Shifra të frikshme viktimash: 21 humbje jete e 780 raste të reja
999 rezultate për

sheshin

Krimi ndaj familjes shqiptare për larje hesapesh? Djali i viktimës në gjendje kritike Larja e hesapeve midis anëtarëve të rrjetit shqiptar të pastrimit të parave ishte, sipas burimeve të policisë, ishte mot
Si të përgatisim përsheshin me pulë, një ndër pjatat më të dashura në 31 dhjetor Përbërësit Lëngu i pulës ose gjelit që keni zierë 1 kg miell 2 vezë 1 lugë çaji sodë buke 1 gotë ujë i va
Protesta e gjashtë: Nis grumbullimi i të rinjve në sheshin Skënderbej Ka nisur protesta e ditës së gjashtë për Klodian Rashës nga efektivi i policisë. Pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt, n
Festa e Pavarësisë, motoristët "pushtojnë" Sheshin e Flamurit Edhe pse pandemi, përgjatë orëve ka vijuar në Sheshin e Flamurit festa e 108-vjetorit të Pavarësisë, ku përpos familjarë
Leje për pallat mes kompleksit? Banorët shkatërrojnë rrethimin e kantierit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme te Unaza e Re është zhvilluar një protestë nga banorët e një kompleksi, që akuzojnë se institucionet ka
Kaos në ish-sheshin Shqiponja, policia thirrje për shoferët (VIDEO) Pas bllokimit të qarkullimin në ish-sheshin "Shqiponja", ka filluar dhe kaosi mes automjeteve dhe trafik i rënduar. N
Shkatërrohet banda e të miturëve në Greqi: 21 nga 24 pjestarë janë shqiptarë Një bandë me të mitur është goditur dhe shkatërruar në Greqi. Sipas mediave të huaja, në pranga kanë rënë 26 persona
Atentati në sheshin e hotelit në Laç, kush është biznesmeni që u vra Mbrëmjen e sotme, një atentat në sheshin e një hoteli në Lac i mori jetën biznesmenit 37 vjeçar Bujar Lika. Policia k
Covid-19, këtë vit Bajrami nuk do të falet në sheshin Skënderbej Ndryshe nga vitet e kaluara, këtë vit Bajrami nuk do të falet në sheshin “Skënderbej”. KMSH bën me dije se namazi i F
Këtë vit, Bajrami nuk do të falet në sheshin ''Skënderbej'' Pas mbylljes si pasojë e koronavirusit, objektet e kultit kanë rihapur dyert dhe mirëpresin besimtarët, edhe pse në masa
Qytetarët falen në sheshin Skënderbeu Një grup qytetarësh është duke kryer faljen, siç edhe kishte paralajmëruar, në sheshin “Skënderbeu” të Prishtinës. Qy
Protestë në Sheshin Skënderbej, policia merr zvarrë "të pabindurit" Kanë dalë pamjet e momentit të shoqërimit të disa aktivistëve të shoqërisë Civile që kishin organizuar një protestë kund
Recital live në sheshin "Nënë Tereza", Arilena Ara ndan me të gjithë këtë lajm (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në rrjetet social, Arilena Ara ka treguar se shumë shpejt do të mbajë një koncert recital në shesh
Me flamuj, këngë e valle: Si po e feston Kosova 12 vjetorin e pavarësisë (VIDEO) Kanë qenë të shumtë qytetarët të cilët zgjodhën sheshet e Prishtinës për të festuar 12-vjetorin e pavarësisë. Ndryshe
Rrëzohet pema e Vitit të Ri në qendër të Tiranës (FOTO & VIDEO) Dita e sotme ka shënuar temperatura të ulta dhe erë të fortë në gjithë vendin. Pak minuta më parë në Durrës është rrë
Pjatat më e dashur e 31 dhjetorit, si të përgatisim përsheshin me pulë Është më i lehtë dhe më i shijshëm nga sa e keni menduar! Hidhi një sy recetës dhe nis nga puna për përgatitjen në mënyr
Durrësi rimëkëmbet pas tragjedisë me 51 viktima, ndez dritat festive (FOTO LAJM) Qyteti i Durrësit po kërkon t’i kthehet normalitetit, të paktën në pjesët e padëmtuara të tij. Në disa pjesë të qytet
Mbushën sheshin, "bishat" e Range Rover që do të mbajë Policia në Shqipëri Sheshi “Nënë Tereza” është mbushur me një tufë Range-Roverësh të rinj fringo. Bishat prej hekuri mbajnë stemën e Poli
ALBtelecom ofron internet të sigurtë për fëmijët në sheshin Skënderbej (FOTO LAJM) ALBtelecom finalizon projektin e dytë të “Friendly Wi-Fi” në sheshin Skënderbej, pas atij në Liqenin Artificial të Tiran
Alarmohet Durrësi, një valixhe vendos në lëvizje Policinë Mbrëmjen e sotme qyteti bregdetar i Durrësit është vënë në alarm. Një valixhe e braktisur në sheshin kryesor të Durrë