999 rezultate për

shfaq

Morena dhe Fero shfaqen papritur bashkë, konfirmojnë zërat (FOTO LAJM) Në dhjetor Fero u rikthye sërish në Instagram pas një mungese të gjatë. E para që nxitoi t’i uronte rikthimin reperit is
Motrat Vjollca shfaqen me të njëjtin look, Luanës apo Marinës i shkon më shumë (FOTO LAJM) Moderatorja më “IN” e momentit, Luana Vjollca ka eksperimentuar shumë me look-un këto kohë. Një herë me flokët të gjatë
Rishfaqet miliarderi kinez, themeluesi i "Alibaba" ack Ma është përsëri këtu. Miliarderi kinez dhe themeluesi i Alibaba foli në një video në një ngjarje të mbajtur nga fon
U raportua i zhdukur, rishfaqet pas tre muajsh themeluesi i Alibaba Në një kohë kur të gjithë ishin të shqetësuar lidhur me fatin e tij, bosi i Alibabës, Jack Ma, ka bërë daljen e tij të p
Hysaj nuk vazhdon me Napolin, Atl Madrid shfaq interes Elseid Hysaj me shumë gjasa do të largohet nga Napoli gjatë verës. Mbrojtësi i krahut të djathtë nuk ka gjetur hapës
U shfaq e përqafuar me Atdheun, Mevlani xheloz për Melisën: Më preku! I prekur dhe xheloz është shfaqur Mevlani pas takimit të Melisës me Atdheun, fill pasi ata të dy treguan jo pak afrimite
E nis vitin në plazh, Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet joshëse me bikini (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh që i mungonte tregut muzikor, Anxhelina Hadërgjonaj, vendosi që vitin 2020 ta mbyllte me një këngë të r
Juventusi ka shfaqur interes për të, Giroud: Dua të fitoj trofe me Chelsean Sulmuesi i Chelseas, Olivier Giroud ka siguruar se nuk do transferohet këtë muaj të Juventusi. Sulmuesi cilësohej si
Një tjetër mutacion i COVID-19 shfaqet në Afrikën e Jugut Ditën e sotme, shkencëtarët britanikë shprehën shqetësimin se vaksinat kundër COVID-19 që po bëhen në Britani mund të mo
Rama shfaqet me xhup 3 mijë dollarë në Vlorë (FOTO LAJM) Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka ka publikuar një foto nga vizita e kryeministrit Edi Rama në Vlorë, ku thekson se ai mba
Shfaqi problem muskulor në ndeshjen ndaj Crotones, mësohet sa do të mungojë Lukaku Sulmuesi i Inter, Romelu Lukaku, nuk do të paraqitet në ndeshjen kundër Sampdoria që do të zhvillohet në kuadër të javes
U shfaq me fustanin ku ishte stampuar p*rnostarja greke, Irin Qirjako sqaron të vërtetën “Nuse moj sorkadhe” është një nga këngët më të pëlqyera të Irini Qiriakos. Por ka një detaj në videoklip që këngëtarja e
Edhe në urimi për Vitin e Ri, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u shfaqën çift (VIDEO) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan pak ditë më parë spekulimet që qarkullonin prej kohësh se janë rikthyer sërish në k
Pas ndarjes me Boateng, Melissa Satta shfaqet me të dashurin e ri biznesmen (FOTO LAJM) Lamtumira zyrtare midis Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng arriti përmes mediave sociale pak para Krishtlindjeve, sh
Me gota shampanje në duar, Basha në krah të Aurelës në ditën e rëndësishme (FOTO LAJM) Larg politikës, kryetari i PD, Lulzim Basha dhe gruaja e tij Aurela Basha kanë festuar ditëlindjen e vajzës së tyre Dafi
"Si 10 vjeç", vajza e Niko Peleshit shfaqet si rrallëherë pa make up dhe flokë natyrale (FOTO LAJM) Aleksia Peleshi, është bërë e njohur në media si vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit. Ajo numëron plot 2
Ronaldo u zgjodh "futbollist i shekullit", por Georgina i "vjedh" shfaqjen (FOTO LAJM) Më 17 Dhjetor Cristiano Ronaldo mori çmimin si "futbollist i shekullit" gjatë Globe Soçer Aëards 2020 në Dubai. Nëse
A është zbokthi sëmundje? Ja faktorët që ndikojnë në shfaqjen e tij Shumica e njerëzve kanë zbokth të paktën në një moment të jetës së tyre, por kjo gjendje është më e zakonshme në adolesh
E rrallë, krijesa gjigande shfaqet në brigjet greke (FOTO LAJM) Një balenë me parametra të rrallë për Detin Egje është shfaqur në brigjet greke të Pireut. Sapo ky zbulim u bë publik
Ramsey shpreh haptas pakënaqësinë ndaj Pirlos, shikoni gjestin anormal të wellsianit (FOTO LAJM) Aaron Ramsey ka shprehur haptas pakënaqësinë në momentin e zëvendësimit ndaj Fiorentinas. Pirlo e largoi nga loja ue