999 rezultate për

shfaqjen

Ronaldo u zgjodh "futbollist i shekullit", por Georgina i "vjedh" shfaqjen (FOTO LAJM) Më 17 Dhjetor Cristiano Ronaldo mori çmimin si "futbollist i shekullit" gjatë Globe Soçer Aëards 2020 në Dubai. Nëse
A është zbokthi sëmundje? Ja faktorët që ndikojnë në shfaqjen e tij Shumica e njerëzve kanë zbokth të paktën në një moment të jetës së tyre, por kjo gjendje është më e zakonshme në adolesh
Georgina Rodriguez vs Wanda Nara, gratë e futbollistëve sfidë në shfaqjen e LV (FOTO LAJM) Njëra më provokuese se tjetra, me qindra e mijëra artikuj të dedikuara atyre, Georgina Rodriguez dhe Wanda Nara janë gra
Shembja e Teatrit, Teatri Kombëtar i Kosovës merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Orët e para të mëngjesit, godina e Teatrit Kombëtar është shembur. Pavarësisht protestave dhe qendrimeve kundër të një p
Mënyra e thjeshtë për të shpëtuar një herë e mirë nga puçrrat e shpinës Vendi ku shfaqen aknet është i pari që përcakton trajtimin e tyre, për shembull nëse ju shfaqen akne në fytyrë, fondotin
Shakira e Jennifer Lopez përgatitin shfaqjen për Super Bowl Jennifer López dhe Shakira do të jenë protagonistet e shfaqjes së lakmuar të NFL Super Bowl, e cila do të mbahet në Miam
Aksidentohen rëndë gjatë provave për shfaqjen dy artistët e Cirkut, flet koreografi Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë kohës së provave për Katedralen e Parisit e cila do të mbahej në nder të 60 vjetor
"Vodhën" shfaqjen në MTV EMAs 2019, kështu shkëlqeu CR7 dhe Georgina (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez, "vodhën" shfaqjen në MTV EMAs 2019 të dielën në mbrëmje, kur
Mënyra e të ushqyerit, ndikimi në shfaqjen e hershme të depresionit Studimet paralajmërojnë se një ndryshim sado i vogël në mënyrën e ushqyerjes mund të nxisë simptomat e depresionit tek t
Jo vetëm komposto, kjo kurë e lashtë natyrale me thana vendi parandalon 100% shfaqjen e diabetit Krahas shijes së tyre të athët, të ëmbël, thanat janë ndër frutat më të veçantë medicinalë me përdorim të gjerë në mjekë
"The Simpsons" godet sërish, ka parashikuar shfaqjen e aktivistes Greta Thunberg (VIDEO) Një episod nga seria karikaturiale “The Simpsons” parashikoi shfaqjen e aktivistes së bujshme mjedisore Greta Thunberg.
Mënyra e thjeshtë për të shpëtuar një herë e mirë nga puçrrat e shpinës Vendi ku shfaqen aknet është i pari që përcakton trajtimin e tyre, për shembull nëse ju shfaqen akne në fytyrë, fondotin
Konsumoni sa më pak këtë pije për të parandluar dhimbjet e forta të migrenës Një ndër faktorët që mund të ndikojnë në shfaqjen e migrenës është konsumi i tepruar i kafes. Studiuesit theksojnë se më
Konsumi i lartë i kafes, mund të shkaktoi migrenë Një ndër faktorët që mund të ndikojnë në shfaqjen e migrenës është konsumi i tepruar i kafes. Studiuesit theksojnë se më
Mediat e huaja i bëjnë jehonë Ermonela Jahos në shfaqjen e fundit Sopranoja Ermonela Jaho interpreton rolin kryesor në Operën e Donizzetit “Anna Bolena” në premierën e këtij produksioni
"Do jem një super pr*stitutë", aktorja sjell shfaqjen e re Moderatorja e emisionit ‘Mos i fol shoferit’, Rudina Dembacaj do sjellë shfaqjen e saj të dytë në teatër. Aktorja e h
Demi Rose impresionuse në shfaqjen Mark Fast (FOTO LAJM) Demi Rose njihet për linjat e saj perfekte kjo i jep asaj luksin të promovojë linjën e saj të veshjeve, shkruan Albeu.co
Kujdes! Mungesa e këtyre ushqimeve nxit shfaqjen e sëmundjeve të këqija Konsumi i frutave dhe perimeve për mbrojtjen e organizmit nga inflamacioni apo sulmet e jashtme është gjithnjë një hap i
Si ndikon duhanpirja në shfaqjen e kancerit? Më shumë se 40 lëndë kimike që shkaktojnë kancer ndodhen në tymin e cigareve. Duhani përmban substanca kancerogjene
Si mund ta parandaloni shfaqjen e flluskave në këmbë Këmbët, si një ndër pjesët më thelbësore të trupit duan një kujdes të veçantë. Kjo për shkak se dëmtimi i tyre mund të b