999 rezultate për

sherrit

"Të lumtë dora", çfarë po ndodh në Facebook-un e Salianjit pas sherrit me Gjonin (FOTO LAJM) Në të gjithë mediat shqiptare u përfol për sherrin që ndodhi mbrëmë pas një emisioni televizv mes Ralf Gjonit dhe Ervin
Videoja e sherrit mes Salianjit dhe Gjonit, si nisi gjithçka për të përfunduar tek grushtet (VIDEO) Emisioni i mbrëmshëm "Open" i Eni Vasilit u shoqërua me përplasje të forta verbale dhe më pas fizike mes deputetit të LS
Disiplina "vret" Tiranën, këto janë dënimet pas sherrit me Laçin Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit është mbledhur sot për të analizuar veprimet josportive të
Kessie kthehet në Milano, drejtuesit e klubit i dorëzojnë faturën e sherrit Mesfushori i Milanit Frank Kessie është kthyer në Itali pas ndeshjeve kualifikuese për Kupën e Afrikës me kombëtaren e B
Si të pajtoheni me shoqen e ngushtë pas sherrit Një psikologe ka treguar sekretin se si të përmirësoni një lidhje, qoftë ajo dashurie, miqësie ose kolegiale në vetëm pa
Dafina dhe Tuna i japin fund sherrit disavjeçar Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën Dyshja kishin përfunduar shoqërinë e tyre të n
Zbulohet motivi i sherrit mes dy lojtarëve të Milanit (VIDEO) Zbulohet motivi i sherrit në pankinën e Milan gjatë derbit të humbur ndaj Inter. Ajo zënkë e nxehtë mes Lucas Biglia dhe
Me armë, sëpata dhe kaçavida: Shqiptarët terrorizojnë lagjen italiane gjatë sherrit mes tyre (VIDEO) Autoritetet italiane kanë arrestuar një grup prej gjashtë shqiptarësh që terrorizuan një lagje në Bari gjatë sherrit të
Iku nga Xing pas sherrit me Ermalin, si u bë e famshme Kejvina? Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
Arbana Osmani lë Top Channel pas sherrit me Ben Blushin? Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të ndjekura e të pëlqyera nga publiku. Ajo ka rreth 2 dekada që ndërton karr
I zuri pritë pas sherrit në lokal, si u ekzekutua me kallash 45 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin orët e para të mëngjesit të djeshëm, ku një 45-vjeçar është qëlluar për vdekje
Pas sherrit me të dashurën, 32-vjeçarit i ndodh gjëma Një 32-vjeçar britanik i ka mbijetuar natyrës së egër australiane duke konsumuar insekte dhe lule për 3 ditë, deri në mo
Pas sherrit Oriola Marashi i bën një surprizë Noizy-t (FOTO LAJM) Sherri mes Noizyt dhe Oriola Marashit u përfol gjatë në mediat rozë. Por mesa duket ata të dy nuk e kanë mbajtur shu
Përveç sherrit në fushë, Xhaka përplaset keqazi dhe me tifozët e Arsenalit (VIDEO) Granit Xhaka është vënë në qendër të kritikave nga shumë tifozë të Arsenalit që nga kalimi i tij në Premier League. Edhe
U vra pas sherrit masiv në lokal, kush është viktima në Korçë (FOTO LAJM) Një 35-vjeçar është vrarë dje me armë zjarri në qytetin e Korçës. Mësohet se shtetasi Altin Balliu , 35 vjeç, u qëllua m
Publikohen pamjet e frikshme të sherrit ku u vra tifozi i Interit (VIDEO) Interi-Napoli ndeshje e cila u zhvillua dje përfundoi në një tragjedi, teksa një një tifoz zikaltër humbi jetën në spit
Me maska dhe bikini, para sherrit Fero ishte nën shoqërinë e këtyre vajzave të "rrezikishme" (FOTO LAJM) Reperi Fero është duke nxjerrë klipin e ri sot, ndërsa ka bërë publike disa detaje nga xhirimet e klipit ku shoqërohet n
"Të shpëtosh mandatin me një vezë", plas gallata në rrjet pas sherrit në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e sotme seanca e Kuvendit ëhstë shtyrë pasi në sallë plasi një "sherr" mes deputetëve të PD-së dhe kryeministrit R
"Bjeri legenit!", ky është shkaku i sherrit mes Cungut dhe Reginaldos (VIDEO) Te Kukësi nuk i shmangin dot ner vat as me fitore. Dhe protagonist është sërish Arturo Rexhinaldo, i cili në momentin e
Ronaldo “molla e sherrit” në ndarjen e Raffaella Ficco-s (FOTO LAJM) Modelja seksi, Raffaela Fico i doli në mbrojtje pak më parë yllit portugez Cristiano Ronaldo kur ky i fundit akuzohej pë