999 rezultate për

sherbenin

Konfirmohen tre policë të infektuar me Covid-19, ku shërbenin Pasi në mëngjes u konfirmua se një polic ishte infektuar me koronavirus, tashmë numri ka shkuar në tre. Dy policë të
"Martohem dhe më duhen lekë për dasëm prandaj shpërndava kokainë", shqiptari shtang gjykatësen Perugia të Italisë, i cili disa ditë më parë u arrestua me akuzën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. "Martohem për
Nuk i lejuan të sjellin dru për ngrohje, studentët përplasen me policinë Studentët vazhdojnë me intensitet protestën para kryeministrisë. Por mesa duket mes tyre dhe policisë në këtë ditë t
Shmanget tragjedia, zhvillimi i finales së Kupës Libertadores mund të kishte rezultuar fatale (FOTO LAJM) Reshjet e dendura të shiut u bënë shkaku që super klasikja midis Boca Juniors dhe River Plate të shtyhet për tu luajtur
Personi që u vra në Dubravë kishte policë që i shërbenin (FOTO LAJM) Arben Dekaj, është personi i gjetur i vdekur në mes të fshatrave Dubravë dhe Veriq të Komunës së Istogut. Dekaj, i mo
15 yjet që e braktisën me vështirësi ekipin e zemrës (FOTO LAJM) Largimi nga skuadra e zemrës është momenti më i vështirë që mund të kalojë një futbollistë gjatë karrierës së tij. D
Arrestohen 5 udhërrëfyesit e 45 klandestinëve të huaj Policia e Sarandës ka vënë në pranga pesë persona, pasi shërbenin si udhërrëfyes të 45 klandestinëve të huaj të cilët ki
Jessie J: Fotot nudo më shërbenin për një lidhje të shëndoshë Referuar fotove nudo të cilat bëjnë xhiron e botës, kjo nga personazhet e botës së showbizz-it, një këngëtare ka shokuar
Mbërrijnë në SHBA trupat e zyrtarëve të vrarë në Libi Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton kanë marrë pjesë në c
Durrës, gjenden predha të Luftës së Dytë Botërore Një sasi predhash që i përkasin Luftës së Dytë Botërore janë gjetur në fshatin Shet të Durrësit teksa banorët e këtij fs