999 rezultate për

shfaqen

Rama dhe Haradinaj shfaqen në një foto: A u pajtuan? Një samit treditor i gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor, që marrin pjesë në Procesin e Berlinit, po mbahet në qytet
Këto janë 7 arsyet pse ju dalin puçra Ato mbeten ndër më të urryerat prej adoleshencës dhe gjatë gjithë periudhës së jetës. Duket sikur puçrat shfaqen si me m
Qetësohet protesta, shfaqen pamje në murin e kryeministrisë Lideri demokrat Lulzim Basha është rikthyer përpara kryeministrisë, ku militantët kanë vijuar ndriçimin përmes celularëv
Historia plot mistere e Delfinit, zhduket në Greqi por adresa dhe njerëz të çuditshëm u shfaqën Delfin Musa i emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga polici
Shkencëtarët futin gjene të trurit të njeriut te majmuni Shkencëtarët në Kinë mund ta kenë krijuar një lloj të ri të majmunit, dhe me të kanë nxitur një debat të madh etik. Hulu
Postera kundër Kosovës shfaqen në këtë qytet Në mëngjesin e sotëm janë shfaqur pllakta të zeza me mbi shkrimin “11 vjet pushtim”, rrugëv të Mitrovicës veriore. Në
Demi Rose impresionuse në shfaqjen Mark Fast (FOTO LAJM) Demi Rose njihet për linjat e saj perfekte kjo i jep asaj luksin të promovojë linjën e saj të veshjeve, shkruan Albeu.co
Shfaqen prindërit e Kaçifas, dalin në protestë Mijëra grekë kanë paralajmëruar një protestë masive mesditën e kësaj të diele në sheshin ‘Sindagma’ të kryeqytetit helen
Tanket shfaqen në rrugët e Beogradit Rrugët e Beogradit janë mbushur me mijëra protestues, të cilët siç thonë janë kundër dhunës politike në Beograd. Deri
Flini më shumë se 8 orë gjumë? Këto janë problemet që ju shfaqen Gjumi është pjesa më e rëndësishme e çdo njeriu që dëshiron një shëndet të mirë. Por nëse flini më shumë se 8 orë, atëhe
Haradinaj dhe Limaj shfaqen në Prizren Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj sot kanë vizituar Lidhjen Shqiptare të Pri
Bie Facebook, edhe në Shqipëri dhe Kosovë shfaqen probleme Rrjeti social Facebook ka rënë për mijëra njerëz përreth botës. Mijëra përdorues të nervozuar në SHBA dhe në disa vende
Xhesika dhe Jehona ndezin Instagramin me një kërcim të nxehtë (VIDEO) Dy shoqet shumë të mira sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre. Dyshja po kalojnë mjaft shumë kohë bashkë, e këtë h
Nuk kanë lidhje me gjëndrën, këto 5 shenja janë të kancerit të gjirit Përgjithësisht kanceri i gjirit identifikohet me shfaqjen e gjëndrës, megjithatë janë disa shenja të tjera, zakonisht sh
Ndodhi e papritura, shfaqen UFO-t në Irlandë Autoritetet e Aviacionit në Irlandë po hetojnë pas raportimeve për disa drita të ndritshme dhe UFO në brigjet jug perënd
Vis Bajraktari publikon foton intime me Lorin: Ngroh me dedikimin (FOTO LAJM) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë padyshim një ndër dyshet më të përlqyera dhe komentuara nga publiku. Ata prej vit
Te Juventusi shfaqen probleme, Allegri kritikon lojtarin Juventus ka marrë fitoren e radhës në Seria A, ku këtë herë përballë kishte Frosinonen. Ndeshja u nda me rezultat 0-
8 shenja në lëkurë që mund të paralajmërojnë për një sëmundje të rëndë Lëkura është si një sistem alarmi për trupin, ku mund t’ju paralajmërojnë për lloje të ndryshme të problemeve shëndetëso
Shenja misterioze shfaqen në Mitrovicë, vendoset kufiri i ri? (FOTO LAJM) Disa shenja nëpër territorin e Mitrovicës janë duke u vendosur. Askush s’ka dhënë shpjegime. Në KFOR kanë thënë se ata n
Klea dhe Elgiti në një set fotografik duken më yll se kurrë Jo se s’janë yje pas aparatit të Fadil Berishës, por këtë herë Klea dhe Elgiti u shfaqën më këndshëm se kurrë në foton e