999 rezultate për

sherr

Debutim për tu harruar për Higuain, penallti e humbur dhe sherr (VIDEO) Debutim për t’u harruar për Gonzalo Higuain në MLS. "El Pipita" u largua nga Juventusi dhe zgjodhi të vijonte karrierën
Sherr pas "Kënga Magjike"? Fifi sqaron me një foto raportin me Eneda Tarifën (FOTO LAJM) Në dhjetor të vitit 2019 u mbajt nata finale e edicionit të 21 të “Këngës Magjike”, ku u shpall fituese e çmimit të parë
"Do të q* robt", plas sherri mes të rinjve në Durrës (VIDEO) Një sherr mes dy të rinjsh është regjistruar së fundmi në qytetin e Durrësit. Të rinjtë nuk përmbahen, teksa shihen duke
Futi nën rrota gruan e kushëririt pas sherrit, habit me dëshminë autori Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën “Arrest me burg” për 50-vjeçarin Hilë Simoni, i cili akuzohet se përplasi me makinë
60 vjeçari u qëllua gjatë sherrit, tjetër ngjarje kriminale në Durrës Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbërritur i pl
U nisën për t'u sqaruar, zbardhet sherri me thika e sëpata ku u plagos rëndë 17-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një 17-vjeçar është plagosur me thikë në Sukth. Mësohet
"U shtira sikur po vdisja", gruaja rrëfen si u dhunua barbarisht nga fqinji pas sherrit për gardhin (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e të dielës në njësinë Guri Zi në Shkodër. Një 50-vjeçar, Hilë Simoni është
Sherri me thikë në Kavajë, pronari i lokalit rrëfen si ndodhi ngjarja Rikthehet edhe një herë në vëendje sherri i ndodhur në qytetin e Kavajës, ku Rizan Aliu qëlloi me thikë Besnik Çelmetën
I ra me grusht, si plasi sherri mes kuksianëve në Durrës që shkaktoi tragjedinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës në zonën e njohur si "Plepa". Pas një sherri për bllokimin e
DETAJET/ Plas sherri masiv me armë zjarri, policia e pranon: Dy të lënduar Mbrëmjen e sotme në Durrës ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku janë plagosur dy persona si pasojë e një sherri me armë zja
Sherr masiv në Elbasan, të rinjtë rrihen me shkopinj e leva mes qytetit Një sherr masiv ka ndodhur mes disa të rinjve në Elbasan. Burimet bëjnë me dije se disa të rinj janë konfliktuar mes
COVID-19 nuk ekziston?! Plas sherri publik mes Remzie Osmani dhe Berat Buzhalës Pandemia e COVID-19 ndryshoi mënyrën tonë të jetesës duke shkaktuar pakënaqësi dhe debate të ashpra rreth ekzistencës ap
Sherri me lojtarin e Marseille, Ligue One pezullon Neymar Një incident i pakëndshëm u regjistrua në sfidën ndaj PSG-së dhe Marsejës, ku lojtarët e të dyja skuadrave, u përfshijnë
Dalin pamjet e sherrit Dier-Alli, Mourinho nxit përplasjen (VIDEO) Në serinë dokumentarit dedikuar skuadrës së Tottenham, “All or Nothing: Tottenham Hotspur”, të prodhuar nga Amazona, jan
"Kishin sherr prej 10 vitesh", çfarë bëri Tanushi pasi ekzekutoi kunatën Detaje të reja zbardhen nga krimi i rëndë në Bathore, ku ditën e djeshme Agron Tanushi ekzekutoi me armë zjarri kunatën
E tha më në fund! Noizy zbulon arsyen e sherreve me Babastars dhe situata qenka serioze Një ndër sherret më të mëdha në estradën shqiptare është ai mes grupit OTR dhe Babastars. Pas shumë thashethemeve,
Neymar zbulon të vërteten e sherrit në ndeshjen PSG-Marseille Në ndeshjen e mbrëmshme PSG-Marseille u pa çdo gjë, nga futbolli deri te grushtet. Gjyqtari u detyrua të jap pesë kar
Sherr masiv, ngjarje të shëmtuara në klasiken, PSG-Marseille (VIDEO) Marseille fitoi 0-1 përballë PSG për herë të parë që nga viti 2011. Ndeshja ishte e tensionuar nga fillimi, por fund
Plas sherri në mes të natës, vritet me gurë 64 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnate në Elbasan, u pas një konflikti për motive të dobëta ka mbetur i vrarë n
Sherri masiv me thika në mes të Elbasanit, reagon Policia (VIDEO) Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një konflikti në qytetin e Elbasanit. Një 65-vjeç me tre djemtë, ës