999 rezultate për

shezai

PD-LSI bënë kërkesë për Teatrin, PS i akuzon se falsifikuan firmat Kërkesa e deputetëve të PD dhe LSI ditën e sotme nuk është pritur mirë nga PS. Ata i bënë një kërkesë Komisionit të M
Plas grushti mes PS-LSI në Vlorë (VIDEO) Përplasje fizike mes PS dhe LSI në Vlorë pak para nisjes së numërimit të votave. Shkak për këtë përplasje është bërë mos
Standardi i shqipes, Rrokaj: Berisha të përmirësojë gjuhën në Kuvend Deklarata e ish-kryeministrit Sali Berisha për ndryshimin standardit të shqipes ka sjellë reagime të ndryshme nga figur
Zgjedhjet në LSI, ja me sa vota fitoi Ilir Meta Ilir Meta është rikonfirmuar si kryetar i LSI-së nga anëtarësia e kësaj partie, pas zgjedhjeve të brendshme që u zhvillu
Sekuestrohen 13 kg kanabis, arrestohen tre persona në Fier Policia e Fierit ka sekuestruar ditën e sotme 13 kg lëndë narkotike kanabis sativa. Sipas policisë si posedues të kësaj
Shezai Rrokaj refuzon kandidimin për deputet Lëvizja Socialiste për Integrim ka depozituar në KQZ listen me 140 kandidatët e kësaj partie që do të garojnë në 12 qarq
Shezai Rrokaj, kreu i ri i LSI-së për Tiranën Shezai Rrokaj është kryetari i ri i Lëvizjes Socialiste për Integrim për Tiranën. Rrokaj fitoi me 562 vota më shumë përb
Tabelat shqip 1 euro, reagon profesor Shezai Rrokaj Vendimi i qeverise shqiptare se taksa 1 euro do jetë vetëm për tabelat e vëna në shqip, na b&eu