999 rezultate për

shendetesore

Grubi: Dy maqedonasit po na sjellin kriza, koha është për shqiptarin Ish deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka komentuar ngjarjet e fundit të dy liderëve poltik maqedonas Zoran Zaevit dhe Hrist
Makina përplas këmbësorin në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital Një makinë ka përplasur një këmbësor në zonën e Unazës së Korçës duke i shkaktuar atij dëme të mëdha shëndetësore ditën
Vlerat shëndetësore të manave të bardha për diabetin dhe artritin Mani më shumë njihet për frutin e tij meshije të veçantë, dhe që është tani kudo nëpër tregje. Por në mjekësinë alter
I ati ka probleme shëndetësore, Rudina Dembacaj bën postimin prekës nga spitali (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, i ka prekur të gjithë me postimet e fundit në ‘Instastory’. Ajo ka treguar se
E pranon vetë Johnson, COVID-19 më ka lënë pasoja të rënda shëndetësore Për herë të parë, kryeministri britanik doli në një konferencë me syze. Gjatë konferencës ai deklaroi se nuk kishte p
Massa për shokun e tij Schumacher: E di gjendjen e tij shëndetësore Ishte një nga miqtë më të mirë në Formula Uno. Felipe Massa ka kujtime të shkëlqyera në marrëdhënien së tij me Michael S
Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.
U dëmtua sapo u kthye në stërvitje, mësohet gjendja shëndetësore e Tomas Strakoshës Portieri i Shqipërisë dhe Lacios Tomas Strakosha nuk ka pësuar dëmtim në kyçin e dorës. Sipas medias italiane "TMW",
"Na lejoni të ushtrojmë profesionin tonë", klubet e vendit europian kundër ndalimit të futbollit Klubet elitare në futbollin suedez kanë akuzuar autoritetet shëndetësore të vendit se po i pengojnë të zhvillojnë profes
4 policë mposhtin koronavirusin, 7 të tjerë në gjendje të mirë shëndetësore Muaji maj ka shënuar rënie drastike të numrit të qytetarëve të prekur me Covid-19, ndërsa është rritur në mënyrë të kons
RREGULLAT/ Ne do të udhëtojmë përsëri, por asgjë nuk do të jetë njësoj Pyetja një milion dollarëshe, veçanërisht në një kohë kur koronavirusi vazhdon të përhapet është kjo: kur do të udhëtojm
Babai në gjendje të rënduar shëndetësore, Morena prek me postimin nga spitali (VIDEO) Këngëtarja Morena Taraku, përmes postimeve të vazhdueshme në rrjete sociale ka treguar gjithmonë se njeriu më i shtrenjt
Tetë pacientë në terapi intensive, sa ka shkuar numri i atyre që fituan betejën me koronavirusin Me shtimin e rasteve të sotme, numri i të prekurve nga Covid-19 shkon në 832. Prej tyre janë tashmë të shëruar 595 pe
Ju del gjumi çdo natë në të njëjtën orë? Mësoni cilat janë problemet shëndetësore që mund të keni Ju ka ndodhur të zgjoheni për disa net rresht në të njëjtën orë? Mund të duket rastësi, por mjekësia tradicionale kineze
E bënë të vdekur, Kim Jong-Un shfaqet në publik (FOTO LAJM) Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong-Un është rishfaqur në publik, pas tre javësh spekulime lidhur me gjendjen e tij shënd
Një shtatzënë e infektuar me koronavirus në Kosovë, detaje për gjendjen e saj Drejtori i Gjinekologjisë, Jakup Ismaili, ka bërë të ditur se një grua shtatzënë me Covid-19 është e shtrirë në Klinikën
PSG-ja ia kushton titullin e nëntë punëtorëve shëndetësorë dhe heronjve të përditshëm Pas vendimit të Ligës Profesioniste të Futbollit të Francës (LFP) për të përfunduar edicionin 2019\2020, titulli i Ligue
Braçe publikon fotot skandaloze nga vatra e COVID-19 në fasonerinë e Fushë-Krujës Zv/kryeministri Erion Braçe ka publikuar kushtet në fasonerinë e Krujës ku shumë gra janë prekur nga koronavirusi. Br
Pacolli paraqitet i sëmurë për të shmangur karantinën Pas aterrimit në Aeroportin e Tiranës, deputeti Behgjet Pacolli është nisur drejt kufirit në Vërmicë për të hyrë në Koso
Futbolli me rregulla të reja pas rikthimit, lojtarët nuk do lejohen të pështyjnë Futbollistët nuk do të kenë të drejtë të pështyjnë gjatë ndeshjeve për shkak të përhapjes së mundshme të koronavirusit,