999 rezultate për

shenimit

Nxënësit e "Jahja Kemal" nga Struga kanë vozitur biçikleta me rastin e shënimit të "Dita e Paqes" Grupi i nxënësve dhe mësimdhënësve nga ShMP “Jahja Kemal” nga Struga më 21 shtator “Ditën e Paqes” e kanë shënuar duke v
​Messi zbulon sekretin e shënimit të golave nga goditjet e dënimit Pleshti i Barcelonës, Lionel Messi, ka zbuluar sekretin prapa aftësisë së tij për të shënuar gola nga goditjet e lira, d
Liverpool fiton ndaj Evertonit, Shaqiri feston si i çmendur pas golit (VIDEO) Liverpool arriti një fitore madhështore ditën e djeshme në derbi ndaj Evertonit me rezultatin minimal 1-0. Pas shëni
Mata rrëfen momentin e shënimit të golit Mesfushori i skuadrës së Manchester United, Mata ka theksuar se e dintë që do të shënonte, por priste vetëm konfirmimin
I magjishëm, shikoni levizjet e Neymar para shënimit të golit (VIDEO) Ishte një aksion shumë mirë i menduar ai i golit të Brazilit ndaj Meksikës, me arkitekt, yllin e Paris saint Germain, Ne
Qan tifozi i Arsenalit pas shënimit të golit të dytë (VIDEO) Sot Arsenli u mund 2-1 ndaj një kundërshtari të lehtë në letër, por në fushëshumë i fortë si teknikisht dhe taktikisht.
Napoli bën prova se si të festojë ndaj Palermos (VIDEO) Napoli është në garë për titullin kampion në Itali, ndërkohë që lojtarët e saj gjatë javës veç stërvitjes nuk arrojnë që
“Killerat” e zonës, Eder dhe Bacca mundin Mesin Milan ka gjetur më në fund yllin rreth të cilit mund të rrotullohet për të përftuar energji dhe dritë. Për një skuadër q
10 sulmuesit me mesataren më të mirë të shënimit në Serinë A (FOTO LAJM) Kampionatet më kryesore për momentin janë pushim, teksa e gjithë vëmendja është te ndeshjet e Kombëtareve. Në Kampionat
Ja si gëzohet komentatori arab me golat e Shqipërisë (VIDEO) Komentatori arab ka bërë "show" me komentin e tij gjatë ndeshjes Armeni-Shqipëri. Komentatori komenton me plot emocio
Skëndërbeu “fiton luftën” në Moldavi, një hap afër kualifikimit Ekipi i Skëndërbeut të Korçës ka dhuruar një ndeshje tepër të mirë në Moldavi, përballë Milsami-t, duke e fituar ndeshje
Feston golin me motorsharrë (VIDEO) Kemi parë futbollistë që festojnë në forma të ndryshme. Ka nga ata që ecin me duar. Kërcimi sigurisht që është bërë një
5 bomberat që kërkon Roma në merkato (FOTO LAJM) Roma është shfaqur e "përgjumur" deri më tani në merkaton e verës. Verdhekuqtë ende nuk kanë arritur që të bëjnë një god
Opozita bojkoton seancën solemne të Kuvendit të Kosovës Partitë opozitare të Kosovës, Lëvzja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma e Kosovës, bojkotojnë sean
Gjuriç: Sa të ekzistojë Serbia, nuk do të ketë "Shqipëri të Madhe" I ashtëquajturi drejtor për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç ëhstë shprehur se Serbia nuk do ta toleronte një
PDK bën nesër konstituimin e keshillit Të premten pritet të bëhet konstituimi i Këshillit Drejtues të Partisë Demokratike të Kosovës. Në një prononcim për Inde
Shënon një supergol..., më pas karton të kuq (VIDEO) Ka shënuar një gol të bukur por nuk ka mundur ta shijojë shumë pasi është nxjerrë nga loja me karton të kuq. Mauro Mi
Policët e plagosur në Merdare, në gjendje më të mirë Gjendja shëndetësore e dy policëve që u lënduan dje në pikën kufitare në Merdar nga grupe të serbëve është përmisuar ndë
Zënkë Prandelli-Balotelli Para stërvitjes së sotme, një ditë pas kualifkimit të Italisë në çerekfinalet e Euro 2012, trajneri i Axurrëve, Cesare P
Lojtari feston, portieri e sulmon (VIDEO) Një derbi vërtetë i nxehtë ai në Rumani mes Universitatea dhe CFR Cluj. Imazhet që po bëjnë xhiron e botës, dhe që po u