999 rezultate për

shenuan

Italia në alarm, vetëm sot u shënuan mbi 15 mijë raste të reja me COVID-19 Edhe ditën e sotme në Itali janë shënuar një numër i lartë infektimesh me COVID-19. Autoritetet shëndetësore kanë dek
COVID-19/ Të dhënat e fundit! Kaq viktima e të prekur u shënuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 297 raste të reja me Covid-19, ndërkohë që ja
Shkon në 760 numri i viktimave në Maqedoninë e Veriut, sa raste të reja u shënuan sot Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut informon se në 24 orët e fundit nga 539 testime, 83 kanë rezultuar pozit
COVID-19 vret 3 pacientë, kaq raste të reja u shënuan vetëm sot Janë bërë publike të dhënat zyrtare nga Ministria e Shëndetësisë në lidhje me situatën e COVID-19 në Shqipëri. Sipas
Kai Havertz shënon "hat-trick" Chelsea ka kaluar më tej në EFL Cup, pas fitores 6-0 ndaj Barnsley. Ishte transferimi i kësaj vere, Kai Havertz, që
Lajme të mira: Bien infektimet në vend, kaq u shënuan vetëm sot 121 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 12 787.
Vetëm një viktimë, por sa raste të reja me COVID-19 u shënuan sot në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë nga 528 mostra të marra kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 62 raste. Gjithashtu
Bilanci i fundit i COVID-19, sa humbje jete dhe të infektuar u shënuan sot në Shqipëri Janë zbardhur të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë në një deklaratë publik
Zbardhen shifrat, kaq të infektuar me COVID-19 u shënuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me koro
Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri, kaq u shënuan vetëm sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale përmes strukturave të shtuara të epidemiologëve vijon identifikimin, gjur
Zhgënjen kombëtarja, Lituania gjen golin (VIDEO) Gabim amatoresk në mbrojtje nga kombëtarja jonë me Lituanezët që kalojnë në avantazh 0-1. Gjithçka nisi nga pasi i
Kosova pëson dhe golin e dytë (VIDEO) Kosova e ka nisur pjesën e dytë si të parën. Dardanët janë ndëshkuar sërish nga Greqia që shënuan pas një përgjumje
Zgjerohet zinxhiri i koronavirusit në vend, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nga 847 testime të kryer kanë rezultuar pozitivë me Cov
Përhapet infeksioni, sa raste të reja me COVID-19 u shënuan sot (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar me koronavirus 93 persona. Shpërndarja gjeografike e rasteve pozitive ditore
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur me COVID-19 u shënuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëve të fundit. 4 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e koronaviru
Rriten sërish shifrat, kaq të prekur me COVID-19 u shënuan sot në Shqipëri 152 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në vend, ndërsa pesë persona kanë humbur jetën.
Shpërthejnë infektimet, kaq raste të reja me COVID-19 u shënuan sot Autoritetet shëndetësore publikuan para pak çastesh të dhënat e 24 orëve të kaluara për situatën epidemiologjike në vend
Fluturon kurba e infeksionit në vend, sa raste të reja u shënuan sot Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 155 pers
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur u shënuan vetëm sot në Shqipëri Janë zbuluar të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka
PSG e mbyll pjesën e parë me avantazhin e dyfishtë (VIDEO) PSG e ka mbyllur me epërsinë e dy golave pjesën e parë ndaj Leipzig. Golat për francezët u shënuan nga Marquinhos dh