999 rezultate për

shesh

U bënë me vajzë, si i presin në shtëpi bashëshorten dhe vogëlushen e Granit Xhakës (FOTO LAJM) Vetëm katër ditë më parë, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e ti
Ku është sot shqiponja që dikur ishte në shesh? Del fotoja e pahijshme Akoma nuk është zbehur plotësisht debati në lidhje me heqjen e shqiponjës e cila u vendos në afërsi të doganës së Tiranë
Akuzoi ish-burrin për tradhti, aktores i dalin të palarat në shesh Ka bërë bujë deklarata e fundit e aktores Demi Moore e cila në librin e saj biografik "Inside out", ka pranuar se ka tra
Mbusheshin stadiumet: Kështu bëhej fushata fill pas luftës (VIDEO) Që nga paslufta në Kosovë janë mbajtur shtatë palë zgjedhje parlamentare. Që nga viti 2001, kur u mbajtën zgjedhjet e
Si pagëzoi Zhak Shirak një shesh në Paris me emrin "Skënderbej", në shenjë mirënjohje ndaj dy shqiptarëve “Mbas disa përpjekjeve disavjeçare që bëri vëllai im, Isa Ndreu, me mikun e tij, publicistin e njohur të mërgatës antiko
"Rilindja Urbane" betonizoi memorien kolektive të Durrësit (FOTO LAJM) Bashkia harxhoi miliona euro nëpërmjet programit të Rilindjes Urbane për t’i dhënë një imazh të ri dy shesheve kryesore
Kështu duket sheshi ku LDK do të hapë fushatën Lidhja Demokratikë e Kosovës do të fillojë fushatën e saj zyrtarisht nga qendra e Prishtinës. Sheshi “Skendërbeu” në
Si të veshësh këtë vjeshtë të gjitha xhinset e zeza që ke në dollap (FOTO LAJM) Xhinset e zeza nuk dalin kurrë nga moda. Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në raste të veçanta. Mja
I bërë "tap" lëviz në mes të qytetit dhe përplas një fëmijë Është dashur ndërhyrja e forcave të policisë për të transportuar drejt spitalit të Durrësit një person në gjendje të deh
E vërteta në "shesh të burrave", çfarë po ndodh me Mozzik dhe Loredanën? (VIDEO) Është ndarë Mozzik dhe Loredana? Kjo ka qenë një nga temat më të diskutuara së fundmi nga fansat dhe mediat. Me an
6 rregulla të arta për një bark të sheshtë Njëra nga pyetjet që më së shpeshti kemi hasur kohëve të fundit këtu në sherohu.com është se si te humbim barkun apo si
Dalin sheshit kasetat me videot intime të politikanëve (FOTO LAJM) Në mediat sociale të Iranit po bëjnë bujë disa kaseta ku politikanë të njohur në vend kanë filmuar veten duke kryer marr
Gjithçka e sheshuar, çfarë mbeti nga lokali i Mihalit në Vlorë (VIDEO) Ditën e sotme është shembur lokal "Panorma" në pronësi të pronarit Mihal Kokëdhima në Vlorë. Sipas IKMT-së ky subjekt
"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet (VIDEO) Reshjet e pasdites së sotme kanë përmbytur lagje të tëra në Stamboll përfshi edhe pjesën turistike.
Itali, shqiptarët menaxhonin sheshet për shitjen e kokainës, 4 në pranga Policia italiane në Xhenova ka arrestuar 4 shqiptarë për trafik të narkotikëve të llojit kokainë. Arrestimet janë pje
Mijëra në shesh, besimtarët myslimanë falin namazin e Kurban Bajramit Besimtarët myslimanë falën mëngjesin e sotëm namazin e Kurban Bajramit në Tiranë. Në sheshin 'Skënderbej' besimtarët
Milani prezanton trofeun e Ligës së Kampionëve në sheshin e Prishtinës (VIDEO) Skuadra e Milanit ka mbërritur sot(e shtunë) në Kosovë ku do të takohet në një ndeshje miqësore me kampionin e Kosovës,
Fero çmendet pas Arbenitës dhe ja ku e tregon ''në shesh të burrave'' (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku. Ata duken shumë të dashuruar me njëri
Luana Vjollcës i ndodh e papritura, për pak desh i nxorri të gjitha sheshit (VIDEO) Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura shqiptare në rrjetin social Instagram. Duke e ditur mirë influ
Sandalet e sheshta më të pëlqyerat e kësaj vere (FOTO LAJM) Jemi në sezonin e verës dhe të gjitha vajzat mezi kemi pritur të nxjerrim nga sirtari sandalet. Pa këtë aksesor të rehat