999 rezultate për

sheshit

Zyrtare, Policia procedon 2 presidentët e klubeve Lajmin e publikuar disa minuta më parë mbi sherrin e ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet me protagonistë kryeaksioneri
"10 000 lekë një herë!" Plas prostitucioni sheshit në Fier Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më
Nuk ndryshon emri i sheshit Maqedonia Sheshi qendror në Shkup edhe më tej do ta ketë emrin “Maqedonia” dhe nuk do të përfshihet në riemërimin e institucioneve
Sula për VOA-n: Lidhjet e Sheshit me sigurimin janë të faktuara Në Tiranë, drejtuesja e Autoritetit për Informim mbi Dokumentat e ish Sigurimit të Shtetit, Genta Mara Sula, tha sot për
Një ish-sigurims në KLP, reagon Komisioni i Monitorimit Ka shkaktuar një rrëmujë të madhe në drejtësi, akuzat se anëtari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Bujar Sheshi ka qe
E tmerrshme: Ky person fle jashtë në -8 gradë në rrugët e qytetit shqiptar (FOTO LAJM) Shumë qytetarë të Prishtinës po ankohen për rrugët e papastruara dhe vështirësitë në qarkullim. Por, një person tjetër k
LIVE/ Rama flet nga Facebook-u me studentët, plas ironia sheshit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dalë në një bashkëbisedim me studentë të zgjedhur për tij, të cilët sipas protestuesve nuk i pë
Plasi kopja sheshit, shtyhet pa afat konkursi për gradën "Komisar" Konkursi për gradën "Komisar", është vendosur që të shtyhet për një datë tjetër por të pacaktuar. Ky vendim është ma
Dafina e nxjerr sheshit pas arrestimit të Stresit (FOTO LAJM) Nuk ka kaluar ende shumë kohë nga arrestimi i Stresit me akuzën për trafik droge dhe krime kundër personit, dhe e gjithë
Plasi sheshit xhelozia! Gazetarja kërcënon me bllok Marina Vjollcën Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nuk kanë ndërmend të ndalin pushimet e tyre deri sa të vizitojnë çdo plazh të botës.
Pas sheshit “Skënderbej”, Bashkia e Tiranës ofron internet falas edhe te Pazari i Ri Nëse je turist apo një qytetar i Tiranës që ke vendosur të kalosh disa çaste pranë Pazarit të Ri, atëherë momentet e buk
Çoi Tiranën në këmbë, Eleni foli shqip mes sheshit Skënderbej (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ngriti në këmbë të gjithë sheshin "Skënderbej" me pe
Rama: Sheshi Skëndërbej, faqja e bardhë e Tiranë Trofeu europian i sheshit “Skënderbej”, si fryt i një vizioni, pasioni dhe pune të mundimshme, mblodhi sot në një takim
Këto janë vajzat e ekranit që i'u kanë dalë gënjeshtat sheshit dhe jo vetëm (FOTO LAJM) Në shumë faqe në rrjete sociale postohen foto të ndryshme të "çudirave" shqiptare. Por disa nga vipat tona kanë lënë "na
Plagosin veten me thikë e shkojnë në polici, dy vajzave u del sheshit gënjeshtra Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në orën 23:50, në rrugën "Tefta Tashko". Por vajzat në fjalë kanë gënjyer duke bërë dëshmi
Ermal Mamaqin se keni parë kurrë si DJ, aktori i humorit shqiptar i nxjerr foton sheshit (FOTO LAJM) Aktori i humorit Eglein Laknori njihet për ironitë e tij në rrjete sociale, por këtë rradhë i ka suprizuar të gjithë.
A duhet t'i ndryshohet emri sheshit "Adem Jashari" në Prishtinë? Pas tri vjetësh qëndrimi në sirtarët e Komunës së Prishtinës, të martën, ka nisur jetësimi i projektit për revitalizimin
Në rrjetet sociale plas sheshit, si shitën armët online në Maqedoni Përdorimi i Webit gjatë kohës së sotme, sidomos me ndikimin e rrjeteve sociale është bërë gjithnjë e më shumë një ambien
Erik Fullani del bllof në rrjete sociale, i del gënjeshtra sheshit (FOTO LAJM) Ditëlindja e Erik Fullanit bëri xhiron e rrjeteve sociale dhe sidomos fotoja e dhuratës së tij nga e dashura. Ai fal
Shtatorja e Azem Hajdarit vendoset mes Tropojës (FOTO LAJM) Ditën e sotme në qytetin e Tropojës është vendosur shtatorja e Azem Hajdarit, e cila u ngrit sot në sheshin me të njejti