shenuar

Verona barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Verona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Juventusit. Për vendasit ka shënuar, Barak në minutën e 77'. /albeu
Italia në alarm, më shumë se 18 mijë raste të reja në 24 orë Italia ka shënuar 18.916 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, ndërkohë që në vend janë kryer 323.047 tampon
Kandidat për "Puskas 2021", shikoni golin e çmendur të shënuar në Angli (VIDEO) Në Angli është shënuar goli i sezonit dhe kandidati potencial për ta fituar çmimin ‘Puskas 2021’. Protagonist i kësaj
Sergio Ramos, mbrojtësi me më shumë gola në shekullin e 21 Sergio Ramos është në prag të largimit nga Real Madridi pasi kontrata e tij përfundon më 30 qershor, ndërsa ende nuk ësh
Shënoi ndaj Lazios, Lewandowski hyn në histori të Ligës së Kampionëve Robert Lewandowski ka zhvilluar shumë formën e tij në vitet e fundit dhe konsiderohet të jetë sulmuesi më i mirë në botë
Zbulohen 8 ekipet që Messi nuk ju ka shënuar kurrë Gjithmonë ka qenë rreziku kryesor për kudnërshtarët, por ka skuadra që i kanë rezistuar magjisë së Messit Messi nuk k
Man United rikthehet te fitorja (VIDEO) Manchester United është rikthyer te fitorja në Premier League teksa mposhtën Newcastke 3:1. Me këtë fitore United poz
Klasi i lartë i francezit, me potencën e jashtëzakonshme të norvegjezit, një erë e re sapo ka nisur Dy ditët e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve do të mbahen mend gjatë, sepse pas një dueli 15-vjeçar mes Lionel Messit dhe
Zgjedhjet në Kosovë: Refuzohen mbi 1600 vota nga diaspora Organizata joqeveritare GERMIN përmes vëzhguesve të akredituar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) është duke vëzh
Sulmuesi 16-vjeçar shënon golin e çmendur (VIDEO) Sulmuesi 16-vjeçar ganez, Isahaku Fatau, ka shënuar një gol të çmendur së fundmi. I grumbulluar me kombëtaren e Ganës
Lukaku ndaj Lazios ka shënuar golin e 300 në karrierë Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku ka shënuar golin e 300-të në karrierë në fitoren ndaj Lazios. Belgu realizoi dygolë
Ditë e bardhë për Kosovën: Asnjë viktimë nga koronavirusi Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë nuk është shënuar asnjë viktimë nga koronavirusi. Ministri në detyrë i Shëndetësisë,
Koordinim perfekt, goli i javës shënohet në Angli (VIDEO) Një gol shumë i bukur është shënuar në Angli, atje ku Charlton Athletic u ndesh me Ghillingham për javën e 29-të të Leag
Barcelona gjen golin e avantazhit ndaj Alaves (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Alaves në "Camp Nou". Për vendasit ka shënuar portugezi, Triencao
Zhbllokohet super sfida, Manchester City - Tottenham (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Tottenhamit. Vendasit kanë shënuar falë një penalltie të
VAR-i i anuloi Armando Brojës një gol mëse të rregullt (VIDEO) Armando Broja është duke shfaqur një formë të jashtëzakonshme në Holandë me Vittesen. Sulmuesi shqiptar është kthyer
Botërori i Klubeve: Bayern në avantazh ndaj Ah Ahly (VIDEO) Skuadra e Bayernit ka kaluar në avantazh ndaj Ah Ahly. Golin e parë e ka shënuar Robert Lewandowski pas 16 minutave l
Cristiano Ronaldo thyen një rekord të ri (FOTO LAJM) Rekord i ri për Cristiano Ronaldon. Sipas faqes së statistikave "OPTA Paolo", që kur ylli portugez është aktivizuar te J
Zhbllokohet sfida, Tottenham-Chelsea (VIDEO) Është mbyllur me rezultatin 0-1 pjesa e parë e sfidës së Premier League mes Tottenham dhe Chesea. Takimi është zhbllo
Befasohet Liverpool, Brighton në avantazh (VIDEO) Liverpool është befasuar nga Brighton. Miqtë kanë shënuar me Alzate në minutën e 56'.