999 rezultate për

shenoje

Manchester City dyfishon rezultatin përballë Tottenhamit (VIDEO) Pas golit të parë në 45 minutat e para, City ka arritur të shënojë edhe golin e dytë. Për citizens ka shënuar,Gundoga
Ibrahimovic sot do të tentojë të shënojë golin e 500 me klube Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Crotones dhe Milanit, duel ky në kuadër të javes së 21’të n
Dopieta ndaj Udineses, Ronaldo kalon legjendën e futbollit botëror Cristiano Ronaldo shënoi dopietë golash në fitoren e Juventusit ndaj Udinezes me rezultatin 4-1. Me dy golat e shënua
Laporta: Dua të shoh Barcelonën t'i shënojë sërish 6 herë Realit Kandidati për president i Barcelonës, Joan Laporta ka zbuluar dëshirën e tij të madhe që katalunasit të shënojnë gjashtë
Sot dita më e ftohtë e javës, sa gradë pritet të shënojë termometri Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një të kthjellët me vranësira ka
Rrëfehet arbitri i Argjentinë-Angli: Si e ndihmova Maradonën të shënojë "Golin e Shekullit" (VIDEO) Ish-arbitri i çerekfinales së Kupës së Botës 1986, Argjentinë-Angli, Ali Bin Naser, u shpreh krenar që i dha mundësinë i
Çekiçi i bën dëm ekipit, dështon të shënojë në Turqi edhe nga 11-metërshi (VIDEO) Endri Çekiçi ka luajtur nga minuta e parë në Turqi për ekipin e Ankaragucu, ndërsa u zhvillua transferta kundër Gotzepe.
E besoni apo jo? Ramos humbi dy penallti ndaj Zvicrës (VIDEO) Spanja arriti që në minutën e fundit të ndeshjes të fitoi një pikë ndaj Zvicrës (1 – 1). Mirëpo, ajo që ra në sy isht
A është normal Griezmann? Shikoni çfarë bën (VIDEO) Barcelona po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Dinamos së Kievit, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. D
I mjaftojnë vetëm 3 minuta që CR7 të shënojë (VIDEO) Cristiano Ronaldo u fut në fushë në minutën e 56′, ndërsa portugezi shënoi gol në minutën e 59. Sulmuesi mori
"Tërmet" në San Siro, Parma avantazh sapo fillon pjesa e dytë (VIDEO) Pas 45 minutave të para të mbyllura në barazim pa gola, Parma ka arritur të shënojë sapo ka nisur e dyta. Për miqtë k
Termometri pritet të shënojë 38 gradë, si do të jetë moti sot Shqipëria do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët, pa rrez
Termometri pritet të shënojë 38 gradë, si do të jetë moti sot Sot parashikohet mot i kthjellët me temperatura të larta, në të gjithë territorin e Shqipërisë. Sipas Meteoalb, sot t
Koha ideale për plazh, sa do të shënojë termometri sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Termometri pritet të shënojë 41 gradë, si do të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Mbërrin i nxehti afrikan, sa do të shënojë termometri sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Bëhuni gati për të nxehtin afrikan, sa pritet të shënojë termometri nesër Shqipëria këtë javë do të jetë në ndikimin e rrymave ajrore të nxehta afrikane. Nesër, termometri pritet të ngjitet deri
Brataj parashikon një tjetër pik: Gushti do shënojë majën e kurbës Shefi i Urgjencës Kombëtare Skëndër Brataj ka parashikuar një kohë tjetër për pikun e COVID-19 në vend. Sipas tij, do
Rikthehen temperaturat e larta, sa do të shënojë termometri sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët. Sip
10 lojtar pozitiv, klubi amerikan nuk rifillon sezonin në MLS FC Dallas është tërhequr nga MLS në turneun e rikthimit duke filluar nga kjo javë pasi 10 lojtarë dhe një anëtar i stafi