999 rezultate për

shfaqi

Provokojnë tifozët, shfaqin hartën e Kosovës në flamurin serb Kampionati botëror në basketboll është duke u zhvilluar në Kinë. Ndërsa, tani po zhvillohet ndeshja ndërmjet Italisë
Çmendet Oriola, fotot e fundit "tërbojnë" fansat (FOTO LAJM) Oriola Marashi njihet për provokimet e një pas njëshme që bën në rrjetet sociale. Edhe së fundi, modelja ka nxitur im
7 sjelljet që shfaqin njerëzit, të cilët nuk kanë pasur kurrë dashuri në vegjëli Ka qëndrime, sjellje karakteristike që zbulojnë njerëz që nuk janë dashur kur ishin fëmijë. Angela Oswalt, Ph.D argument
Nata shton dëborën dhe ngricat, 6 akse rrugore shfaqin probleme Në të paktën 6 akse rrugore nuk do të lejohet kalimi pa zinxhir gjatë natës për shkak të rrezikshmërisë nga ngricat dhe
Napoli dhe Milani shfaqin interes për mesfushorin e Realit E ardhmja e Iscos duket se është gjithmonë e më larg Real Madridit, që prej ardhjes së Solarit në drejtimin e stolit të
Lëviznin nëpër rrugë me furgonin plot me drogë, arrestohen shqiptarët (VIDEO) Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali pasi janë kapur në flagrancë nga autoritetet me një furgon plot me drogë. 190 ki
11 rastet kur VAR shfaqi momente dyshimi në La Liga Paraqitja e VAR në La Liga tashmë ka marrë vëmendjen derisa do të përdoret gjatë tërë sezonit 2018/19. Tifozët kanë s
Fotografitë që shfaqin anën e pazakontë të botës sonë (FOTO LAJM) Zbulimi i gjërave të reja nuk ndodh në shkollë. Mund të mësojmë gjëra të reja dhe të mahnitshme çdo ditë. Nëse m
Dy skuadra nga Bundesliga shfaqin interes për kosovarin, Milot Rashica Stuttgart dhe Hannover 96 janë dy klubet nga Bundesliga që po e monitorojnë sulmuesin kosovar, Milot Rashicën. Milot
Kërkesa e Thaçit shfaqi shqetësime në rajon Mungesa e vizave për Kosovën, i vetmi shtet në Evropë i privuar nga lëvizja në zonën Schengen, ka provokuar deklarata po
Foto që shfaqin njerëz duke e bërë botën më të mirë! (FOTO LAJM) Nuk është shumë e vështirë ta bësh këtë botë një vend më të mirë, thjesht kërkon që të gjithë të fillojnë të punojnë për
Armë dhe fishekë në dysheme, dalin pamjet horror nga dhoma e terroristit të Vegasit (FOTO LAJM) Fotografi të reja shfaqin skenën e tmerrshme, të denja për ndonjë film aksion, ku ekipet e forcave elitare amerikane thy
Shfaqi skena të vërteta me vrasje, pezullohet filmi njohur “Cannibal Holocaust” është një nga rastet ku audienca dhe autoritetet policore janë bindur se filmi ka poseduar skena të
Danjeli-Fotinisë: Ne jemi fitues, “Bigu” ka mbaruar Danjeli dhe Fotinia janë një prej çifteve që brenda shtëpisë shfaqin veçse dashuri për njëri-tjetrin.E pas çdo debati, a
Grabitja në Rinas, kamerat shfaqin Çalën në vilën e "kokës" së bandës Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dy
10 sëmundjet e trashëgueshme që shfaqin rrezik Sëmundjet e trashëguara, ose sëmundjet gjenetike, janë sëmundje që transmetohen nga njëri brez në tjetrin. Sëmundjet gje
Zbulohet bukuroshja që shfaqi "zili" për të dashurën e Ronaldos (FOTO) Crtistiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez u shfaqën dje në mbrëmje për herë të parë në një event të madh siç janë mbrëmj
Shfaqi pendesë para hetuesve, “Arrest me burg” për Aldi Lleshajn Prokuroria për Krimet e Rënda ka dorëzuar ditën e djeshme në gjykatë materialin për caktimin e masës së sigurisë ndaj 20
Ja shtëpia ku u vra polici në Kumanovë Enver Bajramovski 33 vjeç, është vrasësi i policit 36 vjeçar Goran Stanishevski, në lagjen e Sredorekit në Kumanovë.
SHBA e zhgënjyer nga politika: Qeveria shfaqi fleksibilitet, opozita s'bëri të njëjtën gjë! UPDATE - Ambasada e Shteteve të Bashkuara shpreh zhgënjimin e saj që takimi i 6 qershorit mes kryeministrit Rama dhe lid