999 rezultate për

shfaqen

Zgjoheni natën të djersitur? Sëmundjet që mund t’ju shfaqen Ju ndodh shpesh t’ju dalë gjumi në mes të natës dhe prapritur të kuptoni se jeni bërë qull në djersë? A e dini se ka dis
A e dini përse e kemi pjesën e bardhë të thonjtë A jeni kureshtarë të dini se çfarë do të thonë vijat dhe shenjat e bardha që shfaqen nganjëherë në thonj? Mësojeni më po
Risi me VAR-in, shikoni çfarë do të ndodhë nga sezoni i ri në Seria A Duke filluar nga ky sezon në Seria A, VAR do të shfaqet në ekrane gjigandë të vendosur në stadiume. Çdo gjë do të shfaqe
Situata është shumë serioze, 40 % e kancerëve shfaqen nga mbi pesha Pesha e tepërt nuk është e keqe vetëm për zemrën tuaj – por gjithashtu jua rritë rreziqet për zhvillimin e kancerit.
Panik në Moskë, "UFO-t" shfaqen në qiell (VIDEO) Në pamje të parë duket si një disk flutures alienësh por nuk është ashtu. Mijëra qytetarë në Moskë janë bërë dëshmitarë
Milan - Inter, në Indonezi bëjnë spot për të qeshur (VIDEO) Futbolli është padyshim një nga sportet më të ndjekura jo vetëm në Europë, por në të gjithë kontinentin. Televizioni
Këto janë shenjat e para të kancerit që shumë i injorojnë Llojet e ndryshme të kancerit vijnë me simptoma dhe trajtime të ndryshme. E përbashkëta e tyre është se simptomat e p
Momenti prekës kur bashkëshortja përqafon trajnerin e Anglisë pas disfatës (FOTO LAJM) Këto janë momentet prekëse kur trajneri i Anglisë Gareth Southgate ngushëllohet nga gruaja e tij pas disfatës së “Tre Lu
Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot, i shfaqen fantazma në sheshin e xhirimit Këngëtarja shqiptare e hitit “Meant to be” është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, por dhe të huaj
Ligji për Teatrin u miratua, artistët shfaqen të përlotur Në Kuvend ka pasur shumë tension mbrëmjen e sotme, kur deputetët e opozitës bllokuan foltoren dhe hodhën në drejtim të K
Jeta luksoze e motrave Hoxha, këtë herë shfaqen në resortin e famshëm Lori dhe Sara Hoxha ndodhen akoma në rivierën franceze. Franca ishte destinacioni i Vis Bajraktarit për të festuar d
Klea dhe Elgiti shfaqen në Miami për arsyen që e mbajtën sekret Pak ditë më parë u zbulua se moderatorja Klea Huta do të prezantojë një nga emisionet më të rinj në “Top Channel”, i cil
Tufa delesh shfaqen në Paris dhe askush nuk i ngacmon, mësoni arsyen Një tufë delesh mund t’i shohësh teksa shëtisin të pashqetësuara nëpër rrugët e Parisit. Një imazh i pazakontë dhe nuk ë
Truprojat e diktatorit Kim Jong shfaqen përsëri duke vrapuar (VIDEO) Përsëri shfaqen duke vrapuar truprojat e famshme të diktatorit korean Kim Jong Un. Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jon
Top Channel apo TV Klan? Ku do shfaqen Erioni dhe Besi Largimi i Besart Kallakut dhe Erion Isait nga "Top Channel" dhe "Portokallia" shkaktuan shumë zhurmë në media. Kjo p
Sa duhet të jetë tensioni i trupit tuaj në bazë të moshës Presioni i lartë i gjakut është njëri ndër problemet më të shpeshta shëndetësore të kohës së tashme, ndërkaq simptomat j
Shfaqen autobusë me mbishkrimin "Allah" në Londër Autobusët urban në Londër kanë marrë një ndryshim të dizajnit me rastin e festës së muajit të shenjtë të Ramazanit. N
Zgjoheni natën të djersitur? Sëmundjet që mund t’ju shfaqen Ju ndodh shpesh t’ju dalë gjumi në mes të natës dhe prapritur të kuptoni se jeni bërë qull në djersë? A e dini se ka dis
Kur shfaqen më shumë aknet Aknet shkaktohen nga një kombinim i katër faktorëve: prodhimi në sasi të larta të yndyrës, bakteret, inflamacioni dhe bl
Zgjoheni natën të djersitur? Ja sëmundjet që mund t’ju shfaqen Ju ndodh shpesh t’ju dalë gjumi në mes të natës dhe prapritur të kuptoni se jeni bërë qull në djersë? A e dini se ka dis