999 rezultate për

sheshi

Punimet te ish-sheshi Shqiponja: Rrugët ku duhet të kaloni për të shmangur trafikun në ditët në vijim Policia rrugore ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë drejtuesit e automjeteve për shmangien e trafikut si pa
Enkeleda Hoxha dhe avokati Tabaku takoheshin sheshit në Krujë, dalin fotot nga embëltorja Ditën e djeshme gjyqtarja Enkeleida Hoxha, sekretarja e gjykatës dhe avokati Aldo Tabaku u arrestuan me bujë nga SPAK.
"Makthi" i shoferëve, Rama zbulon kur do të hapet ish-sheshi Shqiponja Kreu i qeverisë Edi Rama së bashku me ministren e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Ballku inspektuan të dielën
U doli sheshit mashtrimi Teas dhe Andit, reagon plot kunja dhe Fatjoni (FOTO LAJM) Tea dhe Andi nuk janë cift dhe fotot e publikuara gjatë pushimeve janë prova e madhe që rrëzoi cdo pritshmëri. Akuzat
Krimi ndaj familjes shqiptare për larje hesapesh? Djali i viktimës në gjendje kritike Larja e hesapeve midis anëtarëve të rrjetit shqiptar të pastrimit të parave ishte, sipas burimeve të policisë, ishte mot
Si të përgatisim përsheshin me pulë, një ndër pjatat më të dashura në 31 dhjetor Përbërësit Lëngu i pulës ose gjelit që keni zierë 1 kg miell 2 vezë 1 lugë çaji sodë buke 1 gotë ujë i va
Protesta e gjashtë: Nis grumbullimi i të rinjve në sheshin Skënderbej Ka nisur protesta e ditës së gjashtë për Klodian Rashës nga efektivi i policisë. Pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt, n
Sheshi kthehet në pistë vrapimi, Policia ndjek protestuesit, ngatërrohen pamjet me maratonën e Tiranës (VIDEO) Pamje epike janë xhiruar sot në Tiranë, ku efektiëve policie kanë nisur që të ndjekin me vrap disa protestues. Sheshi
Policia blindon Tiranën, bllokohet hyrja në pedonale dhe tek sheshi i Ministrisë së Brendshme Pasditen e sotme pritet të mbahet sërish protestë për Klodian Rashën, 25 vjeçarit që u ekzekutua nga një efektiv policie
Të rinjtë bëhen zihen keq në mes të sheshit të Mitrovicës (VIDEO) Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur sot në mes të sheshit të Mitrovicës. Në këtë përplasje kanë qenë të përfshir
Festa e Pavarësisë, motoristët "pushtojnë" Sheshin e Flamurit Edhe pse pandemi, përgjatë orëve ka vijuar në Sheshin e Flamurit festa e 108-vjetorit të Pavarësisë, ku përpos familjarë
Leje për pallat mes kompleksit? Banorët shkatërrojnë rrethimin e kantierit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme te Unaza e Re është zhvilluar një protestë nga banorët e një kompleksi, që akuzojnë se institucionet ka
Kaos në ish-sheshin Shqiponja, policia thirrje për shoferët (VIDEO) Pas bllokimit të qarkullimin në ish-sheshin "Shqiponja", ka filluar dhe kaosi mes automjeteve dhe trafik i rënduar. N
Nga mesnata e sotme mbyllet kalimi te sheshi "Shqiponja", ja si devijohet trafiku Nga mesnata e sotme do të ndalohet qarkullimi i makinave tek ish-sheshi Shqiponja, në Tiranë. Shkak janë punimet për
Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
Shkatërrohet banda e të miturëve në Greqi: 21 nga 24 pjestarë janë shqiptarë Një bandë me të mitur është goditur dhe shkatërruar në Greqi. Sipas mediave të huaja, në pranga kanë rënë 26 persona
"Shqiptari i mirë, shqiptari i vdekur", tifozët e Vardarit ofendojnë shqiptarët në mes të sheshit të Shkupit (VIDEO) Përpara ndeshjes Vardari- Shkup, sërish një grup i tifozëve “Komiti” kanë kënduar këngë ofenduese kundër shqiptarëve.
I dalin të brendshmet sheshit, Trejsi me poza provokuese në restorant (FOTO LAJM) Prej disa kohësh ajo është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Është fj
Shoferët shqiptarë nuk pyesin, bëjnë drifting në mes të Sheshit Policia Rrugore edhe këtë fundjavë ka vijuar me kontrollet me radar e drager në të gjitha rrugët e Tiranës për të parand
Ndeshja Tirana- Bylis, policia merr masat Policia e Tiranës, ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis