999 rezultate për

shfaqur

Jepte lajmet e zhveshur, Eliona Pitarka bëhet nuse (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.
Rasheli kthehet në rrjete sociale, s’i ndal provokimet (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin "Xing me Ermalin". Por pas largimit nga ky
Gjithmonë e kuruar, Armina shfaqet si asnjëherë pa make up (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Kjo edhe për shkak të lidhjes së saj
Lajmet më të çuditshme që janë shfaqur ndonjëherë në TV (FOTO LAJM) Zakonisht, raportet e lajmeve janë plot me gjëra serioze që mund të jenë mjaft stresuese për tu parë. A jeni gati pë
Duke shfaqur gëzimin e bërjes së diçkaje për herë të parë! (FOTO LAJM) Çdo gjë ndodh për herë të parë në një moment në jetë. Dhe emocionet tuaja dhe gjërat që mësoni nga këto përvoja janë
Getit i ikën truri, Marina vesh këmishën me çmimin marramendës (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky e
Nis jetën e natës, Ija e Besit djeg clubin (VIDEO) Gjyshja e Bes Kallakut, Ija ka hapur instagram dhe prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për s
Tronditet Maqedonia, del videoja e vrasjes në rastin ALFA (VIDEO) Është shfaqur sot për herë të parë videoja e vrasjes në fakultetin Matematiko-Natyrorë në Shkup në vitin 2008, ku pas vr
Krijesa pa sy e shfaqur në bregdetin australian lë me gojë hapur shkencëtarët Një grua ka parë një krijesë misterioze pa sy në një plazh në Australi. Kjo kafshë ka habitur edhe shkencëtarët, pasi
Bartra kërkon rikthimin në La Liga Marc Barta ka kërkuar largimin nga klubi i Dortmundit dhe dëshiron rikthimin në kampionatin spanjoll La Liga. Kjo pas
E konfirmojnë nga Anglia, Inter shumë pranë sulmuesit Interi dëshirojnë të kompletojnë skuadrën gjatë janarit, por nuk mund të shpenzojnë shumë për shkak të Fair Playt Financ
Super Kupa 2020, Shqipëria kandidon për të siguruar finalen në Arenën Kombëtare UEFA ka bërë publike, nëntë vendet që kanë shfaqur interes për të qenë vende organizatore për Super Kupën e vitit 2020.
Kilet nuk e pengojnë të ndihet sexy pët tu shfaqur me bikini (FOTO) Aktivistja, Julianna Mazzei po kërkon nga gratë në mbipeshë që të mos kenë turp nga figura e tyre dhe të mundohen që të
Ramires e pret me krahë hapur ofertën e Interit Braziliani i Jiangsu, Ramires ka shfaqur hapur dëshirën e tij për t’u larguar nga kampionati kinez dhe për tu bashkuar m
Kim Jong-un i sëmurë, mjeku tregon luftën që diktatori po bën me jetën Kim Jong –un prej disa kohesh ka shfaqur problem të mëdha shëndetësore. Diktatori I Koesë së Veriut prej një kohe të gja
Nata finale e C’est La Vie, Marina nuk ishte shfaqur kurrë kështu (FOTO LAJM) Marina Vjollca sot konsiderohet si një nga moderatoret më të kërkuara dhe më të suksesshme. Përsa i përket performan
Krijesat mistike të detit të shfaqura në Google Earth (VIDEO) A besoni me të vërtetë se ekzistojnë këto krijesa? Google Earth ka kapur imazhe nga hapësira të cilat kanë treguar kr
Priten shpresat për rikthim, pas Florit edhe Elvana në krahët e një mashkulli Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur k
Aktorja shqiptare shfaqet me të njëjtën veshje si të Luana Vjollcës (FOTO LAJM) Ajo është një ndër aktoret shqiptare më pa komplekse. Me vetëbesimin që e karakterizon ajo nuk e ka menduar dy herë dhe
Vajza e Koço Kokëdhimës shfaqet provokuese në Instagram Vajza e ish deputetit socialist Koço Kokëdhima është bërë këtë herë protagoniste e mediave rozë për shfaqjen e saj të fu