999 rezultate për

shendetesore

Shpërthimi me eksploziv që alarmoi Tiranën, si është gjendja shëndetësore e Preng Gjinit Preng Gjini, shënjestra e atentatit të dyshuar pasditen e djeshme në kryeqytet e ka kaluar rrezikun për jetën dhe është
Hapja e shkollave në kohën e COVID-19, Ministria e Arsimit apel prindërve dhe mësuesve (VIDEO) Aktualisht një nga shqetësimet kryesore në lidhje me COVID-19 është hapja e shkollave dhe mbarëvajtja e mësimit. Pikë
Nëse ju janë vonuar periodat më shumë 3 javë, "faji" i takon këtyre 4 gjendjeve Vonesa e periodave mund të sjellë dy reagime që i kundërvihen njëra-tjetrës: gëzim, por edhe ankth pasi gjëja e parë që
Apple lançon "Njoftimin për ekspozim ndaj COVID-19" në iOS 13.7 Apple dhe Google po vazhdojnë të mbajnë premtimin që kanë bërë para disa muajsh për lançimin e një njoftimi i cili të tr
Pse po vetëvriten pacientët me COVID-19? Shoqata e Infermierëve ngre akuza Janë ngjallur dyshime të mëdha pas rastit të dytë të vëtëvrasjes së një pacienti me COVID-19. Pikërisht për këtë ka r
Koronavirusi i merr jetën punonjësit në spitalin e Gjakovës Një punonjës i Spitalit të Përgjithshëm në Gjakovë ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmin e dhënë spitali, përmes
Infektohen me koronavirus mjeku në Fier, tregon kur i përkeqësohet gjendja shëndetësore Mjeku i Spitalit të Fierit Gjergji Kaci ka njoftuar në Facebook se është i infektuar me COVID 19. Ai përshkruan dhe
Në gjendje jo të mirë shëndetësore, aktorja e njohur turke përfundon në spital (FOTO LAJM) Aktorja turke Birce Akalay, e cila u bë e famshme në Shqipëri me rolin e “Asllë” në serialin “Dashuri bardh e zi” ka për
E infektuar me COVID-19, në gjendje të rëndë shëndetësore ish-kryeministrja e Ukrainës Ish-kryeministrja e Ukrainës, Yulia Timoshenko, ka rezultuar pozitive me COVID-19, lajm që u bë i ditur nga sekretari i
Të shtëna me armë pas mesnate në Vlorë, përfundon te Trauma 18 vjeçari Një 18 vjeçar ka mbetur i plagosur mesnatën e kaluar në qytetin e Vlorës, teksa mësohet së është dërguar me urgjencë në
Vdekja misterioze e 36 vjeçares, drejtoresha: Ja kemi bërë yzmetin sa kishim mundësi Jonida Çeliku, drejtoresha e Qendrës Shëndetësore të Shijakut, në të cilën dy mjekë janë proceduar penalisht nga policia
Ndërron jetë 36 vjeçarja në Durrës, nisin hetimet për mjekët Një 36 vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit, teksa kanë filluar hetimet ndaj mjekëve pasi dyshohet se i dhanë
Italia publikon rregullat e reja për shqiptarët Ambasada italiane në Shqipëri ka publikuar përmes një postimi të gjatë në rrjetet sociale, një udhëzimin të ri me krite
COVID-19/ Lajme të këqija! Asnjë shqiptar nuk shkon dot më në Itali për këtë arsye Asnjë shqiptar nuk mund të shkojë në Itali për qëllime turizmi. Ambasada shqiptare në Itali ka dhënë një informacion
Nëna me COVID-19 lind në Tiranë, zbulohet gjendja shëndetësore e foshnjes Një lajm i mirë vjen nga Tirana. Një nënë e re në moshë, e cila ishte e infektuar me koronavirus ka sjellë në jetë fëmij
Kaosi në Kakavijë, dy të moshuar dërgohen me urgjencë në spital Dy të moshuar në Kakavijë janë nisur drejt spitalit për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore. Kujtojmë që në Kak
COVID-19 i merr jetën mësuesit në Rrëshen, reagon Shahini Koronavirusi i mori jetën mësuesit nga Rrësheni, Gjin Kola, 10 ditë pasi ishte shtruar në spital. Në një postim në f
U nis me helikopter drejt Tiranës, ndërron jetë i riu i aksidentuar në Kukës Ka humbur jetën i riu i cili u aksidentua ditën e sotme në Kukës dhe u nis me helikopter drejt Tiranës. Fatkeqësisht
Flini më shumë se 10 orë në ditë? Zbuloni problemet shëndetësore që mund të keni Nëse keni nevojë për më shumë se 9 orë gjumë për t’u ndjerë të shplodhur, mund të vuani nga një problem shëndetësor. Sid
Ylli i Sevillas infektohet me koronavirus, humb sfidën e Europa League Një futbollist i Sevillas me Koronavirus. Lajmin e dha vetë klubi andaluzian nëpërmjet një komunikate zyrtare, ku thekso