999 rezultate për

shendoshe

"Kur isha më e shëndoshë", Marina ndan foton me disa kilogramë më shumë (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër personazhet më të dashur të ekranit. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku
Dobësohem nëse s'ha ëmbëlsira? Në fakt shëndoshesh dhe ja pse! Dëshironi të dobësoheni, po bëni shumë ndryshime, por nuk shihni rezultat? Epo faji është që nuk po hani në mënyrën e du
Halle të tilla paçim! Big Mama: U dobësova por askush nuk po më gjun (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend këngëtaren Big Mama, e cila në fillimet e saj në daljen në media, ishte e shëndoshë, por kohët e
U zhduk 3 ditë më parë, 65-vjeçari gjendet shëndoshë e mirë tek Gjiri i Lalëzit Një 65-vjeçar i cili u shpall i zhdukur tre ditë më parë, është gjetur mëngjesin e sotëm nga policia. Ali Frakulli u
A po mashtrohemi?! Nipi nxjerr zbuluar qeverinë: Gjyshja ime është shëndoshë e mirë! (VIDEO) A po mashtrohemi nga qeveria për të infektuarit me COVID-19 në Shqipëri? Një qytetar ka denoncuar ministren Manastirl
Shëndosheni nga stresi? Mësoni zgjidhjen ideale Përse shëndoshemi kur jemi të stresuar? Stresi është një sinjal i trupit i cili njofton se diçka përreth nesh nuk shk
Djemtë që e tallnin se ishte e shëndoshë, i kërkojnë “dorën” pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
Prifti rrihet keq nga një grua pasi i tha që s'do shkonte në parajsë pasi ishte e shëndoshë (VIDEO) Një deklaratë e beftë e një prifti në Sao Paolo të Brazilit është bërë shkas që ajo që ndodhi pas saj të bëjë xhiron e r
Dobësoheni apo shëndosheni kur bini në dashuri? Ja ç’thonë ekspertët Sa herë mund ta keni dëgjuar, që kur njerëzit të shohin se jeni dobësuar t’ju thonë: e ka nga dashuria. Na lejoni të për
Doli gjallë nga pallati ku humbën jetën 2 familje, 53 vjeçarja tregon si mbijetoi (FOTO LAJM) Në pallatin 18 në qytetin e Durrësit, fatkeqësisht familja Reçi dhe tre anëtaret e familjes Karanxhaj, nuk mundën t’i mb
Jemi drejt dimrit, mësoni arsyet pse shëndosheni Mungesa e diellit ul nivelin e serotonines, e cila lidhet me gjendjen tone shpirtërore. Dhe kur jemi të mërzitur, ne kër
Dikur e tallnin se ishte e shëndoshë, sot i kërkojnë "dorën" pas transformimit Një mësues, e cila dikur quhej me tallje “shoqja e shëndoshë” nga shokët e klasës, ka treguar se pas transformimit mahni
Shëndosheni nga stresi? Mësoni zgjidhjen ideale Përse shëndoshemi kur jemi të stresuar? Stresi është një sinjal i trupit i cili njofton se diçka përreth nesh nuk shk
Si të mos shëndoshemi për shkak të stresit? Përse shëndoshemi kur jemi të stresuar? Stresi është një sinjal i trupit i cili njofton se diçka përreth nesh nuk shk
Janë të bekuar? Mësoni pse disa persona hanë shume dhe nuk shëndoshen Personat që janë të dobët edhe duke ngrënë shumë kanë qeliza adipoze(të dhjamit) më efikase dhe aktive, që në praktikë a
Kjo është arsyeja pse disa persona hanë çfarë duan por kurrë nuk shëndoshen Shumë prej neve e njohin dikë që hanë çfarë të dëshiroj dhe përsëri nuk shtojnë peshë fare. Shkencëtarët kanë analizuar
Shëndoshet Klaudia Pepa, tregon dhjamin (FOTO LAJM) Ajo është një prej balerinave më të njohura shqiptre, që prej një kohe të gjatë po ushtron profesionin e saj në Itali.
Edhe pse e shëndoshë dhe me këmbë të fryra, kjo vajzë po "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Edhe pse shumë njerëz kanë problem qoftë dhe një kilogram të tepërt në trupin e tyre, ka dhe nga ata të tjerë të cilët n
Ishte burri më i shëndoshë në botë por nuk do ta besoni si ndryshoi (FOTO LAJM) Britaniku Paul Mason, u zhvendos në SHBA në vitin 2014, për të nisur një jetë të re, pas ndryshimit në peshë nga një ope
Fëmija më i shëndoshë në botë heq kilet e tepërta Një 13-vjeçar, që para disa vitesh njihej si fëmija më i shëndoshë në botë, ka humbur tashmë gjysmën e peshës së tij.