999 rezultate për

shenon

Renditja e re e FIFA-s, Spanja shënon ngritje Pas ndeshjeve ndërkombëtare, FIFA ka publikuar renditjen e re të Kombëtareve, derisa ka pasur ndryshime të mëdha në tabe
Sarri tregon ku gaboi Juventusi ndaj Atleticos Mauricio Sarri shpreh keqardhjen që doli vetëm me 1 pikë nga transferta me Atleticon e Madridit. Edhe pse pranon se J
Bayern Munich shënon dhe golin e dytë përballë Crvena zvezdas (VIDEO) Bavarezët kanë shënuar golin e dytë dhe të sigurisë përballë Crvena zvezda në "Alliaz Arena". Është rradha e goleado
Ngushtohet rezultati, shënon Atletico (VIDEO) Atletico Madrid ka ngushtuar rezultain përballë Juventusit me anë të Savic. Mbrojtësi dërgoit topin me kokë në rrjetë
"Shpërthen" 'Parc des Princes', PSG shënon golin e dytë (VIDEO) Edhe pse mungesat janë të shumta, kjo nuk po ndjehet të vendasit e PSG që kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë për
Roshi në superformë, shënon gol për klubin në Rusi (VIDEO) Pasi u bë protagonist në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Islandës, Odise Roshi ka gjetur sërish rrjetën mbrëmjen e sotme.
Kina shënon rritjen më të dobët industriale në 17 vjetët e fundit Rritja e prodhimit industrial në Kinë muajin e kaluar ra në nivelin më të ulët në më shumë se 17 vjet. Taksat e Shteteve
Cikalleshi vazhdon formën e mirë, shënon tjetër gol në Turqi Sokol Cikalleshi po kalon një moment mjaft të mirë në karrierën e tij, duke qenë se është kthyer në një golashënues në n
Nuk ndalet Aubameyang, shënon dy herë përballë Watford (VIDEO) Golin e parë për Arsenalin e shënoi Aubameyang në minutën e 21-të. Gabonezi realizoi pas një asisti nga Kolasinac.
Kukësi në avantazh, Limaj shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Kukësi ka zhbllokuar rezultatin 1-0 në përballjen në transfertë ndaj Bylisit e vlefshme për javën e katërt në Superligë.
"Fenomenal" Vangjel Zguro, shënon supergol nga goditja këndit dhe feston me "shqiponjë" Pas një karriere në klubet shqiptare, Vangjel Zguro prej një viti është transferuar në Amerikë në “USL League One” .
Barcelona shënon dy herë në 10 minuta përballë Valencias (VIDEO) Barcelona e ka nisur vrullshëm ndeshjen përballë Valencies në “Camp Nou”, ku ka shënuar 2 gola në 10 minutat e para.
Norwich shënon golin e tretë përballë 'citizens' (VIDEO) Norwich City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:1 në ndeshjen kundër Manchester Cityt, e cila po zhvillohet pë
Befason Sterling: Sancho m’u përgjërua t’i ndihmoja të shënonte kundër Kosovës Raheem Sterling ka zbuluar se Jadon Sancho i ishte përgjëruar atij t’ia pasonte topin për ta shënuar golin e parë në kar
Franca dhe Turqia marrin fitoret e radhës, Ronaldo shënon "poker" golash Në mbrëmjen e sotme u luajtën edhe sfidat e tjera kualifikuese për Euro 2020, teksa Franca e cila është edhe në grupin e
MAGJIKE/ Shqipëria shënon golin e katërt me super Cikalleshin (VIDEO) Spektakël në “Elbasan Arena” Shqipëria ka arritur të shënoje dhe golin e 4 dhe të sigurisë për ballë Islandës. Është
Shpërthen "Elbasan Arena", Shqipëria shënon golin e tretë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë golin e tretë dhe të avantazhit në minutën e 79 me Odisen Roshin. Duket se zëvendësim
RIKTHEHET KOSOVA/ Muriqi shënon të tretin (VIDEO) U duk se gjithçka mori fund për Kosovën pjesën e parë, por dardanët janë rikthyer në lojë përmes dy golave të shpejt në
GOOL! Kosova nuk dorëzohet, shënon të dytin (VIDEO) Valon Berisha ka shënuar golin e dytë për Kosovën duke e ngushtuar rezultatin në 5-2. Anglia shënoi pesë gola rresht
Shpartallohet Kosova, Anglia shënon golin e pestë (VIDEO) Kosova nuk po i bën dot ballë “tre luaneve” te cilet duket se jane me te etur se kurre. Është ylli i Dortmund Sancho