999 rezultate për

shenjimi

Qeveria ndan 153 mijë € për Komisionin Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror Qeveria e Kosovës ka miratuar kërkesën për ndarjen e buxhetit për Komisionin Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e
Haradinaj merr një vendim për demarkacionin Qeveria e Republikës së Kosovës, në mbledhjen e gjashtë të saj përmes një vendimi, ka autorizuar Komisionin Shtetëror pë
Komisioni Shtetëror mbështet demarkacionin, dhe argumenton me fakte në mbeshtetje të saj Komisioni Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror ka komunikuar faktet të cilat sipas saj heqin të
AAK: Ka parregullsi në shënjimin e kufirit me Malin e zi Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës deklaron se akoma nuk e ka parë versionin zyrtar të Departamentit Amerikan të Shtetit r
Qeveria shtyn vendimin për shënjimin e barnave Kryeministri Berisha anulon vendimin për bllokimin e tregut farmaceutik pas denoncimeve të një dite më parë të mediave.
Shënjimi i naftës, Berisha: Stop abuzimit me karburantin Qeveria vendosi sot miratimin e përcaktimit të procedurës së shenjimit të naftës. Duke folur në mbledhjen e sotme, Beris