Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
999 rezultate për

shfaqur

9 foto ku Ledri dhe e dashura e tij misterioze janë shfaqur në të njëjtin vend, pa rënë në sy (FOTO LAJM) Zërat se Ledri Vula është i lidhur me një vajzë që jeton në Gjermani, Sara Hoxha, nisën dy vite më parë, megjithatë dysh
Facebook i bën bllok Berishës pasi publikoi videon ku dhunohej i mituri (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha publikoi ditën e sotme videon ku një grup të miturish dhunonin barbarisht një bashkëmoshat
Temperatura të larta, modelja filipinase ekspozon trupin fantastik (FOTO LAJM) Daphne Joy po i shijon pushimet verore maksimalisht. Dhe, për të dëshmuar këtë, modelja filipinase ka publikuar një m
Manchester United vendos Kosovën në hartën e Serbisë (FOTO LAJM) Duket se Manchester Unitedi ka harruar ta përditësojë hartën, pasi në një video-intervistë me mesfushorin e vet serb, Ne
Finalja e Europa League do të vendosë të ardhmen e Lacazette Alexandre Lacazette mund të largohet nga Arsenali nëse skuadra lodineze humbet finalen e Europa League ndaj Chelsea-t e
De Ligt: Nuk kam nënshkruar për asnjë klub "Nuk mund të them asgjë, unë po vlerësoj situatën. Ajo që është e sigurt është se nuk ka marrëveshje të nënshkruara me
Shqipëria e viteve 1964 e shfaqur në 20 foto (FOTO LAJM) Shqipëria kishte kaluar nga një sistem pothuajse feudal në atë komunist, teksa këta të fundit kishin marrë pushtetin në
Interi ka shfaqur interes, Gundogan zbulon objektivat e tij Ilkay Gundogan është një nga objektivat e Interit për repartin e mesit të fushës. Gjermanit i përfundon kontrata me Manc
Po shkëlqen te Atalanta, dy klube të mëdha pas Gjimshitit Berat Gjimshiti po kalon një super formë të Atalanta. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare shënoi së fundmi në ndeshjen ndaj
Po shkëlqen në Greqi, mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Paok Enea Mihaj i cili po shkëlqen këtë sezon me Panetelikos, tashmë ofertat për të nuk mungojnë. Së fundmi mediat greke b
Këngëtarja e njohur pas vendimit që mori nisi të dalë me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e grupit Little Mix, i cili ishte pjesë e programit “The X Factor”, në vitin 2011, ka filluar një karrierë të
Bie në 170 milion euro klauzola e Neymar, Reali përvesh mëngët Sipas "Mundo Deportivo" klauzola e Neyamr vitin e ardhshëm mund të bjerë për shifrën e 170 milion eurove. Kështu Real
Aksident i përgjakur në Tetovë Në hyrje të Tetovës, te rrethrоtullimi i parë ka ndodhur një aksident komunikacioni ku janë përfshirë dy makina.
Pamjet rrëqethëse, në flakët e "Notre Dame" shfaqet dy herë imazhi i Jezusit (FOTO LAJM) Imazhi i Jezusit, është shfaqur mes flakëve në Katedralen e Notre Dame mbrëmjen e së hënës, kur u përfshi nga flakët. Ky
Garë e fortë angleze për Douglas Costa-n Douglas Costa me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë në fund të sezonit Juventusit. Braziliani i cili këtë sezon po k
Valencia kërkon të rikthejë Shkodran Mustafin Shkodran Mustafi do të largohet në fund të sezonit nga Arsenalit pas 3 sezonesh në Premier League. Për shqiptarin int
Bayern Munchen hynë në garë për 100-milionshin e Seria A Shumë klube kanë shfaqur admirimin e tyre për talentin premtues të Fiorentina-s dhe Italisë, Federico Chiesa, ndër to ed
Kim Kardashian e tepëron me këtë video, pothuajse pa rroba (VIDEO) Kim Kardashian nuk po ndal pozat ku shfaqet provokuese. Gjatë ditës së djeshme interneti ka diskutuar shumë për fusta
Atletico Madrid interesohet për yllin e Napolit Atletico Madrid ka shfaqur interes për Lorenzo Insigne. Siç shkruan Il Mattino, klubi i Madridit do të ndjekë përsëri fa
Ylli i Kosovës pranë kalimit në Zvicër Nuk ka qetësi për Donis Avdijaj. Futbollisti i kombëtares së Kosovës pritet të ndryshojë ajër pas një gjysëm sezoni për