999 rezultate për

shfaq

Probleme sërish për Grezdën, shfaqet me paterica Eros Grezda është rikthyer në stërvitje pas pushimeve tek Rangersi, por gjërat nuk kanë shkuar mirë për sulmuesin e komb
Ish-Miss Italia uron klubin e Lazios duke u shfaqur mjaft provokuese (FOTO LAJM) Manila Nazzaro është një tifoze e zjarrtë e Lazios. Miss Italia e vitit 1999 me rastin e 119-vjetorit të themelimit të k
Georgina tërbon fansat në Dubai, shfaqet shumë joshëse në prani të Ronaldos (FOTO) E dashura e Cristiano Ronaldos Georgoina Rodriguez duket se e ka shijuar në maksimum aventurën në Dubai së bashku me të
Dafina habit me postimin e fundit, shfaqet pa pikë grimi Dafina është kthyer prej kohësh në një fenomen në muzikën shqiptare për shkak të formave dhe stilit të vecantë në të kën
E bujshme, Juventusi shfaq interes për talentin e Kosovës Klubi Italian i Juventusit ka shfaqur interes për Donis Avdijaj. 22 vjecaripjesë e kombëtares së Kosovës, lauan në kampi
Nata shton dëborën dhe ngricat, 6 akse rrugore shfaqin probleme Në të paktën 6 akse rrugore nuk do të lejohet kalimi pa zinxhir gjatë natës për shkak të rrezikshmërisë nga ngricat dhe
A do shfaqet sot Schumacher? Ferrarri i uron 50 vjetorin Sot ka ditëlindjen ish piloti ferrarit Michael Schumacher. Ai sot mbush 50 vjet por gjëndja e tij shëndetsore vijon ende
Rama ditën e parë të vitit shfaqet në maternitet, mësoni arsyen (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një vizitë në maternitetin “Koço Glozheni” në Tiranë, foto të cilën e ka postuar
Rama shfaqet me gjithë familjen për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga festa familjare për Vitin e Ri 2019. Në një postim në rrjetet social
Zbulojeni përse dukemi më bukur para pasqyrës se sa në foto Para se të dilni nga shtëpia, në pasqyrë dukeni bukur, mirëpo fotografitë tregojnë diçka tjetër. Pra, kujt t’i besohet?
Pramje dramatike, leopardi shfaqet nga hiçi dhe sulmon njerëzit (VIDEO) Një leopard ka sulmuar në mënyrë të papritur një grup njerëzish në Indi duke bërë për spital katër prej tyre. Në vide
Kim Kardashian shfaqet përvëluese në dhomën e veshjes, 4 milion pëlqime (FOTO LAJM) Kim Kardashian vazhdon të jetë njëra ndër vajzat më të shikuara në Instagram. Ajo së fundmi ka nxjerrë disa poza nga dho
Ekspozitë speciale nga Ferrari për 50-vjetorin e Schumacherit, a do shfaqet legjenda? Muzeu i Ferrarit do të hapë një ekspozitë të veçantë për Michael Schumacherin, për nder të 50-vjetorit të ish-shoferit t
Shfaqet me lookun e ri, Era Istrefi elektrizon skenën e Belgjikës (VIDEO) Era Istrefi ka shkaktuar një eufori të madhe në skenën e Tomorrowland- it, në Antwerpen, Belgjikë. Artistja u shfaq n
Milani nxjerr në shitje Hakan Çalhanoglu Milani ka nxjerrë në shitje mesfushorin Hakan Çalhanoglu i cili nuk po përshtatet me kuqezinjtë. Turku i lindur në Gjerm
Donald Trump shfaqet si bujk, këndon dhe kërcen i lumtur (VIDEO) Presidenti i SHBA-ve vazhdon të jetë njv fenomen edhe në rrjetet sociale. Pasi bëri bujë kritika e tij ndaj Twitterit në
Franceska Jaçe me këmishë nate shfaqet në një hotel të Dubait (FOTO LAJM) Ajo është ndër vizitoret mëë shpeshta në Dubai. Françeska Jaçe, ish banorja e Big Brother ka goditur me pamjen e saj pov
Bayern Munich shfaq interesim për talentin e Romës Sipas "ESPN" - Bayern Munchen është skuadra favorite për ta transferuar futbollistin e Bayern Munchen, Cengiz Under.
Barcelona kërkon 20 milion euro, për ta lënë të lirë Denis Suarezin Barcelona kërkon 20 milion euro, për të lënë të lirë Denis Suarezin. Kështu raportojnë mediat spanjolle ditën e sotme, t
Shkënda Dubova "shkrin" dëborën që ka mbuluar Kosovën (FOTO LAJM) Shkenda Dubova është emër shumë i dashur për publikun. Shkenda Dubova ditë më parë udhëtoi në Tajlandë për të pushuar l