999 rezultate për

shfaqen

Postera kundër Kosovës shfaqen në këtë qytet Në mëngjesin e sotëm janë shfaqur pllakta të zeza me mbi shkrimin “11 vjet pushtim”, rrugëv të Mitrovicës veriore. Në
Demi Rose impresionuse në shfaqjen Mark Fast (FOTO LAJM) Demi Rose njihet për linjat e saj perfekte kjo i jep asaj luksin të promovojë linjën e saj të veshjeve, shkruan Albeu.co
Shfaqen prindërit e Kaçifas, dalin në protestë Mijëra grekë kanë paralajmëruar një protestë masive mesditën e kësaj të diele në sheshin ‘Sindagma’ të kryeqytetit helen
Tanket shfaqen në rrugët e Beogradit Rrugët e Beogradit janë mbushur me mijëra protestues, të cilët siç thonë janë kundër dhunës politike në Beograd. Deri
Flini më shumë se 8 orë gjumë? Këto janë problemet që ju shfaqen Gjumi është pjesa më e rëndësishme e çdo njeriu që dëshiron një shëndet të mirë. Por nëse flini më shumë se 8 orë, atëhe
Haradinaj dhe Limaj shfaqen në Prizren Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj sot kanë vizituar Lidhjen Shqiptare të Pri
Bie Facebook, edhe në Shqipëri dhe Kosovë shfaqen probleme Rrjeti social Facebook ka rënë për mijëra njerëz përreth botës. Mijëra përdorues të nervozuar në SHBA dhe në disa vende
Xhesika dhe Jehona ndezin Instagramin me një kërcim të nxehtë (VIDEO) Dy shoqet shumë të mira sjellin pamje nga festa në shtëpitë e tyre. Dyshja po kalojnë mjaft shumë kohë bashkë, e këtë h
Nuk kanë lidhje me gjëndrën, këto 5 shenja janë të kancerit të gjirit Përgjithësisht kanceri i gjirit identifikohet me shfaqjen e gjëndrës, megjithatë janë disa shenja të tjera, zakonisht sh
Ndodhi e papritura, shfaqen UFO-t në Irlandë Autoritetet e Aviacionit në Irlandë po hetojnë pas raportimeve për disa drita të ndritshme dhe UFO në brigjet jug perënd
Vis Bajraktari publikon foton intime me Lorin: Ngroh me dedikimin (FOTO LAJM) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë padyshim një ndër dyshet më të përlqyera dhe komentuara nga publiku. Ata prej vit
Te Juventusi shfaqen probleme, Allegri kritikon lojtarin Juventus ka marrë fitoren e radhës në Seria A, ku këtë herë përballë kishte Frosinonen. Ndeshja u nda me rezultat 0-
8 shenja në lëkurë që mund të paralajmërojnë për një sëmundje të rëndë Lëkura është si një sistem alarmi për trupin, ku mund t’ju paralajmërojnë për lloje të ndryshme të problemeve shëndetëso
Shenja misterioze shfaqen në Mitrovicë, vendoset kufiri i ri? (FOTO LAJM) Disa shenja nëpër territorin e Mitrovicës janë duke u vendosur. Askush s’ka dhënë shpjegime. Në KFOR kanë thënë se ata n
Klea dhe Elgiti në një set fotografik duken më yll se kurrë Jo se s’janë yje pas aparatit të Fadil Berishës, por këtë herë Klea dhe Elgiti u shfaqën më këndshëm se kurrë në foton e
Zgjoheni natën të djersitur? Sëmundjet që mund t’ju shfaqen Ju ndodh shpesh t’ju dalë gjumi në mes të natës dhe prapritur të kuptoni se jeni bërë qull në djersë? A e dini se ka dis
A e dini përse e kemi pjesën e bardhë të thonjtë A jeni kureshtarë të dini se çfarë do të thonë vijat dhe shenjat e bardha që shfaqen nganjëherë në thonj? Mësojeni më po
Risi me VAR-in, shikoni çfarë do të ndodhë nga sezoni i ri në Seria A Duke filluar nga ky sezon në Seria A, VAR do të shfaqet në ekrane gjigandë të vendosur në stadiume. Çdo gjë do të shfaqe
Situata është shumë serioze, 40 % e kancerëve shfaqen nga mbi pesha Pesha e tepërt nuk është e keqe vetëm për zemrën tuaj – por gjithashtu jua rritë rreziqet për zhvillimin e kancerit.
Panik në Moskë, "UFO-t" shfaqen në qiell (VIDEO) Në pamje të parë duket si një disk flutures alienësh por nuk është ashtu. Mijëra qytetarë në Moskë janë bërë dëshmitarë