999 rezultate për

shesin

Te Tottenham janë gati të shesin Harry Kane, por për një shifër të frikshme Tottenham është i gatshëm të heqi dorë nga shërbimet e lojtarit më të mirë dhe kapitenit të skuadrës, Harry Kane. Me
Ky është plani i PSG-së për Mauro Icardin Edhe pse kohët e fundit marrëdhënia mes Icardit dhe klubit u duk sikur u ftoh, parisienët nuk kanë ndërmend ta lënë të i
Ngjarje e turpshme, të moshuarit i shesin një gur për celular Një ngjarje sa e turpshme aq edhe e rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajit. Sipas informacioneve një person i moshua
Gratë në Rrogozhinë shesin trupin për 2 mijë lekë: Ikim tek ky hoteli, t'a bëj qejfin! Prostitucioni i rrugës është një realitet problematik në Shqipëri. Kamera fshehtë e “Stop” tregoi këtë të martë se si gr
Nuk ka treg, fermerët beratas flakin prodhimet në rrugë Fshati Otllak, sot pjesë e bashkisë së Beratit trashëgoi nga sistemi i kaluar sipërfaqe toke të konsiderueshme toke të m
Nxënësit shesin lirisht "mall" në shkolla: E di sa dru të bën Emisioni “Stop” në Tv Klan ka publikuar fenomenin e shitjes së drogërave në ambientet e shkollave. Ky fenomen negativ vi
Rritet vlera e argjentinasit të Interi, kjo është shifra marramendëse që e shesin zikaltërit Ka shënuar 7 gola dhe ka dhënë 2 asiste në 13 ndeshje. Këto janë shifra që i përkasin Lautaro Martinezit, sulmuesit argj
Si zhvillohet prostitucioni në Tiranë, tutorët shesin "të bardhë" dhe sigurojnë eskorta (FOTO LAJM) “Më duhesh ti, me 100 për qind garant se janë njerëz shumë të mirë”, i shkruan në telefon vajzës personi që i gjen asaj
Ujin për vaditje e shesin për të pijshëm, zbulohet skandali Fiks Fare trajtoi sërish për të disatin vit rresht ujin që shitet me bote tek konsumatori. Në Tiranë shitet ky ujë është
Hapet tregu në Korçë, kur do shesin fermerët as protestës së fermerëve në Korçë, të cilët nuk u lejuan të shisnin në tregun e shumicës, bashkia ka gjetur zgjidhje pë
Arsyeja e frikshme se pse po ulen çmimet e televizorëve smart Çmimet kanë rënë aq sa tani mund të gjenden televizorë me cilësi ekrani 4K dhe me lidhje interneti (SMART), me pothuajse
Bijtë adoleshentë të pasanikëve të Tiranës që shesin p*rdhë dhe një shembull nga SHBA (FOTO LAJM) Nga Blendi Salaj Para nja dy javësh në tavolinën ngjitur në një kafene qëndronin një grup adoleshentësh të pasur.
Peshku kafshues dërgon pushesin në urgjencë Një pushues është kafshuar nga një peshk sot në plazhin e Zvërnecit. Raportohet se ky lloj peshku është shfaqur së sh
Tottenham ul ndjeshëm çmimin për Eriksen, Reali "nuk u beson syve" Kryesia e Tottenham ka kontaktuar homologët e Realit në lidhje me transferimin e Christian Eriksen. "Spurs" janë treg
Neymar kërkon largimin nga PSG-ja, por francezët nuk duan ta shesin Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu thotë se është i vetëdijshëm se Neymar dëshiron të largohet nga Paris Saint
Arrestimi i Bardh Spahisë/ Basha reagon në mesnatë: Ta shporrim këtë bandë Kreu opozitës Lulzim Basha ka reaguar në mesnatë, pas arrestimit live të ish-deputetit të Shkodrës Bardh Spahia. Ai s
Dortmund kërkon mbi 100 milion euro për yllin e skuadrës Borusia Dortmund këtë sezon po konkuron me Bayern Munich për titullin kampion, dhe gjithashtu po mendon për të ardhmen,
Kishin hyrë në borxh, vendosin të shësin fëmijët Një çift i papunë nga Chifeng në rajonin autonom kinez Inner Mongolia ka hartuar një plan të dëshpëruar për të fituar pa
SHBA-të po bëhen gati ti shesin super avionët Greqisë (FOTO & VIDEO) Turqia ishte një ndër vendet që bashkë me SHBA, Britaninë e Madhe, Kanadanë, Italinë etj., investuan qindra milion dolla
“Mos harroni fasulet”, Aurela Gaçe thumbon ata që shesin mend për firmatot Aurela Gaçe duket se këtë herë është acaruar shumë nga ata “që nxjerrin akoma në pah firmat e rrobave”. “Mundohem të