999 rezultate për

sheruar

Mënyrat më të mira për të shëruar kollën Ftohja e zakonshme përcillet me kollë dhe është një gjendje mjaft irrituese për t’u marrë me të. Në vend se ta “mbytni”
Albin Kurti pas daljes nga spitali: Ende nuk jam shëruar Kryetari i Lëvizjes Vëtevendosje, Albin Kurti ka njoftuar se ka dalur nga spitali, por thotë që ende nuk është shëruar,
Berisha dhe Durmishi udhëtuan drejt Beogradit për t’u shëruar te doktoresha serbe Dyshja shqiptare e Lazios, Valon Berisha dhe Riza Durmishi, janë trajtuar nga doktoresha “magjistare” serbe në Beograd f
10 mënyrat perfekte për të shëruar dhimbjen e fytit Kur ndjeni se po ju dhemb shumë fyti dhe keni edhe vështirësi në gëlltitje duhet që menjëherë të veproni për të mos e ac
Receta popullore për të shëruar thembrat e çara Keni probleme me thembrat e këmbëve dhe nuk po gjeni dot shërim. Nëse përdorni sodën e bukës, lamtumirë thembra të cacra
Rrjeti shpërthen me "meme" pas dhuratës së Ramës për Inën (FOTO LAJM) Kreu i qeverisë Edi Rama, ditën e djeshme ka shkuar për së dyti herë në spitalin e Raumës për të vizituar efektiven e po
Keni probleme me mishrat e dhëmbëve? Metoda nga shtëpia për t'u shëruar Dhëmbët tuaj kanë tendencën të zhvishen dhe krijojnë xhepa midis mishrave?! Ky është një problem që duhet t’i kushtoni v
Karius nuk i harron gafat e tij as në Turqi Transferimi i portierit Karius te Beshiktash në formë huazimi për të shëruar “plagët” e finales së Championsit kundër Re
Mënyrat më praktike për të shëruar infeksionin urinar (VIDEO) Infeksionet urinare fillojnë nga rrugët tona urinare që përbëhen nga veshkat, ureterët, fshikëza e urinës dhe uretra dhe
Isa Mustafa ende nuk është shëruar Ish-kryeministri i vendit, njëherësh i pari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, për një kohë të gjatë qëndroi
Mënyra praktike për të shëruar djegien nga dielli Edhe përdoruesit më vigjilent të kremrave kundra diellit harrojnë të riaplikojnë shtresën e dytë ose mbetet një pjesë në
Mbyt gruan me jashtëqitje lope në përpjekje për ta shëruar nga pickimi i gjarpërit (FOTO-LAJM) Në një ngjarje sa e pazakontë, aq edhe tragjike ka ndodhur në rajonin Uttar Pradesh, në veri të Indisë. Një burrë vrau p
Prekte gratë në vende intime për t'i shëruar, sharlatani i Tiranës përfundon në polici (VIDEO) Një skandal i vërtetë ishte denoncimi me video i "Stop" për një "hoxhë" në Tiranë i cili prekte, puthte e përqafonte gra
Mori vendimin drastik pas arrestimit të së dashurit, Viola akoma nuk është shëruar Moderatorja e njohur Viola Spiro qëndroi për disa kohë në qendër të mediave rozë pasi i dashuri i saj Valentin Selaj u b
Protesta kundër rasteve të montuara ndaj shqiptarëve (FOTO LAJM) Në sheshin "Skënderbe" në Shkup ka filluar protesta e paralajmëruar dhe e organizuar nga Këshilli i familjarëve të të b
Jo ilaçe, ja shurupi ideal që mund të përgatisni për të shëruar kollën Me gjethe dafine dhe pak mjalt ju mund të krijoni një shërup shumë efikas kundër kollës. Mjafton të zieni disa gjethe da
Receta e duhur për të shëruar stresin Ankthi dhe stresi po bëhen probleme shumë të rëndësishme për shëndetin e njeriut, sidomos këto dekadat e fundit. Sip
Nuk është shaka, konsumoni ujë për të shëruar gurët në veshka Konsumi i pakët e ujit dhe infektimi me lloje të ndryshme mikrobesh, të cilat prodhojnë enzime, janë nga faktorët kryeso
Brighton – Liverpool, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Liverpool do të mundohet të rrëmbej fitore edhe në javën e 15 të Ligës Premier. The Reds do të vizitojnë skuadrën e B
Disa mënyra natyrale për të shëruar dhimbjen e veshit Ndodh shpesh që dhimbjet në vesh të jenë treguar i problemeve të tjera në organizëm. Shkaqet e dhimbjes duhet të jenë