999 rezultate për

shfaqja

Ky është seriali më i shikuar në SHBA Lucifer është shpallur si shfaqja më e shikuar në të gjitha platformat e transmetimit në SH.B.A., sipas disa raportimeve
Shfaqja e shëmtuar e tifozëve, Bayern: Na vjen turp, do marrim masa Një episod i shëmtuar e regjistrua ditën e djeshme në ndeshjen mes Bayern Munchen dhe Hoffenhaim. Tifozë "bavarez" shpal
Në një sallë bosh, brenda sfilatës së Giorgio Armani (VIDEO) Ndryshe nga herët e tjera, ku sallat e shfaqjes së Giorgio Armani-t ishin plot me adhurues së modës, këtë herë shfaqja e
Miratohet ligji në Mal të Zi, shqiptarëve iu lejohet përdorimi dhe shfaqja publike e simboleve nacionale Me 41 vota për Kuvendi i Malit të Zi miratoi projektligjin për përdorimin dhe shfaqjen publike të simboleve nacionale.
Për herë të parë pa Metin, Parodistët e Vlorës ngjiten në skenë me lot dhe të qeshura Në këto ditë që tërmeti ka troditur të madh e të vogël aktorët e estradës së Vlorës kanë rikthyer buzëqeshjen. “LAJ,
"Nuk ka k*rva në këtë botë" u quajt ofendues, pezullohet shfaqja e Muç Nanos në Teatrin Migjeni Analisti i njohur njëherësh gazetari, Mustafan Nano kishte programuar këtë javë që të jepte një shfaqen e tij “One man s
Lamtumirë "Kardashians show", njëra nga motrat do të largohet nga reality-show (VIDEO) Një nga reality show-t më të mëdhenj në Amerikë, mund të bëjë një nga ndryshimet më rrënjësore. Pas disa muajsh thash
Artistët rimarrin Teatrin, nis shfaqja e Mehdi Malkajt Pak minuta pas protestës përballë ambjenteve të teatrit, ndryshe nga herët e tjera, këtë mbrëmje artistët kanë vendosur
TRONDITËSE/ Shfaqja më e rrezikshme që keni parë në “Got Talent” (VIDEO) Si gjithmonë një sërë aktesh dalin para jurisë së “Got Talent” të përbërë nga: David Walliams, Simon Cowell, Alesha Dixo
Përqafimi i vdekjes me gjarprin gjigant! Shfaqja që për pak u kthye në tragjedi (VIDEO) Trajneri rus i gjarpërinjve po jepje një shfaqje në një cirk ku kishte vendosur një gjarpër rreth qafës së tij. Por
Plotësohet profecia biblike: Ndodhin tre shenjat e fundit të botës (FOTO LAJM) Një frikë e madhe ka pushtuar prej disa kohësh ata që besojnë nëpër bestytni. Kjo frikë që ka pushtuar me shpejtësi r
Shfaqja teatrale për Slobodan Millisheviçin u shfaq mbrëmë në Kosovë Një shfaqje teatrore për ish-liderin serb, Slobodan Miloshevic është inskenuar në Kosovë, duke nxitur reagime të përzier
Shfaqja e këtij fenomeni në qiell, shkaktoi qindra aksidente! (VIDEO) Në mbrëmjen e 22 dhjetorit rreth orës 17:30 në Kaliforni u raportuan me qindra aksidente për shkak të shfaqjes në qiell
Anulohet shfaqja e dokumentarit serb kundër shqiptarëve në Stokholm Dokumentari “Kosovo, a Moment in Civilization” i regjisorit serb, Boris Malagurski, që planifikohej të shfaqej në ABF të
“Qentë le të lehin, shfaqja vazhdon”, Pheniani reagon pas deklaratës së Trump në OKB Pheniani: Deklarata e Trump-it, si e qenit që leh Diplomati më i lartë koreano-verior e ka quajtur fjalimin e president
“Shpërthen” Basha: Ja sa ka kushtuar shfaqja me fishekzjarre për hapjen e sheshit Lulzim Basha nje dite pas inaugurimit te sheshit Skënderbej ka komentuar kostot e spektaklit që kishte organizuar Bashki
Fundoset toka në Japoni, frikë nga rishfaqja e gropës gjigante (VIDEO) Gropa gjigante që u riparua në Japoni në fillim të këtij muaji, po tregon shenja lëvizjeje. Në qytetin japonez të Fukuok
Shi yjesh mbi tokë, Halley sonte jep shfaqje për tokësorët Nëse jeni të dashuruar dhe keni plan një darkë romantike ose një propozim, duhet ta bëni patjetër sonte. Sonte ju bas
Turi shuan heshtjen, flet për sherrin mes Jul Dedës e Albano Bogdos Ende nuk e dimë sesi qëndron raporti mes dy miqve e njëkohësisht kolegëve Jul Deda e Albano Bogdo, ndonëse secili në mën
Anulohet shfaqja e Hervin Çulit, aktori shfaq probleme shëndetësore Mbrëmjen e djeshme është anuluar shfaqja e Hervin Çulit, pasi një ndër aktorët ka shfaqur probleme me shëndetin. Bëhet f