe në Pekin (VIDEO) Një fenomen i çuditshëm është shfaqur në kryeqytetin e Kinës, në Pekin. Për rreth 6 minuta është shfaqur një re shumë
“Unë vdes për ty”, Turi këngë surprizë Orindës në ditën e dasmës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Orinda Huta dhe Turjan Hyska po celebrojnë në martesë dashurinë tyre 10-vjeçare. Çifti kishte parala