999 rezultate për

shenoi

U shtri në fushë pasi shënoi supergol, plasin memet me Mbappen (FOTO LAJM) Kylian Mbappe dje në mbrëmje ishte një nga lojtarët më të mirë të PSG në fitoren 2-0 ndaj Nantes, shkruan Albeu.com.
Zhbllokohet supersfida, Rashford ndëshkon Tottenahmin (VIDEO) Manchester Unitedit ka kaluar në epërsi kundër Tottenhamit. Marcus Rashford shënoi në minutën e 6-të, me nje goditje
Benzema shënoi 33 gola në vitin 2019, por zgjedhet futbollisti i 26-të më i mirë në botë Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema ka shënuar 33 gola në vitin 2019. Por kjo nuk i ka mjaftuar që ai të zë vend në
Lautaro ngjit në krye Interin (VIDEO) Interi ka fituar me rezultat të ngushtë 2-1 në shtëpi ndaj Spalit në takimin e vlefshëm për javën e 14-të në Serie A.
Frankfurti mposht me përmbysje Arsenalin në Angli (VIDEO) Eintracht Frankfurtin e ka mposhtur 2-1 Arsenalin në ‘Emirates Stadium’ Kriza e Arsenalit me Unai Emery në stol vazho
Fantastike Astana, përmbys Man United (VIDEO) Astana është duke e mposhtur 2-1 Manchester United Astana ka përmbysur rezultatin kundër Manchester United brenda pak
Kaos në Pragë, VAR një gol dhe akordon penallti (VIDEO) Kaos i vërtetë në Slavia Pragë-Inter, me zikaltrit që shkuan nga parajsa në ferr brenda pak sekondave. Në minutën e 3
Pajtim Kasami bën ligjin në Zvicër, shënon hat-trick (VIDEO) Pajtim Kasami ka shënuar tre gola për Sionin në Superligën e Zvicrës Kasami shënoi në ndeshjen që Sion po e humb në s
De Boer për Gabigol: Nuk tregoi asgjë tek Interi, ne e thërrisnim "Gabi-jo-gol" Gabriel Barbosa është kthyer në hero të Flamengos. Sulmuesi shënoi një dygolësh emocionues në finalen e Kupës Libertador
Reali fiton me përmbysje ndaj Sociedad, i bashkohet Barçës (VIDEO) Reali e ka mposhtur 3-1 Sociedadin, për t’i rrëmbyer pikët e plota dhe për të shkuar në krye të tabelës me Barcelonë, me
Man City mposht Chelsean në "Etihad Stadium" (VIDEO) Një lojë mjaftë dramatike mes Man City-Chelsea, shumë aksione dhe presion nga të dyja skuadrat, që përfundoi me rezultat
Bayerni fitore me "poker" golash ndaj Dusseldorfit (VIDEO) Që nga shkarkimi i Niko Kovcac, Bayerni nuk njeh rival Në xhiron e 12-të në Bundesliga, Bayern Munich i Hans-Dieter F
Barcelona mposht me përmbysje skuadrën e fundit në kampionat (VIDEO) Barcelona arriti të shënojë fitore me rezultat 2:1 në ndeshjen kundër Leganes, që radhitet e fundit në tabelës së La Lig
I shënoi Juves në Champions, bardhezinjtë blejnë sulmuesin (VIDEO) Juventusi ka arritur që ta sigurojë transferimin e Aleksej Miranchuk. Sulmuesi rus la përshtypje mjaftë të mira për s
Cavani i kërkoi "sherr", Messi: Kur të duash (VIDEO) Për të dytën herë brenda vetëm disa ditëve, Lionel Messi e pati një zënkë në fushën e lojës me një kundërshtar. Por, yll
Kroacia përmbys dhe kualifikohet në EURO 2020 Kroacia është skuadra e radhës që është kualifikuar në Kampionatin Eropian Edhe Kroacia ka prerë biletën për Kampiona
Messi kthehet me gol te Argjentina, mposht Brazilin (VIDEO) Argjentina ka fituar miqësoren e luksit, duke e mposhtur 1-0 Brazilin Lionel Messi u rikthye në Kombëtare pas disa mu
Shënoi supergol, faqja e njohur i bën reklamë Endri Çekiçit (VIDEO) Endri Çekiçi është duke kaluar një formë të shkëlqyer me skuadrën e Olimpja Ljubjanës në kampionatin slloven. Pogradecar
Dy i shënoi në ndeshjen e fundit, kaq gola ka shënuar Messi nga goditja e dënimit në 8 vitet e fundit Padyshim që Leo Messi është një ekspert i goditjeve të dënimit. Ylli argjentinas, e dëshmoi këtë edhe në fitoren e dj
Het-triku i Messit rikthen Barcelonën në krye (VIDEO) Barcelona ka shënuar fitore të lehtë ndaj Celta Vigos me rezultat 4:1. Messi arriti het-trik dhe barazoi rekordin me