999 rezultate për

shendoshet

Ekonomia/ E keqja ka kaluar? (FOTO) Shpesh në konferenca për media Ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka bërë me dije se ekonomia po shëndoshet dhe më e ke
Peshon 282 kg dhe vazhdon të shëndoshet me dëshirë (VIDEO) Amerikania nga denveri, Gaby Jones, është plot 282 kilogram dhe peshon pothuajse katër herë më e rëndë se pesha mesatare
Silva Gunbardhi shëndoshet pas fejesës (FOTO LAJM) Këngëtarja Silva Gunbardhi duket se ka shtuar pak në peshë. Ajo është fotografuar përkrah të dashurit të saj në festën e
Shëndoshet Shpat Kasapi, fansat turren drejt komenteve (FOTO LAJM) Edhe një tjetër këngëtar i shtohet grupit të cilët kanë shtuar në peshë. I referohemi Shpat Kasapit, i cili gjatë nj
Kush fle pak, shëndoshet më shumë Flini pak, keq, zgjoheni në mes të natës? Na vjen keq t’ua themi por për ju rrezikoni të shtoni në peshë, rreziku është
Gruaja që nuk mund të shëndoshet kurrë Të jesh në gjendje të hash gjithçka pa u shëndoshur mund të duket si një ëndërr e kthyer në realitet. Por për Carole Fre
Pushimet e këngëtares, Ermali paguan Rezi shëndoshet Çuditërisht këtë javë këngëtarja Rezarta Shkurta është parë vetëm në Vlorë. Jo fare vetëm pasi ka qenë bashkë me dy shoq
48% e meshkujve e lënë të dashurën nëse shëndoshet Qendroni larg nga biskotat nëse doni ta mbani të dashurin tuaj. Një studim i ri ka zbuluar se gati gjysma e meshkujve do