999 rezultate për

shendetesore

Flini më shumë se 10 orë në ditë? Zbuloni problemet shëndetësore që mund të keni Nëse keni nevojë për më shumë se 9 orë gjumë për t’u ndjerë të shplodhur, mund të vuani nga një problem shëndetësor. Sid
Ylli i Sevillas infektohet me koronavirus, humb sfidën e Europa League Një futbollist i Sevillas me Koronavirus. Lajmin e dha vetë klubi andaluzian nëpërmjet një komunikate zyrtare, ku thekso
U infektua para pak ditësh, Veseli tregon për gjendjen e tij shëndetësore Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe deri në shërim të plotë do të qënd
U infektua me COVID-19, Meta i uron shërim të shpejtë Veliajt Kryetari i Bashkisë Tiranë njoftoi sot se kishte rezultuar pozitiv për koronavirusin. Nisur nga ky lajm, kreu i shtet
Rëndohet gjendja shëndetësore, ish-deputeti socialist me COVID-19 kalon në reanimacion Dy ditë më parë, Fatmir Toçi me anë të një statusi në Facebook bënte me dije se gjendja e tij shëndetësore ishte e stabi
10 ditë me COVID-19, ish-deputeti socialist zbulon gjendjen e tij shëndetësore "Informoj se gjendja duket e stabilizuar, edhe pse beteja me Covidin-19 vazhdon dhe, me sa duket, do të zgjasë akoma..."
Kryebashkiaku i Mirditës infektohet me COVID-19 Koronavirusi ka infektuar edhe kryebashkiakun e Mirditës, Ndrec Deda. Ky i fundit është vetëkarantinuar në shtëpi pas
U operua në zemër, Ramadan Krasniqi flet për gjendjen shëndetësore Në një foto që qarkulloi sot në internet u pa këngëtari i njohur Ramadan Krasniqi i shtrirë në një krevat spitali. Në
Doli pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja shëndetësore e Mustafës Isa Mustafa disa ditë më parë doli pozitiv me koronavirus. Gaxherri iu ka bërë thirrje qytetarëve që t’i respektojnë
U infektua me koronavirus, ish-deputeti i PS bën apelin e rëndësishëm Sot u njoftua se ish-deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Toçi është infektuar me Covid-19. Përmes një shënimi në fa
Merrnin para për të bërë tampone për COVID-19, mes të arrestuarve edhe dy mjekë Dy mjekë janë arrestuar, ndërsa ndaj 9 persona të tjerë kanë marrë masën arrest shtëpie, pasi akuzohen për korrupsion, f
Infektohet e gjithë familja, mes tyre edhe një mjeke Një familje prej katër anëtarësh në Devoll kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Bëhet fjalë për një mjeke e një qe
Foshnja një muajshe nga Kosova mposht koronavirusin Foshnja, e cila ishte e para e infektuar me Covid-19 në Kosovë, është liruar nga Klinika e Neonatologjisë. Gjendja shënd
Po shpërndajnë virusin? Reagojnë infermierët: Nuk është faji ynë, në spitale mungojnë materialet Javët e fundit bluzat e bardha janë bërë targetgrupi më i prekur nga Covid-19 dhe ndaj tyre ka vërshuar një lumë kritika
Manastirliu iu bën një thirrje qytetarëve: Kujdes! Sot humbëm një betejë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, nga Durrësi deklaroi se ditën e sotme u humb një betejë, teksa përmendi nda
"Ai ndoshta do të dal fitues" gazetari që mposhti koronavirusin dyshues për fatin e të atit Gazetari nga Kosova Berat Buzhala ka reaguar sërish një ditë pasi bëri një thirrje publike për personat që nuk besojnë s
Në Kosovë testet ndaj covid-19 së shpejti edhe në privat Me propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë, Qeveria e Republikës së Kosovës ka miratuar një sërë masash për luftimin e p
Kufizimi i lëvizjes dhe mbyllja e gastronomisë në mbrëmje, vendimet që hyjnë sot në fuqi në Kosovë Prej sot, duke filluar nga ora 21:00 deri në orën 05:00, ndalohet çfarëdo qarkullimi i personave fizikë jashtë shtëpive/
Flini më shumë se 10 orë ne ditë? Mund të keni probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Nëse keni vënë re se keni nevojë për më shumë se 10 orë gjumë që të ndiheni të relaksuar, mund të jetë shenjë se vuani n
Habit Bino: Në QSUT kanë tangërllëk, nuk vendosin maska mbrojtëse Rastet e shumta me korónavirus në vend gjatë ditëve të fundit kanë ngritur shqetësime në institucionet shëndetësore por