999 rezultate për

sherri

Ndërhyri për të sqaruar sherrin e djalit, kush është ekzekutori i "të fortit" të Shkodrës Policia e Shkodrës ka bërë me dije se janë identifikuar autorët e vrasjes së Ridvan Hysenit paraditen e kësaj të shtune,
Plas sherri mes autostradës, agravon debati në nxjerrjen e armës (VIDEO) Një konflikt mes dy personave ka ndodhur këtë të shtunë në Kosovë. Në pamjet e bëra publike shihet një I ri I cili
Plas sherri live në studio: Mos më trash zërin mua! Një debat i ashpër u zhvillua mes Pano Sokos dhe Artan Shkrelit teksa po diskutonin për rindërtimin. Debati në "Open
Sherri për drogën, shqiptari mbulon në gjak italianin Një shqiptar në Itali është shpallur në kërkim, pasi ka tentuar të vrasë një italian pas konfliktit për lëndë narkotike.
Plas keq te Arsenali, dy futbollistët përleshen fizikisht në stërvitje, sherri shkon deri te gjakderdhja Një përleshje mes dy futbollistëve ka ndodhur në stërvitjen tek Arsenali. Pjesë e sherrit ishte mbrojtësi brazilian D
Plas sherri mes 4 të rinjve në Pogradec, dhunohen policët që ndërhynë t'i ndajnë Policia e Pogradecit ka arrestuar katër të rinj pasi gjatë një sherri me njëri-tjetrin, kanë dhunuar edhe efektivët që k
"Je ministri më i dështuar", plas sherri mes Lleshajt dhe deputetit Deputeti Korab Lita ka shpërthyer në akuza ndaj Sandër Lleshaj, duke e quajtuar si ministrin më të dështuar në këto vite
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
Plas sherri në spital, punonjësi rreh keq pacientin (VIDEO) y është momenti tronditës kur një punonjës i spitalit përleshet me një pacient në dyshemenë e sallës së pritjes dhe e sh
Plas sherri në Maliq, tre persona dërgohen në spital Një sherr i dhunshëm është regjistruar mbrëmë në fshatin Podgorie në Maliq, rreth orës 23:00. Sheri ka ndodhur për m
"Çohu bir ku**e, çohu, ndali të bërtiturat si një mi", kamerat denoncojnë sherrin Ramos-Hakimi (VIDEO) Ju kurrë nuk mund ta akuzoni Sergio Ramos si lojtar të ndrojtur, përkundrazi. Kapiteni i Real Madridit është kapur n
Mbështetësit e Trump theren me thikë para Shtëpisë së Bardhë? Tre burra dhe një grua që janë prezantuar si mbështetës të Donald Trump janë dërguar në spital pasi një sherri me thika
Sherri në Kosovë, e gjitha nisi pas gjobës që mori pronari i qebaptores Prokurori Armend Hamiti gjatë një prononcim për media, ka dhënë detaje për përleshjen mes qytetarëve dhe Policisë, duke
"Ka abuzuar me mua", Kejvina flet publikisht për sherrin me Vildanen (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në Shiko Kush LUAN me moderatore Luana Vjollcën. Modelja e njohur
Në "sherrin" mes Dafinës dhe Taynës, Adelina Ismaili ka një të preferuar (FOTO LAJM) Sherri virtual mes Dafinës dhe Taynës duket se i ka vënë shumë personazhe përballë një zgjedhje. Këngëtarja e njohur
Depay bëhet "mollë sherri" për trajnerët, Garcia: Më kujtoni ta sulmoj Koemanin, do ta shikojmë ç'do ndodhi Memphis Depay ishte dëshira e madhe e Ronald Koeman për Barcelonën e tij në merkaton e verës. Katalanasit e shprehën
Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Plas sherri mes Shqipes dhe Arjan Konomit: Po duhet të gdhend ty o e paedukatë! Edhe në puntatën e sotme në emisionin “Përputhen”, ka plasur sherri. Situata u tensionua pas një opinioni që dha Shq
Upss! Trejsi sapo ofendoi rëndë Feron dhe rindezi sherrin me Encën (VIDEO) Trejsi Sejdini sapo rindezi sherrin e famshëm me Encën dhe ngriti një tjetër sherr me Feron. Jo nga hiçi, por në atë
Kërkojnë të dashur në ekran, plas "sherri" Live mes Shqipes dhe Teas (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Teas dhe Shqipes ka pësuar krisje pas një këmbimi postimesh që ato i bënë njëra-tjetrës në rrjetet socia