999 rezultate për

shfaqin

Koronavirusi, lojtarët në Angli shfaqin frikë dhe pasiguri Premier League duket se është përfshirë nga kaosi. Kur duhet të fillonin stërvitjet e vogla në grup, disa lojtarë kanë f
Edhe kafshët dashurojnë, shkrepjet mahnitëse që shfaqin ndjenjat e tyre (FOTO LAJM) Fotografët e jetës së egër përjetojnë momente aq sa të bukura edhe të vështira gjatë punës së tyre. Në mënyrë që të k
Shkencëtarët britanikë shpikin testin që mund të zbulojë të infektuarit përpara se ata të shfaqin simptoma Shkencëtarët në Universitetin e Newcastle kanë zhvilluar një test, që mund të zbulojë kur dikush është infektuar nga kor
Gjigandë europianë shfaqin interes për Kumbullën, Verona rrit çmimin Marash Kumbulla padyshim është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A këtë sezon, teksa po tregon paraqitje të shkëlqye
A ju mbron maska? Disa mite dhe fakte për koronavirusin ISHP ka publikojë disa fotografi ndërgjegjsuese ku ka treguar tre fakte dhe mite rreth koronavirusit për të sqaruar më t
A ju mbron maska? ISHP tregon disa mite dhe fakte për koronavirusin ISHP ka vendosur të publikojë disa fotografi ndërgjegjsuese ku ka treguar tre fakte dhe mite rreth koronavirusit për të
Si t’i mbrojmë fëmijët tanë nga gripi kur shfaqin temperaturë Mund të fillojë me një ftohje. Ndonjëherë fillon me kollitje dhe dhimbje të butë të muskujve. Herë të tjera është e lidh
Me pushime në Itali, mbesa e Mbretëreshës dhe i shoqi refuzojnë karantinën (FOTO LAJM) Zara Filips, mbesa e mbretëreshës së Anglisë, dhe i shoqi kanë vendosur të mos izolohen, pavarësisht se u kthyen vetëm j
Stresi në punë po "vret" shqiptarët, 51.5 % e punonjesve shfaqin probleme Stresi i lidhur me punën ka një prevalencë të lartë tek punonjësit në Shqipëri. Ky është konkluzioni i një studimi të fu
"Ik q**", qytetarët shfaqin pakënaqësi ndaj operacionit për pasuritë e "të fortëve" (FOTO LAJM) Operacioni Forca e Ligjit vijon me sekuestrimin e pasurive për këdo prej "të fortëve" që nuk i justifikon. Por për i
Zjarret vënë në dyshim Australian Open, tenistët shfaqin probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte parashikuar, emergjenca e zjarreve që kanë pushtuar Australinë ka tronditur edhe turneun e parë Grand Sl
Provokojnë tifozët, shfaqin hartën e Kosovës në flamurin serb Kampionati botëror në basketboll është duke u zhvilluar në Kinë. Ndërsa, tani po zhvillohet ndeshja ndërmjet Italisë
7 sjelljet që shfaqin njerëzit, të cilët nuk kanë pasur kurrë dashuri në vegjëli Ka qëndrime, sjellje karakteristike që zbulojnë njerëz që nuk janë dashur kur ishin fëmijë. Angela Oswalt, Ph.D argument
Nata shton dëborën dhe ngricat, 6 akse rrugore shfaqin probleme Në të paktën 6 akse rrugore nuk do të lejohet kalimi pa zinxhir gjatë natës për shkak të rrezikshmërisë nga ngricat dhe
Napoli dhe Milani shfaqin interes për mesfushorin e Realit E ardhmja e Iscos duket se është gjithmonë e më larg Real Madridit, që prej ardhjes së Solarit në drejtimin e stolit të
Fotografitë që shfaqin anën e pazakontë të botës sonë (FOTO LAJM) Zbulimi i gjërave të reja nuk ndodh në shkollë. Mund të mësojmë gjëra të reja dhe të mahnitshme çdo ditë. Nëse m
Dy skuadra nga Bundesliga shfaqin interes për kosovarin, Milot Rashica Stuttgart dhe Hannover 96 janë dy klubet nga Bundesliga që po e monitorojnë sulmuesin kosovar, Milot Rashicën. Milot
Foto që shfaqin njerëz duke e bërë botën më të mirë! (FOTO LAJM) Nuk është shumë e vështirë ta bësh këtë botë një vend më të mirë, thjesht kërkon që të gjithë të fillojnë të punojnë për
Armë dhe fishekë në dysheme, dalin pamjet horror nga dhoma e terroristit të Vegasit (FOTO LAJM) Fotografi të reja shfaqin skenën e tmerrshme, të denja për ndonjë film aksion, ku ekipet e forcave elitare amerikane thy
Danjeli-Fotinisë: Ne jemi fitues, “Bigu” ka mbaruar Danjeli dhe Fotinia janë një prej çifteve që brenda shtëpisë shfaqin veçse dashuri për njëri-tjetrin.E pas çdo debati, a