999 rezultate për

shfaqen

Pas zhurmës se ata mund të jenë bashkë, Albi Nako dhe Alba Hoxha shfaqen në Zvicër (FOTO LAJM) Mediat kanë aluduar së fundi shumë për marrëdhënien e ngushtë të punës mes koreografit të njohur të “Tv Klan”, Albi Nako
A e dini përse e kemi pjesën e bardhë të thonjtë A jeni kureshtarë të dini se çfarë do të thonë vijat dhe shenjat e bardha që shfaqen nganjëherë në thonj? Mësojeni më po
Jennifer Lopez kopjon klipin e Ronela Hajatit? (FOTO LAJM) Është një prej artisteve më energjike në skenë. Ronela Hajati nuk po ndalet së punuari rreth projekteve të reja muzikore
Armatoset Shqipëria, shfaqen mjete luftarake (FOTO LAJM) Udhëtarët në rrugën Tiranë –Durrës janë habitur dje kur në autostradë kanë parë të qarkullojnë mjete të blinduara të ush
Grip apo alergji? Pranvera erdhi, kështu që përgatituni për shamitë. Sigurisht, jo për të qarë po për të shfryrë hundët, dhe kjo për shkak
Ju shfaqen vazhdimisht akne në shpinë, cilat janë 2 mënyrat natyrale për t’i trajtuar Edhe pse aknet janë nga ato mikesha të paftuara që nuk do të donim kurrsesi t’i kishim në fytyrë a trupin tonë, tanimë j
Kujdes! Kjo është simptoma e parë e kancerit - të gjithë e injorojmë Llojet e ndryshme të kancerit vijnë me simptoma dhe trajtime të ndryshme. E përbashkëta e tyre është se simptomat e p
Nutricionistja tregon kur do të shfaqen efektet e mishit të prishur në Kosovë Rishtazi doli skandali për cilësinë e mishit të importuar në Kosovë pasi Agjencia Federale për Sigurimin e Rrjetit Ushqi
Sot Dita Botërore e Autizmit, mësoni shenjat që shfaqen Dita Botërore e Autizmit është vendosur nga Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, me rezolutën “62/139” në vi
Sa zgjasin menstruacionet e para? Vajzat e reja duhet të informohen mirë për atë se çfarë mund të presin, në mënyrë që të mos kenë befasi të pakëndshme dh
Vuçiç komenton avionët luftarakë që u shfaqën në Preshevë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka komentuar rreth fluturimit të aeroplanëve ushtarakë të Serbisë, mbi Preshevë.
Sot serish do të shfaqen avionet luftarakë serbë në kufi me Kosovën Gjatë ditës së djeshme shumë banorë të Preshevës u alarmuan nga prania e avionëve luftarakë të Serbisë, të cilët zgjodhë
Avionët luftarakë serbë shfaqen në kufi të Kosovës (VIDEO) Dy avionë ushtarakë serbë kanë fluturuar mbi Luginën e Preshevës. Ata u panë edhe në kufi më Kosovën. Përmes kësaj vi
Rriqrat shfaqen në Kosovë, këto janë masat që duhet të ndërmerrni Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës thotë se po përcjell në mënyrë permanente situatën epidemiologjike
Gropë 120 milion euro, rishfaqen frikshëm piramidat e '97 (FOTO LAJM) Fenomeni i kompanive piramidale do të mbahet mend si mashtrimi më i madh në historinë financiare të Shqipërisë prej të c
Rihanna vjen sportive dhe me stil (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Rihanna njihet për stilin e saj unik. Ajo është shfaqur në aeroport me tuta sportive të
Kylie dhe Travis Scott shfaqen për herë të parë bashkë pas lindjes së vajzës (FOTO LAJM) Është folur për muaj të tërë se ylli televiziv, Kylie Jenner është ndarë nga partneri, Travis Scott. Kylie kishte arr
Shfaqen tre diej në qiellin e Kinës, habiten banorët (FOTO LAJM) Banorët e qytetit kinez Harbin, kanë qenë dëshmitarë të fenomeni të pazakontë në qiell. Bëhet fjalë për fenomenin e t
Flamurët e Shqipërisë dhe Kosovës shfaqen në ndërtesën më të lartë të New-York-ut (VIDEO) Lojërat Olimpike Dimërore kanë filluar në Korenë Jugore, por njujorkezët kanë shijuar një pjesë të këtyre Lojërave kur E
Si dukeshin produktet e njohura në botë kur u shfaqën për herë të parë (FOTO LAJM) Sot vështirë që mund të gjeni një njeri që nuk ka parë asnjëherë pajisje të Apple apo Samsung. Sidoqoftë, këto marka