999 rezultate për

sherbim

Bayern kërkon shërbimet e talentit anglez por lojtari është shumë i shtrejtë për ta Aaron Wan-Bissaka i Crystal Palace është një nga zbulimet e këtij sezoni në Premier League. Shumë klube kanë shfaqur i
Ylli turk i Romës nuk bën pjesë në planet e Ranierit, gati largimi Roma nuk po bën një sezon të mirë deri më tani dhe bordi drejtues i detyrua të bëjë ndryshime në stafin teknik. Di Franç
Avioni i shërbimeve sekrete italiane që larguan Rugovën nga Millosheviçi Nga Ylli Polovina Sekretar i Parë në Ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Romë nga 8 dhjetori 1997 deri në 3 mars
Nëse doni shërbimet e Insigne paguani 100 milion euro Napoli ka vendosur çmimin 100 milionë euro për Lorenzo Insigne, i cili thuhet të jetë i pakënaqur, me Manchester City, L
Miskoski sfidë Pendarovskit: Dil dhe trego se kush të ka ndjekur Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, ka mbajtur takim me anëtarët dhe simpatizuesit e Komitetit Komunal në Vele
Pendarovski: Shërbime sekrete po më ndjekin 24 orë në ditë Kandidati konsensual i partive në pushtet për zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut Stevo Pendarovski thotë se
Shëron diabetin? Shërbimet që nuk ia dinim kësaj bime magjike Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Për studentët nuk ka as abone! Vetëm 1 500 copë për 70 mijë studentë Debatet janë të shpeshta çdo fundmuaji mes studentëve dhe punonjësve të Drejtorisë së Konvikteve. Më pak se 1.500 a
Lehtësohet shërbimi, hapen zyrat e reja për aplikimet për karta identiteti në Njësitë 8-9 Qytetarët e dy prej zonave më të vjetra të kryeqytetit, Njësitë 8 dhe 9, nuk do t’u duhet të presin më në radhë për t’u
Shqipëria, me shërbimin shëndetësor më të keq në Europë Shqipëria renditet e fundit nga 35 shtete europiane në Indeksin e Shëndetit Konsumator 2018 të matur nga instituti suede
Arsenal gjen zëvendësuesin e Mesut Ozil Mesut Ozil pritet të largohet nga Arsenali në fund të sezonit Skuadra londineze nuk llogaritë më në shërbimet e gjerm
Ndryshojnë oraret e vizitave në spitale (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka firmosur urdhrin për regjimin e disiplinës dhe rr
Talenti anglez i vendos kusht United nëse duan të sigurojnë shërbimet e tij Manchester United duhet të shkojë në Champions për ta siguruar yllin e Dortmundit. Ylli i Borussia Dortmundit do të p
Rikthehen 70 luftëtarë të ISIS në Maqedoninë e Veriut Institucionet e sigurisë në Maqedoninë e Veriut janë vënë në alarm pasi 70 shtetas që ishin bashkangjitur ISIS-it në luf
"Falimenton" Bashkia e Skraparit, mbyllen çerdhet e dhjetëra shërbime Kreu i Bashkisë së Skraparit, Nesim Spahiu ka bërë një deklaratë të fortë për mediat ku deklaron se Bashkia ka "faliment
Vrau gruan, gardisti habit me qëndrimin në sallën e gjyqit 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 3
Gardianët dalin në protestë, kërkojnë rritje të pagës Pakënaqësitë me Projektligjin e Pagave ka bërë që oficerët e Shërbimit Korrektues të gjitha burgjeve të Kosovës të prote
Më vjen keq për vajzën! Çfarë tha gardisti pas krimit Ngjarja e rendë që tronditi Tiranë që në orët e para të mëngjesit duket se ka patur si shkak një konflikt të çastit mes
Ky është gardisti që vrau bashkëshorten me armën e shërbimit (FOTO LAJM) 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 3
E rëndë/ Gardisti vret gruan me armën e shërbimit Tirana është shokuar nga një ngjarje e rëndë këtë mëngjes. 44-vjeçari Alket Arapi, punonjës në Gardën e Republikës ka