999 rezultate për

sherbimet

Reali në garë me Atelticon për shërbimet e Lacazette Real Madridi është duke garuar me rivalin lokal, Atletico Madridin për të transferuar sulmuesin e Arsenalit, Alexandre L
Sadiku drejt Italisë, zbulohet skuadra që kërkon shërbimet e sulmuesit shqiptar Armando Sadiku po kalon një periudhë të vështirë në kampionatin turk, aty ku është pjesë e Erzurumspor, teksa nuk po arr
Kontroll në Kakavijë, Policia Kufitare i sekuestron fierakut 50 mijë euro Gjatë kontrollit të ushtruar në automjet, shërbimet e Policisë Kufitare, në bashkëpunim me shërbimet doganore, gjetën të
Përfshihet nga flakët rrobaqepsia në Tiranë Një rrobaqepsi është përfshirë nga flakët pak më parë në Tiranë. Deri më tani, raportohet vetëm për dëme materiale. S
Juventusi vendos për Dybala, argjentinasi drejt Premier League Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e “Zonjës së Vjetër” dhe për shumë kohë. Ai mu
Tronditet Tirana, të shtëna me armë në zonën e mbipopulluar Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Tiranë në zonën e Ali Demit, ku banorët janë terrorizuar nga disa
Viti nis me përgjakje, i riu vret kunatin në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një 42 vjecar ka gjetur vdekjen. Rreth orës 03:45 të mëngjesit t
Kërcënoi se do të shpërthente bombolën, policia: I riu kishte probleme të shëndetit mendor Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në qytetin e Vlorës ku një person i cili sipas policisë vuante nga problem të
Të shtëna me armë zjarri në drejtim të një lokali në Lezhë Mwngjesin e sotwm, rreth orës 06:30, në fshatin Pllanë, Lezhë në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri
Zbardhet emri, kush është efektivi i policisë që ia bënë lokalin shoshë nga plumbat Mbrëmjen e sotme në Shkodër një lokal në Shkodër u qëllua me breshëri plumbash, nga persona ende të paidentifikuar. L
Breshëria e plumbave mbi lokalin e efektivit të "Shqiponja", flet i vëllai: Jemi mirë! Mbrëmjen e sotme në Shkodër u shënuan disa të shtëna me armë zjarri në lokalin e vëllezërve Pjetri në Shkodër. Fatmir
Alaba kërkon shumë, Real Madridi tërhiqet nga gara David Alaba ka vendosur të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni, duke mos pranuar rinovimin e kontratës, p
Eriksen drejt United, "Djajtë e kuq" kontaktojnë Interin Manchester Unitedi ka pyetur Interin për shërbimet e mesfushorit Christian Eriksen. Danezi janarin e kaluar iu bashku
I biri qëllon për vdekje efektivin e FNSH-së Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet, ku një efektiv i forcave të FNSh-së është qëlluar për vdekje ak
Vritet me armë zjarri një shtetas Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e Rrëshenit. 51-vjeçari Aton Keli, fil
Shkak BREXIT, Wolves mund të humbasë Hulk Wolverhampton Wanderers mund ta humbas transferimin e brazilianit, Hulk Parabia, si pasojë e dokumentacionit dhe legjisl
Vetëm 26 vjeç, kush është efektivi Prela që iu bë atentat në Lezhë Xhulio Prela, efektivi 26-vjeç, pjesë e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë në Shkodër u ekzekutua gjatë natës brenda makin
Qëlloi 43 vjeçarin në prani të fëmijëve, arrestohet autori në Lezhë Kapet pas dy orë ndjekjeje nga shërbimet e Policisë së Lezhës, autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të 43-vjeçari
E BUJSHME/ Hapa konkret, Juve ofertë Icardit Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luaj sërish në Serie-A pas aventurës së tij me Interin deri para dy viteve. Int
Eriksen larg Interit, gjigandët gjerman në sulm për të siguruar shërbimet e danezit Borussia Dortmund është duke konsideruar të provojë transferimin e mesfushorit të Interit, Christian Eriksen në janar.